4957 відвідувачів онлайн
21 271 22

Найгірша ситуація в Бородянці, - Венедіктова про звірства окупантів на Київщині

бородянка

Генпрокурорка Ірина Венедіктова заявила, що найгірша ситуація по кількості жертв на Київщині - в Бородянці.

Про це вона повідомилал в ефірі телемарафону, інформує Цензор.НЕТ.

"Насправді щодо людей найгірша ситуація по жертвах - в Бородянці. Я думаю, що ми говоритимемо ще окремо про Бородянку", - зазначила вона.

Водночас, додала Венедіктова, не варто забувати й про інші регіони, які завдяки ЗСУ були звільнені. 

Топ коментарі
+32
показати весь коментар
04.04.2022 20:00 Відповісти
+27
хтів лайкнути, та зіншого боку, бридко дивитись на це мерзенне створіння
показати весь коментар
04.04.2022 20:05 Відповісти
+19
А впереди Мелитополь, Брдянск, Энергодар, Херсон , Мариуполь.
Страшно даже подумать ,что там творится.
показати весь коментар
04.04.2022 20:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
04.04.2022 20:00 Відповісти
хтів лайкнути, та зіншого боку, бридко дивитись на це мерзенне створіння
показати весь коментар
04.04.2022 20:05 Відповісти
Нагадайте, шо за Ібло?? Лєщєнко?
показати весь коментар
04.04.2022 20:13 Відповісти
Точно лещенко.

Недавече (тиждень-два тому) воно виступало на прямому. Було в нього дуже ситне та задоволене їбло.
показати весь коментар
04.04.2022 20:48 Відповісти
Яка ж огидна пика!
показати весь коментар
04.04.2022 20:15 Відповісти
А бачили істоту у ретузах і плащі на вул. Бучі з "ротою" - це вже здець. Подібні організми, свого часу, порівнювали західні ЗМІ з кацапською наволоччю, атепер сцють людям з інтера (!) і г+г лесливі "ворог успіху не мав" і тихо закривають рота опозиційним каналам!

Моя особиста думка: у них людського лишилось на рівні полірованих мешт ... може нижче.
показати весь коментар
04.04.2022 20:54 Відповісти
ай да прокурорва, ай да умница... всё знат, визде быват, всё чувствоват, всё ощущат...
показати весь коментар
04.04.2022 20:01 Відповісти
У нее работа такая
показати весь коментар
04.04.2022 20:11 Відповісти
боюсь навіть думати (((((
показати весь коментар
04.04.2022 20:04 Відповісти
И Буча и Бородянка и после всех городов после орков мы будем а ****.
показати весь коментар
04.04.2022 20:07 Відповісти
А впереди Мелитополь, Брдянск, Энергодар, Херсон , Мариуполь.
Страшно даже подумать ,что там творится.
показати весь коментар
04.04.2022 20:08 Відповісти
якби в квітні 2019-го нарід не обрав би довпойопа презедентом, то активна підготовка до війни з рашистами почалась би за три місяці до вторгнення і тисячі мирних мешканців зараз були б живими.
показати весь коментар
04.04.2022 20:12 Відповісти
Она бы не прекращалась с 15 года...
показати весь коментар
04.04.2022 20:22 Відповісти
Я навіть не виключаю, що ***** би не сунувся сюди зараз взагалі. Не тому, що боїться Порошенка, а просто вибір населенням Зє дав йому хибний сигнал про те, що тут стомилися від війни і хочуть квітами зустрічати кацапів. Ну і що Зє здрисне. Якби залишався Порошенко - може би він не розраховува на бліцкриг і не нападав би. А може навпаки - краще би підготувався.
показати весь коментар
04.04.2022 21:04 Відповісти
Харьков, братан. Вот где я себя хорошо чувствую, Патамушта знаю, что оркам здесь нипалучаєтся
показати весь коментар
04.04.2022 20:13 Відповісти
если бы в каждой хате был помповик или карабин...
показати весь коментар
04.04.2022 20:15 Відповісти
показати весь коментар
04.04.2022 20:25 Відповісти
Чекаємо на появу арахамії, яких скаже:" Не треба нагнітати. Це наші майбутні гаранти". Пісець.
показати весь коментар
04.04.2022 20:30 Відповісти
«Беларускі Гаюн» опубликовал данные солдат-мародёров ВС РФ, которые могут быть причастны к преступлениям на территории Украины
https://motolko.help/ru-news/belaruski-*****-opublikoval-dannye-soldat-marodyorov-vs-rf-kotorye-mogut-byt-prichastny-k-prestupleniyam-na-territorii-ukrainy/?fbclid=IwAR1Tye1UX0BdUTEmGd6HBJxZPujBbgXATbQKLCVeSH7n1pGlJGNPkS6wNmQ читать