9662 відвідувача онлайн
10 490 36

Десятки громад та низка монастирів перейшли до ПЦУ, - Епіфаній

епифаний

Десятки громад та низка монастирів у різних областях України добровільно зробили вибір на користь автокефалії.

Про це пише у твіттері предстоятель Православної Церкви України митрополит Епіфаній, інформує Цензор.НЕТ.

"Десятки громад, низка монастирів у різних областях України вже добровільно і усвідомлено виконали свій канонічний обов’язок і послідували Томосу про автокефалію, зробивши вибір на користь Церкви і України", - зазначив він.

Епіфаній додав, що двері Православної Церкви України відкриті для всіх.

Раніше митрополит Епіфаній закликав духовенство і громади Московського патріархату перейти в ПЦУ.

Топ коментарі
+44
Після перемогои з України повинна бути повністю викинута так звана РПЦ та відібрано все що вона вкрала в української громади...
показати весь коментар
27.03.2022 08:45 Відповісти
+29
МП -- должен быть за поребриком... Эти кгб твари мутят воду вводят доверчивых в заблуждения и проклинают наших воинов
показати весь коментар
27.03.2022 08:49 Відповісти
+25
Денаціфікація переросла в повну дерусіфікацію Держави Україна. Героям слава!
показати весь коментар
27.03.2022 08:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Після перемогои з України повинна бути повністю викинута так звана РПЦ та відібрано все що вона вкрала в української громади...
показати весь коментар
27.03.2022 08:45 Відповісти
МП -- должен быть за поребриком... Эти кгб твари мутят воду вводят доверчивых в заблуждения и проклинают наших воинов
показати весь коментар
27.03.2022 08:49 Відповісти
пачка агентів перепациурились і остались агентами
показати весь коментар
27.03.2022 08:59 Відповісти
стали тіпа патріотичними любителями України....ага-ага. Наступна серія - місце Єпіфанія.
показати весь коментар
27.03.2022 09:02 Відповісти
ЩЕ існує проблема з ПРИКАЦАПЛЕНОЮ ВЕРХІВКОЮ РІЗНИХ СЕКТ.
Володимир Антонюк засудив мовчання служителів слов'янських євангельських церков з інших країн щодо агресії РФ

У християн з'явилася ще одна «Біблія» - російські телеканали.
Вже нове покоління свободи повторює розповіді пропагандистів «святого русского міра». Біблія стала більше ритуальною книгою під час зібрання. А в цей час «захисник християнства» вирішив повернути позавчорашній день - відродити імперію зла, Радянський Союз.

Звертаючись до служителів слов'янських євангельських церков, пастор звернув увагу на їхнє мовчання - стратегію, яку обрали багато хто, коли сьогодні виють сирени у Києві та в Рівному, летять ракети на Ізюм, Миколаїв чи Житомир. Релігійні лідери мовчать, коли треба підняти голос і сказати, що відбувається в Україні, дати оцінку беззаконним діям слуг пекла.

https://risu.ua/golova-baptistskogo-soyuzu-********-zasudiv-movchannya-sluzhiteliv-slovyanskih-yevangelskih-cerkov-z-inshih-******-shchodo-agresiyi-rf_n127618
показати весь коментар
27.03.2022 09:27 Відповісти
а саме головне - треба виявити і засудити тих "діячів " МП, які реально є агентами кацапського фсб, гру і т.д.
показати весь коментар
27.03.2022 10:26 Відповісти
Кто не перейдёт , выкинуть за рашистским кораблем , СБУ проникнуть внезапно , и выкинуть ДРГ ,скрывающиеся у гебнявых особей в поповских рясах ! А Киево Печерскую Лавру немедленно освободить о рашистской заразы ‼️‼️‼️‼️‼️
показати весь коментар
27.03.2022 10:52 Відповісти
К сожалению война с парашей их заставила, а не вера. Будут говорить как и взятые в плен орки, мы были заблудшими овцами!
показати весь коментар
27.03.2022 08:46 Відповісти
Денаціфікація переросла в повну дерусіфікацію Держави Україна. Героям слава!
показати весь коментар
27.03.2022 08:51 Відповісти
Нарешті. Оце треба було до війни дочекатись.
Чому люди такі тугодумці ???
показати весь коментар
27.03.2022 08:52 Відповісти
Бо перевзуваються під примусом обставин.Всі хто добровільно волів перейти до ПЦУ зробив це давно
показати весь коментар
27.03.2022 10:17 Відповісти
" Москальский пархат "..під заборону.
..
показати весь коментар
27.03.2022 08:52 Відповісти
Слава Богу ! Слава Украине! Слава воинам!
показати весь коментар
27.03.2022 09:00 Відповісти
Це зараз відбувається ще завдяки тому, що московська тітушня, яка до цього заважала, зараз іншими справами займається...
показати весь коментар
27.03.2022 09:02 Відповісти
Архиєпископ Євстратій (Зоря) піддав жорсткій критиці бездіяльність очільника УПЦ МП Митрополита Онуфрія і Митрополита Антонія (Паканича), які є постійними членами Синоду РПЦ і які не виявили бажання засудити на Синоді агресію Росії проти України. Вони просто не взяли участі у Синоді, хоча могли це зробити дистанційно, вважає Євстратій (Зоря).

Свою позицію з цього приводу речник ПЦУ https://www.facebook.com/yevstr/posts/4959626284085616 висловив у дописі у Фейсбук .

"Сама присутність двох єрархів у складі російського Синоду - це вже є відповідь на питання про зв'язок між «УПЦ» та МП. Ви можете собі уявити, щоби Денис Шмигаль та міністр Кабміну брали участь в засіданні уряду РФ, чи навіть просто там були записані? Особливо зараз.
показати весь коментар
27.03.2022 09:09 Відповісти
можу
показати весь коментар
27.03.2022 09:25 Відповісти
(жарт(
показати весь коментар
27.03.2022 09:30 Відповісти
дуже серйозні застереження для влади: питання з МП слід вирішувати раніше, ніж за це візьметься суспільство
https://risu.ua/upc-mp-likvidaciya-konservaciya-chi-peretvorennya-na-avtonomiyu-vseredini-pcu_n127588 УПЦ МП: ліквідація, консервація чи перетворення на автономію всередині ПЦУ?
показати весь коментар
27.03.2022 09:11 Відповісти
Віктор Єленський, доктор наук, професор:

МОСКОВСЬКА ПАТРІАРХІЯ НЕ ПОВИННА МАТИ МІСЦЯ НА УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ
показати весь коментар
27.03.2022 09:12 Відповісти
ne profesory na Zmeinnom užo kazali v peršy dni voiny šo vina povinna...
показати весь коментар
27.03.2022 13:56 Відповісти
Ця війна або очистить Україну від 5 колони , або буде горе
показати весь коментар
27.03.2022 09:36 Відповісти
Ті віруючи ідіоти, які справді є частиною руцкава міра, ніколи не перейдуть до ПЦУ, а перехід стада, якому просто похеру де битися лобом об землю, взагалі ні на що не впливає.
показати весь коментар
27.03.2022 09:40 Відповісти
Це зрозуміло. Але що буде з москальськими попами ? Це те ж саме, що і з опзж у Верховній Раді -- немовби партія українська, а інтереси у неї москальські ! Так буде і з попами з КПЦ МП !!!!! Думай --те !!!!!!!!!!
показати весь коментар
27.03.2022 09:41 Відповісти
це дуже добра божа справа............московським попам немає місця в Україні нехай забираються геть....потрібно їх в шию і поганим віником вимітати як сміття і чим швидше тим краще на користь прихожанам і державі
показати весь коментар
27.03.2022 10:00 Відповісти
Десятки перейшли, а тисячі не захотіли.
показати весь коментар
27.03.2022 10:02 Відповісти
Киево-Печерская Лавра - ********** фсбшная резидентура в центре Украини
кремлевский центр терроризма, диверсий, убийств и шпионажа против украинского народа
показати весь коментар
27.03.2022 10:13 Відповісти
Просто треба визнати нарешті цей ********* московський патріархат - терористичною організацією і впаяти виродкам по 15 років . А умови утримання - щоб нелюди прожили лише 12 . Ото й уся премудрість .
показати весь коментар
27.03.2022 10:17 Відповісти
Для того, чтоб это прошло ОЧЕНЬ БЫСТРО (за неделю - две) нужен объединительный собор (с перевыборами престоятеля), иначе это сильно затянется!
показати весь коментар
27.03.2022 10:50 Відповісти
хорошо, но мало
показати весь коментар
27.03.2022 10:57 Відповісти
Епіфаній а де ви зараз знаходетесь? Чув в Туреччені!!!
А громади УПЦ і Священникі всім чим можуть допомагають нашим воїнам!!!
показати весь коментар
27.03.2022 11:20 Відповісти
Армія, Мова, Віра. Це те, на чому тримається будь-яка держава, особливо держава котра воює. Без цих трьох базисів не може бути ані Незалежності, ані економічного розвитку. Нажаль, до багатьох це доходить дуже страшною ціною ...
показати весь коментар
27.03.2022 11:23 Відповісти
Я також за єдину церкву в Україні, але це мають вирішувати священникі як правильно об'єднатися а не політики і точно не диванні коментатори які взагалі ні в яку Церкву не ходять!!!
показати весь коментар
27.03.2022 11:26 Відповісти
До прикладу в нашому селі є дві церкви священник ПЦУ виїхав бо боїться війни!
А Священник УПЦ служить кожного дня і разом з приходом допомагає ЗСУ!
(село під Києвом).
показати весь коментар
27.03.2022 11:30 Відповісти
РПЦшники в Україні по любому в разі окупації будуть колаборантами, зараз просто вичікують хто буде переможець. РПЦ підтримала війну в Україні, тому ці попи з мільйонером Онуфрієм теж вороги.
показати весь коментар
27.03.2022 12:23 Відповісти
Я трішки нагадаю, що перехід єпархії в ПЦУ (рівно як і навпаки) - це цілком і повністю рішення самої єпархії, тобто ЛЮДЕЙ. Ні, це не Зеленський вирішує, ні не Епіфаній, а простий український нарід.
А тепер рахуємо - за місяць війни 30 єпархій змінило своє підпорядкування. 30 із більше ніж 10000 - це 0.3%. Усім іншим РПЦ не муляє. Їм цілком ОК.
Вам ще треба докази, що довбограїв у нас як у дурня фантиків?
показати весь коментар
27.03.2022 14:02 Відповісти