10294 відвідувача онлайн
7 503 24

У Німеччині будуть штрафувати за рашистський символ "Z"

рф,армія,окупанти

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на DW.

Поліцію Нижньої Саксонії вже поінформували, що публічне використання цього символу на підтримку російської агресії проти України може бути кримінальним злочином.

Штраф загрожує і прихильникам цієї символіки у Баварії. У міністерстві юстиції Баварії заявили, що місцеві правоохоронні органи "вживають послідовних заходів проти людей, які публічно схвалюють агресивну війну, що порушує норми міжнародного права".

Топ коментарі
+22
Z это современная свастика фашистского режима!!!!!!!!!
показати весь коментар
25.03.2022 20:47 Відповісти
+21
Клеймо выжигать на лбу!
показати весь коментар
25.03.2022 20:46 Відповісти
+20
А краще просто *******.
показати весь коментар
25.03.2022 20:46 Відповісти

Завантаження...