6602 відвідувача онлайн

Частина російських військ покидає Чорнобильску АЕС , - AFP

чаес,окупанти

Як інформує Цензор.НЕТ про це повідомляють джерела агентства Франс-прес у Пентагоні.

"Росіяни починають виводити з Чорнобильської атомної станції", - відзначається у повідомленні. 

Топ коментарі
+50
Кацапи покидають радіаційну зону. Але радіаційна зона вже ніколи не покине кацапів. Якщо бути точним - до самої смерті. Швидкої і болючої. Амінь.
показати весь коментар
31.03.2022 00:18 Відповісти
+39
Смародерили нашу радиацию и теперь возвращаются обогащенными в рашку.
показати весь коментар
31.03.2022 00:19 Відповісти
+37
Засвітились мабуть.
показати весь коментар
31.03.2022 00:18 Відповісти

Завантаження...