3880 відвідувачів онлайн
30 331 67

Представники України затягують перемовини, висуваючи нові нереалістичні пропозиції, - Путін

переговори

Про це, як інформує Цензор.НЕТ, повідомила пресслужба Кремля.

Як зазначається, Путін під час бесіди назвав нереалістичними вимоги, що висуваються на переговорах українською стороною.

"Продовжено обговорення ситуації навколо України", - йдеться у повідомленні. Як заявили в пресслужбі, Путін виклав оцінки ходу переговорів російських та українських представників, що ведуться у відеоформаті.

"Відзначено, що київський режим прагне всіляко затягнути переговорний процес, висуваючи нові нереалістичні пропозиції. Тим не менш, російська сторона готова продовжити пошук розв'язок у руслі своїх добре відомих принципових підходів", - цитує Путіна його пресслужба.

Крім того, як зазначається, Путін звинуватив українських військових у нібито ракетних обстрілах житлових кварталів Донецька та Макіївки. Про обстріли житлових кварталів неокупованої території України та масштабні людські жертви внаслідок російських обстрілів Путін, втім, не згадав.

Топ коментарі
+52
О Х"ло вже розповідає, що Україна затягую перемови, мабуть рашкованам зовсім туго стає
показати весь коментар
18.03.2022 12:31 Відповісти
+43
Чем больше кацапов сдохнет в Украине, тем больше очешуительных историй из бункера мы услышим.
показати весь коментар
18.03.2022 12:32 Відповісти
+41
Пора кончать с бесноватым.
показати весь коментар
18.03.2022 12:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
О Х"ло вже розповідає, що Україна затягую перемови, мабуть рашкованам зовсім туго стає
показати весь коментар
18.03.2022 12:31 Відповісти
Воно незнає наяку пательню яйця поклас ти. Яєшня глазунья
показати весь коментар
18.03.2022 12:33 Відповісти
Це правильно, затягувати й затягувати, поки Х'ло там не грохнуть....
показати весь коментар
18.03.2022 12:49 Відповісти
Ху@ло это ты затягиваешь с переселением в АД ушлебок...
показати весь коментар
18.03.2022 13:07 Відповісти
это значит кабзда **********
показати весь коментар
18.03.2022 13:10 Відповісти
как 2015-2016 под дебальцовом
показати весь коментар
18.03.2022 13:11 Відповісти
только наоборот
показати весь коментар
18.03.2022 13:12 Відповісти
Головне: стати в вірну Позу
показати весь коментар
18.03.2022 12:31 Відповісти
ага
а вимоги щодо денацифінації (тобто самовипилу) українського народу - це те, на що ми маємо погодитися.
якраз бігом, з вискоком

дебіл
показати весь коментар
18.03.2022 12:31 Відповісти
Пора кончать с бесноватым.
показати весь коментар
18.03.2022 12:32 Відповісти
коли ж воно вже здохне....
показати весь коментар
18.03.2022 12:32 Відповісти
Хтось має йому в цьому допомогти
показати весь коментар
18.03.2022 12:42 Відповісти
це був бинайкращий вихід для підарстана на цей день, однак набагато цікавіше було б, щоб його суди як злочинця, щоб воно сиділо в клітці, і отримав довічне, для нього і для кацапні це буде найбільше прииження і найгірше покарання. бо якщо здохне, вони відразу морду кірпічом і типа "ета ні ми, ета всьо он."
показати весь коментар
18.03.2022 15:37 Відповісти
Чем больше кацапов сдохнет в Украине, тем больше очешуительных историй из бункера мы услышим.
показати весь коментар
18.03.2022 12:32 Відповісти
***..там дійсно не залишилось ні одного адекватного в кремлі шоб )(уйла грохнути
показати весь коментар
18.03.2022 12:34 Відповісти
на теренах України. )(уйло вирішує великі геополічні завдання...охреніти
показати весь коментар
18.03.2022 12:33 Відповісти
***** тобі *****
показати весь коментар
18.03.2022 12:33 Відповісти
Дебіли бл:я. Кацапи ідіть следом за кораблем
показати весь коментар
18.03.2022 12:33 Відповісти
Х..ло держи флакон новичка в кармане твой труп уже подванивает.
показати весь коментар
18.03.2022 12:33 Відповісти
показати весь коментар
18.03.2022 12:34 Відповісти
Переведя его слова на нормальный язык-война будет продолжаться ,пока я не достигну полного уничтожения Украины.
показати весь коментар
18.03.2022 12:35 Відповісти
Саме так.
показати весь коментар
18.03.2022 12:37 Відповісти
*пока я не достигну полного уничтожения России.
показати весь коментар
18.03.2022 12:44 Відповісти
А самі перемовини для агресора як тактична перевага для посилення своїх позицій
показати весь коментар
18.03.2022 13:45 Відповісти
ПТН ПНХ
показати весь коментар
18.03.2022 12:35 Відповісти
***** ты свое мясо которое воняет по всем полям и дорогам будешь забирать с Украины или нет? Ато кацапские мамаши уже жрать хотят
показати весь коментар
18.03.2022 12:36 Відповісти
Завтра вони будуть забороняти себе мочити. Хто їх буде слухати? З С-300 прийшли від них і здохнете!
показати весь коментар
18.03.2022 12:36 Відповісти
***** не поблагодорило Шольца за защиту расеян в Германии?
показати весь коментар
18.03.2022 12:37 Відповісти
Я не понимаю смысла этих звонков. Убедиться, что Хло все еще Хло?
Или получить новые инструкции от Хозяина?
показати весь коментар
18.03.2022 12:38 Відповісти
***** сам позвонив
показати весь коментар
18.03.2022 12:40 Відповісти
Пошел ***** убийца.
показати весь коментар
18.03.2022 12:38 Відповісти
шо за *****,якщо погуглити кацапські міста з макдональдсами то виявляється багато з їх відкриті до цих пір
показати весь коментар
18.03.2022 12:39 Відповісти
а де ти знайдеш не ледащого кацапа,який полізе знімати вивіску? так і буде макдональдс,навіть якщо там парену репу продавати будуть
показати весь коментар
18.03.2022 12:45 Відповісти
Вчора Зеленський поставив раком всю Німеччину. Шольц вчора сьогодні отримав прочухана в твіттері.
І тут же ***** йому позвонив...
показати весь коментар
18.03.2022 12:39 Відповісти
Відволікають щ
показати весь коментар
18.03.2022 12:39 Відповісти
Единственное "реалистичное" требование для этого недомерка - это если Украина сложит оружие и сдастся, то есть смерть Украины.
показати весь коментар
18.03.2022 12:40 Відповісти
Дякуємо переговорникам що легалізовують такі закидони, ще підпишіть там щось
показати весь коментар
18.03.2022 12:40 Відповісти
гопник продолжает быковать...ну-ну
показати весь коментар
18.03.2022 12:41 Відповісти
У ***** истерика. Скоро нужно парад на девятое мая показывать в Масквабаде а вся техника и армия обгорелая валяется в Украине. Придется бульбашей и танжиков одевать в руцкую форму и по красной площади на тягачах везти у нитазы и трактора как на Беларашке Лука делает
показати весь коментар
18.03.2022 12:41 Відповісти
Після перемоги пропоную провести полонених орків по Києву по такому сценарію: в голові колони іде трактор ромів і тягне танк орків, потім ідуть драні орки а останнім шагає отот пузатий пілот з уламком свого літака. Колону по краям супроводжують наші дівчата вояки з бесбольними бітами. Ну це як варіант.
показати весь коментар
18.03.2022 12:59 Відповісти
тобто українські нові пропозиції "нереалістичні пропозиції" - вивід військ орди з території України, а ******* пропозиції знищити Україну - реалістичні. Ну-ну.
показати весь коментар
18.03.2022 12:41 Відповісти
Слова пуйла не стоят воздуха, которыми они говорятся.
показати весь коментар
18.03.2022 12:46 Відповісти
Шольц явно набивається до наглядової ради Газпрому.
показати весь коментар
18.03.2022 12:41 Відповісти
Не, вы твари ещё не готовы ,но будете готовы и ВСЕ требования Украины станут вполне понятными и приемлемыми ,от ещё тысяч десять вас утилизируем и будем посмотреть ...
показати весь коментар
18.03.2022 12:41 Відповісти
Оно ***** до переговоров может не дожить,уже есть рука которая разобьет на куски его жбан!
показати весь коментар
18.03.2022 12:43 Відповісти
А що ці продажні шольци хотіли почути від йо.нутого на всю голову мудака?
показати весь коментар
18.03.2022 12:44 Відповісти
Україна вимагає вивести збройні сили ZZ з України.
А гітлеропутін таки каже правду.
Як можна вивести розкиданих по полям частини "сруССького солдата"?
Так,зібрати і вивеЗти можливо,а от вивести,то Україна ставить дуже важкі умови.🤔🤓
показати весь коментар
18.03.2022 12:44 Відповісти
Бо проклят хто покладає свої надії на людину, а не на Господа! Шольц шукає шляхи зради України! Слава Богу в Україні! Героям шана! Чекаємо втручання Всевишнього у наше спасіння у понеділок!
показати весь коментар
18.03.2022 12:45 Відповісти
Путін -***** мразь лживая! Смерть рашистським окупантам! Слава ЗСУ!!!
показати весь коментар
18.03.2022 12:46 Відповісти
putin ***** lalalalalalalala
показати весь коментар
18.03.2022 12:52 Відповісти
Философ Ильин - Россия самая паскудная до блевоты мерзкая страна во всей мировой истории. Методом селекции там вывели чудовищных моральных уродов, у которых понятие Добра и Зла вывернуто наизнанку. Всю свою историю эта нация барахтается в дерьме и при этом желает потопить в нем весь мир.
показати весь коментар
18.03.2022 12:53 Відповісти
*****:Ну че они не здаються? Украина: нам спешить некуда
показати весь коментар
18.03.2022 12:58 Відповісти
Это путин выдвигает невыполнимые требавания!

А, я понял, он использует тактику симметричных ответов. Мы говорим, что россия выдвигает невыполнимые требования, а он в ответ заявляет, что Украина выдвигает невыполнимые требования.
показати весь коментар
18.03.2022 12:58 Відповісти
Ну вот эти переговоры, что сейчас, они напоминают минские договоренности. Русня не идет ни на какие переговоры. Ну если для них требование Украины "пошли нах... с нашей территории" нереалистично, ну какие переговоры?
показати весь коментар
18.03.2022 13:02 Відповісти
после общения, даже телефоном, с йо.нутым, прокажёным, хйлом Шольцу нужно продезинфецировать уши и проведать своего психотерапевта (чи шо там у них)..
показати весь коментар
18.03.2022 13:03 Відповісти
правильно роблять! кожен день війни кацапія втрачає в 10 раз більше, ніж Україна.
показати весь коментар
18.03.2022 13:03 Відповісти
- путин требует не вступления Украины в нато

на это нужно требовать выход россии с ОДКБ

- путин требует отказ Украины от оружия, которое может угрожать россии

на это нужно требовать отказ россии от оружия, которое может угрожать украине

- путин требует принять русский вторым государтсвенным

на это нужно требовать признать украинский вторым государственным в россии

- путин требует отдать крым и донбасс россии

на это нужно требовать вернуть крым и донбасс, и отдать кубань украине.
показати весь коментар
18.03.2022 13:06 Відповісти
Взагалі переговори з рашистами чи домовленості не варті навіть паперу на якому підписані ,а вимога одна вивидіть своіх варварів з нашоі землі.
показати весь коментар
18.03.2022 13:07 Відповісти
Розв'язали війну і жаліються на затягування переговорів про мир! ДИБІЛИ ***
показати весь коментар
18.03.2022 13:22 Відповісти
Коли воно вже здохне, а грусну лошадь і йоршика забере з собою і захерову заодно, що б 2 рази не вставать
показати весь коментар
18.03.2022 13:29 Відповісти
Ми согласні підписати бумагу, що ми не будемо нападати на росію! Якщо росія боїться про свою безпеку перед Україною.
показати весь коментар
18.03.2022 13:32 Відповісти
А навіщо нам зараз взагалі ці переговори? Мі навіть не перенесли воєнних дій на територію Московії.
показати весь коментар
18.03.2022 14:02 Відповісти
Тобто, воно кудись поспішає. Мабуть танки і літаки кінчаються. Але ЗСУ нікуди не торопиться, тому вепс мусить якось перетерпіти.
показати весь коментар
18.03.2022 14:09 Відповісти
тєрпі "крававіца"!
показати весь коментар
18.03.2022 14:14 Відповісти
як завжди нагла брехня з бункера