Російські окупанти розстрілювали жінок в Ірпені, а потім їздили по їхніх тілах на танках, - мер Маркушин. ВIДЕО
Про це повідомив мер Ірпеня Олександр Маркушин, інформує Цензор.НЕТ.
За його словами, російські фашисти розстрілювали жінок та дівчат в Ірпені, а потім їздили по їхніх тілах на танках.
Ці трагедії та біль не повинні лишитись виключно нашими. Вест світ має бачити і розуміти із чим ми боремось. І долучатись по максимуму.
І взагалі вести якийсь діалог,
Це ж Нечесть!!!