7236 відвідувачів онлайн
73 460 175

Російські окупанти розстрілювали жінок в Ірпені, а потім їздили по їхніх тілах на танках, - мер Маркушин. ВIДЕО

Про це повідомив мер Ірпеня Олександр Маркушин, інформує Цензор.НЕТ.

За його словами, російські фашисти розстрілювали жінок та дівчат в Ірпені, а потім їздили по їхніх тілах на танках.

Топ коментарі
+112
Однозначно. Потрібний всесвітній розголос.
Ці трагедії та біль не повинні лишитись виключно нашими. Вест світ має бачити і розуміти із чим ми боремось. І долучатись по максимуму.
показати весь коментар
03.04.2022 14:12 Відповісти
+95
І скажіть мені з ким домовлятися про перемир'я
І взагалі вести якийсь діалог,
Це ж Нечесть!!!
показати весь коментар
03.04.2022 14:12 Відповісти
+63
Это просто киздец. Думаю после войны ещё и не такое всплывёт. И с этими ******* какой-то договор должен быть.
показати весь коментар
03.04.2022 14:13 Відповісти

Завантаження...