11620 відвідувачів онлайн

Вандали у Будапешті розмалювали написами виставку про війну в Україні

вандалізм

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Європейська правда з посиланням на угорські ЗМІ, серед яких Аzonnali, 24.hu.

За їхньою інформацією, стенди зі світлинами розмалювали увечері або в ніч виборів.

Вандали у Будапешті розмалювали написами виставку про війну в Україні 01

"Посольство України в Угорщині глибоко шоковане пошкодженням фотовиставки "Російсько-українська війна зблизька", яка була відкрита 29 березня на площі Ж.Моріца. Ми тим більше вражені, що це пошкодження, за інформацією угорських ЗМІ, відбулося в ніч на 4 квітня – тобто вже після того, як увесь світ мав змогу побачити всі ті жахіття, які залишили після себе російські окупанти у звільнених від них Бучі, Ірпені та Гостомелі", - відреагувала пані посол України в Угорщині Любов Непоп.

Вандали у Будапешті розмалювали написами виставку про війну в Україні 02

Як пише Azonnali, відкриття виставки минуло також не дуже спокійно, декілька хуліганів під час офіційних промов викрикували проросійські гасла.

24.hu зазначає, що в головному відділку поліції Будапешта їм заявили, що не знають про випадок. Районний відділок відкрив провадження за фактом вандалізму після повідомлень у пресі.

Топ коментарі
+32
ї--чі мадяри- гнати цих псів з єс та нато- не хай валять в таежний союз до путіна-
показати весь коментар
05.04.2022 15:31 Відповісти
+27
Когда я служил в Венгрии в 89-м году они орали - уходите советские оккупанты, мы помним 56-й год. Видать памяталка сломалась.
показати весь коментар
05.04.2022 15:33 Відповісти
+17
У другій світовій війні, мадяри воювали на стороні фашистів, у третій світовій вони також на стороні фашистів. Особисто мене це не дивує.
показати весь коментар
05.04.2022 15:40 Відповісти

Завантаження...