РФ не атакуватиме ядерні установки в Україні, - глава МАГАТЕ Гроссі

Міжнародне агентство з атомної енергії почне допомагати Україні у збереженні безпеки ядерних установок.
Про це заявив CNN генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі, передає Цензор.НЕТ.
За його словами, напад РФ на ядерний реактор "не є ймовірним сценарієм".
Також, коментуючи ситуацію із ЗАЕС, Гроссі заявив, що обстріли, ймовірно, були спрямовані на адміністративну будівлю.
"Будь-який напад на ядерний об’єкт суперечить міжнародному праву. Я думаю, що всі, включно з Росією, дуже чітко про це говорять", - сказав він.
Щодо повідомлень про опромінення російських військових на Чорнобильській АЕС, Гроссі сказав, що агентство зв’язалося зі своїми російськими колегами для отримання додаткової інформації.
"У загальних рисах я би сказав, що рівень радіації навколо Чорнобильської АЕС низький", - додав він.
Ви *******. Де роіся і де міжнародне право...
Я сталкер со стажем, исходил всю Зону, имею протокол за незаконное предывание.
Даже я в Рыжикстараюсь без необходимости не заходить, а если захожу - проскакиваю без остановок. Там уровни на поверхности такие что еврочлены когда надо что-то замерить туда заходят в костюмах космонавтов с изолирущими противогазами.
А эти дебилы копали окопы!!! Там где захоронены деревья на которые пришел основной выброс!!!
А оно чешет "я би сказав, що рівень радіації навколо Чорнобильської АЕС низький"
У меня в этой связи один вопрос - сколько ему русня заплатила?