5362 відвідувача онлайн
17 137 30

В Україні вже загинули 8-9 російських генералів, - Арестович

Про це в інтерв'ю УНІАН заявив радник глави ОП Олексій Арестович, інформує Цензор.НЕТ.

"Я знав, що ми змінимо прийоми й способи дій Збройних сил України на більш болючі для противника. Вони є більш ризикованими для наших, але після обстрілу пологового будинку ми пішли на цей ризик. Наприклад, для того, щоб нищити командний склад і пункт управління ворога.

Наразі, навіть за офіційними російськими даними, вбито чотири російських генерали. Надалі, я думаю, що вони просто не будуть більше публікувати таку інформацію, хіба що в регіональній пресі. А насправді, за нашими даними, українськими військами вже вбито 8-9 російських генералів. Така собі відповідь: "Це вам за пологовий, рєбята", - зазначив він.

Водночас Арестович заявив, що ЗСУ і надалі братимуть в полон тих російських окупантів, які добровільно здаються.

Топ коментарі
+25
показати весь коментар
17.03.2022 20:14 Відповісти
+24
Генералопад-хорошая примета ..
показати весь коментар
17.03.2022 20:13 Відповісти
+15
За 10 років в Афганістані загинуло 15000 радянських солдат, в Україні за 3 тижні здохло 14000 кацапів. Отгрібають кацапи по повній.
показати весь коментар
17.03.2022 20:18 Відповісти

Завантаження...