Частина російських військ покидає Чорнобильску АЕС , - AFP

Як інформує Цензор.НЕТ про це повідомляють джерела агентства Франс-прес у Пентагоні.
"Росіяни починають виводити з Чорнобильської атомної станції", - відзначається у повідомленні.
Топ коментарі
+50 Rostyslav Komarnytsky
показати весь коментар
31.03.2022 00:18 Відповісти Посилання +39 Oleg Gonchar
показати весь коментар
31.03.2022 00:19 Відповісти Посилання +37 вставай
показати весь коментар
31.03.2022 00:18 Відповісти Посилання