4585 відвідувачів онлайн
7 459 24

У Німеччині будуть штрафувати за рашистський символ "Z"

рф,армія,окупанти

У Німеччині розпочали штрафувати за публічне використання російського окупаційного символу "Z".

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на DW.

Поліцію Нижньої Саксонії вже поінформували, що публічне використання цього символу на підтримку російської агресії проти України може бути кримінальним злочином.

Штраф загрожує і прихильникам цієї символіки у Баварії. У міністерстві юстиції Баварії заявили, що місцеві правоохоронні органи "вживають послідовних заходів проти людей, які публічно схвалюють агресивну війну, що порушує норми міжнародного права".

Топ коментарі
+22
Z это современная свастика фашистского режима!!!!!!!!!
показати весь коментар
25.03.2022 20:47 Відповісти
+21
Клеймо выжигать на лбу!
показати весь коментар
25.03.2022 20:46 Відповісти
+20
А краще просто *******.
показати весь коментар
25.03.2022 20:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Клеймо выжигать на лбу!
показати весь коментар
25.03.2022 20:46 Відповісти
Вырезать как в "Бесславных ублюдках"!!!!!!
показати весь коментар
25.03.2022 20:48 Відповісти
Z - выжигать на лбу, а О - на ягодицах.
показати весь коментар
25.03.2022 20:50 Відповісти
Їх треба не штрафувати, а в кращому випадку, передавати в полон українським ЗСУ. Якщо вони позначили себе війсковим знаком загарбника - значіть є членом диверсійної групи і підлягають знищенню.
показати весь коментар
25.03.2022 21:50 Відповісти
А краще просто *******.
показати весь коментар
25.03.2022 20:46 Відповісти
Причем ещё и в Баварии одной из самых ватных земель Германии до 24.02
показати весь коментар
25.03.2022 20:47 Відповісти
Z это современная свастика фашистского режима!!!!!!!!!
показати весь коментар
25.03.2022 20:47 Відповісти
Zига- официальный символ нацистов 21 века
показати весь коментар
25.03.2022 20:48 Відповісти
свежая русня https://twitter.com/i/status/1507428357281046536 https://twitter.com/i/status/1507428357281046536
показати весь коментар
25.03.2022 20:50 Відповісти
Сподобався там коментар....мальчікі в трусіках)
показати весь коментар
26.03.2022 08:56 Відповісти
это кацапы..назвавшие себя немцами и удравшие из ссср носят зигу..
показати весь коментар
25.03.2022 20:50 Відповісти
Кацапи почали байку впарювать що це просто їх руська літера, давньої абетки.
показати весь коментар
25.03.2022 20:54 Відповісти
Да, и шоб не было стыдно перед рускими за 2 Мировую - вспомните сколько немок изнасиловала красная армия в германии.
показати весь коментар
25.03.2022 20:54 Відповісти
А шо есть там такіе смелие кацапи шо даже рісуют єту страшную букву на своем ібле?
показати весь коментар
25.03.2022 20:56 Відповісти
Есть. Как говорится, нет покоя долбанутым.
показати весь коментар
25.03.2022 23:03 Відповісти
Хз как вы там уживаетесь с анклавом русни в европе
показати весь коментар
25.03.2022 23:37 Відповісти
Раньше вешали....
Гуманисты всраные
показати весь коментар
25.03.2022 21:04 Відповісти
Z-це груз Zоо
показати весь коментар
25.03.2022 21:24 Відповісти
******* Zомбі, вони такі.. от що буває, коли свого мозку немає.
показати весь коментар
25.03.2022 21:33 Відповісти
Будь-ласка не штрафуйте ZZ Top...
показати весь коментар
25.03.2022 21:47 Відповісти
Поїду мабуть в німецію, буду "штрафувати" педиків, аби тільки німці не заважали. Будуть заважати --не біда. Я їх відслідкую - де живуть, де працюють, де сімейка... І все одно "оштрафую" !
показати весь коментар
25.03.2022 23:09 Відповісти
Не просто штрафувати, а в порядку кримінального провадження. Це серйозно. Можна ще ідіотен тест для них запровадити.
Хоча про що це я? Ідіотен тест для рашкованів це зайве... І так все зрозуміло. 🤪
показати весь коментар
26.03.2022 06:43 Відповісти