4159 відвідувачів онлайн

У Маріуполі російський загарбник вистрілив в обличчя 11-річній дівчинці. ВIДЕО

Про це повідомляє CNN, інформує Цензор.НЕТ

Корреспондент, який побував у лікарні, зазначає, що дівчинка потрапила під обстріл 16 березня, коли разом із родиною намагалася покинути блокадний Маріуполь. Виїздила родина на автівці  разом з 2 іншими маріупольцями, що втікали від війни.

Але поблизу Василівки росіяни без попередження відкрили вогонь по цивільних, після чого зупинили автомобіль, змусили всіх вийти і почали погрожувати. Утім, помітивши поранену дівчинку, вони дозволили відвезти її до лікарні у Запорізькій області.

Наразі стан дівчинки, яка перебуває у лікарні, покращується. А  Іван Анікін, лікар- анастезіолог зазначає, що Мілена не єдина дитина, яка постраждала від рук російських агресорів. За останні 2 тижні до Запорізької лікарні привезли 9 дітей з різними травмами: кульові поранення, ампутації та інші.

Топ коментарі
+96
Чужих детей не бывает, это украинский ребенок каждого из нас. Ответка прилетит молниеносно, главное кацапа найти. Фразы рюське мы тут не причем воспринимать как оскорбление.
показати весь коментар
26.03.2022 14:02 Відповісти
+39
Одужуй дитинка, а фашистів ми знищим.
показати весь коментар
26.03.2022 14:05 Відповісти
+38
Бедняжечка, выздоравливай
показати весь коментар
26.03.2022 14:03 Відповісти

Завантаження...