9405 відвідувачів онлайн
8 563 47

Маріуполь, ймовірно, є ключовою метою російського вторгнення, - розвідка Великої Британії

маріуполь

Маріуполь, ймовірно, є ключовою метою вторгнення РФ, оскільки він забезпечить сухопутний коридор з території Росії на територію окупованого Криму.

Про це повідомляє розвідка Великої Британії, інформує Цензор.НЕТ.

"У Маріуполі тривають важкі бої, оскільки російські війська намагаються захопити місто. Місто продовжує зазнавати інтенсивних невибіркових ударів, але українські сили тримають стійкий опір, зберігаючи контроль у центральних районах. Маріуполь майже напевно є ключовою метою російського вторгнення, оскільки він забезпечить сухопутний коридор з Росії до окупованої території Криму", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+11
розстрільні списки, 45000 пакетів, крематорії і стройка в сибіру хиба однозначно говорить, що вони знали що не буде жодних квітів, про квіткі вони могли голову своїм строковикам хиба забивати і то не довго.
показати весь коментар
04.04.2022 00:43 Відповісти
+10
Мета, це вся Україна.
показати весь коментар
04.04.2022 00:39 Відповісти
+8
Брити звиняйте, але ви - ДУРНІ!
Не "ключовою", а ОСТАННЬОЮ метою, яку вони ще надіються мабуть достигнути!
Всі інші мети їхнього вторгнення вже зпущени до унітазу.
показати весь коментар
04.04.2022 00:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
з повагою до британців шо за бред а до Києва чого лізли
показати весь коментар
04.04.2022 00:37 Відповісти
Думали что будут встречать с цветами, а когда пошла арта, что им начало головы отрывать, поняли, что не смогут захватить и сбежали.
показати весь коментар
04.04.2022 00:39 Відповісти
розстрільні списки, 45000 пакетів, крематорії і стройка в сибіру хиба однозначно говорить, що вони знали що не буде жодних квітів, про квіткі вони могли голову своїм строковикам хиба забивати і то не довго.
показати весь коментар
04.04.2022 00:43 Відповісти
Пакеты то для нас готовились... Кацапы собирались убить примерно такое количество украинцев - это протестующие, политики, военные, гражданские деятели.
показати весь коментар
04.04.2022 08:49 Відповісти
то не брєд, на Сході у них власне таке завдання мінімум було. І нам тепер треба наступальне обладнання, яке нам можуть дати тільки на Заході, то ж, якщо вони вже усвідомили що ключовою метою рашкі був Маріупіль, то най дають наступальне озбр.. обладнання якнайшибчей.
показати весь коментар
04.04.2022 00:41 Відповісти
Мета, це вся Україна.
показати весь коментар
04.04.2022 00:39 Відповісти
Вся Україна їм потрібна, а не тільки Маріуполь.
показати весь коментар
04.04.2022 00:39 Відповісти
Что там за взрывы в Херсоне сейчас?
показати весь коментар
04.04.2022 00:40 Відповісти
То я горохового супа поел ,простите за шум
показати весь коментар
04.04.2022 00:41 Відповісти
Где читаешь?
показати весь коментар
04.04.2022 00:44 Відповісти
Цензор же, в телеге только
показати весь коментар
04.04.2022 00:47 Відповісти
Можливо, чергові паранормальні явища у Чорнобаївському трикутнику...)
показати весь коментар
04.04.2022 00:49 Відповісти
Кстати, а ВСУ с этим свинособачим "коридором" собирается что-то делать?
показати весь коментар
04.04.2022 00:40 Відповісти
Б'ємося.
Є прориви у напряму Бердянську, 2-3 дні буде ясно.
показати весь коментар
04.04.2022 00:43 Відповісти
Брити звиняйте, але ви - ДУРНІ!
Не "ключовою", а ОСТАННЬОЮ метою, яку вони ще надіються мабуть достигнути!
Всі інші мети їхнього вторгнення вже зпущени до унітазу.
показати весь коментар
04.04.2022 00:41 Відповісти
З повагою до .
надіються - сподіваються.
достигнути - досягнути.
зпущени - злиті.
показати весь коментар
04.04.2022 01:07 Відповісти
Ну звиняйте, я навчався колись давно у російській школі.
Та і там і навіть по російській мові у мене завжди був "трояк з натягом".
Ну ні як "не йшла гуманітарка".
показати весь коментар
04.04.2022 01:19 Відповісти
Давно всім відомо, що головна ціль кацапів - південь України, а саме Маруполь. Щоб з"єднатись по суходолу з Донецьком. Тільки тепер доперли???
показати весь коментар
04.04.2022 00:41 Відповісти
Саме так 100%
показати весь коментар
04.04.2022 00:45 Відповісти
Що їм дає цей вузький коридор ,який легко перерубується ?
показати весь коментар
04.04.2022 00:49 Відповісти
Вода в Крим, а коридор щоб бути впевненими, що коли міст розвалиться, сполучення збережеться.
показати весь коментар
04.04.2022 00:53 Відповісти
А як вони цей коридор утримуватимуть?! Хіба що наші "переговорники" виручать.
показати весь коментар
04.04.2022 00:59 Відповісти
Легко вони його можуть утримувати - так само як і Крим, Луганськ, Донецьк. Зброї в них дохіра, а захід шукають ядерною жопою всім. Фактично в них задача проста - тероризувати слабших за них. Тому вони поки по рилу добре не получать, то не заспокояться...
показати весь коментар
04.04.2022 01:05 Відповісти
Именно.
показати весь коментар
04.04.2022 00:50 Відповісти
Необходимость коридора не такая большая. Мост уже есть и коридор никакой роли почти не играет. Ну и широкий коридор уже есть, независимо от Мариуполя возле моря.
С Киевом обосрались, теперь все силы кинут на полный захват луганской и донецкой областей - вот тут будет главная и кровавая битва этой войны.
показати весь коментар
04.04.2022 00:52 Відповісти
Я такой дурной дичи про Мариуполь ещё не слышал-какой коридор в Крым,там голая степь,которая простреливается навылет и получить Мариуполь и юг пуйло может только по договору и никак иначе,а захватит ли он его или нет то дело десятое-не будет договора,не будет корридора
показати весь коментар
04.04.2022 00:52 Відповісти
Договір питання часу і можливостей.
показати весь коментар
04.04.2022 00:56 Відповісти
Возможно,но судя по поведению Британии и чуть меньше США-взят конкретный курс на ослабление Рашки,Китая и ЕС-а по ним всем бумерангом прилетает от конфликта в Украине.
Так что пока будут снабжать оружием и деньгами нас,фюреру не будет корридора ни под каким соусом.
Да и судя по всему у рашкинской разворованной армии большие проблемы с техникой -замечены уже в войсках уралы бензиновые и газ 66 ,танки без динамической защиты,древние БТР и БМП-что говорит об исчерпании новой техники
показати весь коментар
04.04.2022 01:14 Відповісти
Так, у пуйла вся надія на українських гниляків з оточення Ze.
показати весь коментар
04.04.2022 01:00 Відповісти
Можливо ще до нападу договорився за південь. Щось дуже просто зайшли з Криму. +Розмінування виходу з Криму...
показати весь коментар
04.04.2022 01:00 Відповісти
Ви не чули, що зеля позбавив генеральського звання генерала СБУ Наумова?! Який розпорядився розмінувати Чонгар, і який з початком вторгнення кудись втік, і якого сам зеля й призначав на посаду.
показати весь коментар
04.04.2022 09:37 Відповісти
Загалом - вони хотіли відрізати нас від моря і з"єднатись з придністров"ям, Донецьком.
показати весь коментар
04.04.2022 01:11 Відповісти
Ага , "зєднатися" вузенькою смужкою суші довжиною під 1000 км. Прямо таки чудо-план , таваріщ Жуков... Не натягуйте сову на глобус , пошкодуйте птаха. В нього і так очі великі ...
показати весь коментар
04.04.2022 01:21 Відповісти
В голові у вас смужка. Не вживайте більше ніж потрібно і все буде гуд!
показати весь коментар
04.04.2022 01:41 Відповісти
Менше ,ніж потрібно теж не можна.
показати весь коментар
04.04.2022 01:55 Відповісти
Не погоджуюсь.Нічого там не прострілюється.Гляньте на карту оперативної обстановки-вони нєхілий кусок відкусили.Як зариються-хрєн так просто їх викурити.
https://deepstatemap.live/#6/49.438/32.053
показати весь коментар
04.04.2022 02:31 Відповісти
Британська розвідка давно визнана найкращою в світі
показати весь коментар
04.04.2022 00:50 Відповісти
Як і британські вчені .
показати весь коментар
04.04.2022 01:16 Відповісти
Не пойму, почему Запад не дает нам вооружение с помощью которого можно было бы деблокировать Мариуполь. Это низко с их стороны.
показати весь коментар
04.04.2022 00:58 Відповісти
Может потому, что кто то этим озаботился только после вторжения?
показати весь коментар
04.04.2022 01:05 Відповісти
Вони Британці? Мабуть вони Естонці...
Про "сухопутний коридор" йдеться вже 8 років.
показати весь коментар
04.04.2022 01:01 Відповісти
Нє, британська розвідка це відстій, всіх інтересує куди подіти Ізраїль після скасування дотацій на його існування. Вирішили, що українці це ті ж палестинці, дарма шо з могилянською академією.
показати весь коментар
04.04.2022 01:03 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=krpyY1icTIM youtube.com/watch?v=krpyY1icTIM
показати весь коментар
04.04.2022 01:17 Відповісти
Шановні не гоніть на бритів. Те що написано на цензорі це неточності перекладу. Насправді брити праві на всі 100%. Вони говорять про ключову роль Маріуполя у пробитті сухопутного коридору на Крим. Москальня не може це зробити через нелюдський героїзм наших хлопців. І кров з носа треба зробити все можливе і неможливе для розблокування Маріуполя. Вірю що це відбувається саме зараз. Інакше не може бути.
Слава Україні!!!
показати весь коментар
04.04.2022 01:30 Відповісти
Жодна розвідка світу не могла передбачи, що метою захоплення ЧАЕС було просто її "обчистити", забравши навіть чайники та кавоварки.
А з готелю, в самому Чорнобилі «друга армія» світу вкрала сервізи, вилки, ложки, тарілки.
Фашистські бомжі перед тим, як піти, змусили співробітників Чорнобильської АЕС підписати акт прийому-передачі станції. Також вони пограбували її.
А старший серед росіян на прізвище Якушев (з позивним "Дев'янистий") погрожував забрати працівників до Білорусі.
Про це в ефірі заявив глава Держагентства з управління зоною відчуження Євген Крамаренко.https://www.facebook.com/hashtag/%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%B9?__eep__=6&__tn__=R*F #Березовий сік#
показати весь коментар
04.04.2022 04:45 Відповісти
щось розвідка Британії знає те що й ми ..Казали ключовим був Київ а я вважав ,що Київ був обманним маневром , щоб віддвернути увагу сили та засоби ЗСУ для захисту столиці ..А ім потрібна проста ціль ..Це карта новох...єсосії Луганська ,Донецька і аж до Одесси для зьєднання с ПМР ..Муженко здається заявляв що сухопутний коридор при окупації ворогу буде важко втримати .
показати весь коментар
04.04.2022 06:11 Відповісти