Повертатися до Гостомеля ще рано: стріляють, - голова селищної адміністрації

Про це заявив голова Гостомельської селищної військової адміністрації Тарас Думенко, повідомив Цензор.НЕТ.
"Гостомель знаходиться в зоні ворожих обстрілів. Повертатися туди не можна. Наразі в Гостомелі дуже небезпечно. Окрім того, там зафіксовано велику кількість мін та снарядів", - розповів він у відеозверненні.
"Будь ласка, заради вашої безпеки, не намагайтеся потрапити у Гостомель", - закликав Думенко.