9229 відвідувачів онлайн
30 537 23

Танкісти полку "Азов" знову знищили російські танки під Маріуполем

азов,маріуполь

Під час бою на вулицях Маріуполя було знищено 4 танки та кілька одиниць ворожої бронетехніки.

Азовські танкісти вкотре показали ворогу, хто господар на вулицях міста та відправили окупантів в пекло, говориться у сьогоднішньому зведенні полку "Азов", повідомляє Цензор.НЕТ.

Тим часом російські окупанти продовжують знищувати місто. Російська авіація сьогодні скинула дві надпотужні авіабомби. Місто зазнало ще більших руйнувань. Вже вкотре стає зрозуміло, що окупантів не цікавить місто Маріуполь, вони хочуть зрівняти його з землею та зробити з нього попелище мертвої землі.

Нагадаємо, що вчора азовці знищили 2 танки ворога, 17 одиниць живої сили окупанта та потоплено ворожий катер пр. 03160 "Раптор". Є кадри його ліквідації. Також було захоплено трофейне озброєння ворога, а саме: РПГ-30, ПТУР "Фагот", АГС-17, крупнокаліберний кулемет "Корд", РПВ "Джміль".

Топ коментарі
+50
Дякуємо Вам, бійці ЗСУ!
Ви - кращі!
показати весь коментар
22.03.2022 21:33 Відповісти
+34
це кіборги!
показати весь коментар
22.03.2022 21:34 Відповісти
+33
Азов -- ви полубоги... нехай же Боже зберігає вас !!!!
показати весь коментар
22.03.2022 21:35 Відповісти

Завантаження...