США поставлять дизпаливо для України, - Зеркаль

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомила радниця міністра енергетики України Лана Зеркаль в ефірі "Радіо НВ".
"Нам вдалося мобілізувати всіх... У Німеччині та Польщі найбільші резерви дизеля, і саме вони можуть забезпечити необхідні обсяги для нас зараз. Крім того, до нас їде американський дизель", - сказала вона.
Зеркаль також звернула увагу, що в період початку посівної в Україні кілька великих НПЗ у Східній Європі закрилися на ремонти.
Ещё никто не проиграл войны, имея за плечами в союзниках США.
ленд-ліз пішов !!!!
але й нам треба не "плошать" і уважно слідкувати за руками ЗЕлєнських, щоб не скурвились та не злили повну перемогу!