7972 відвідувача онлайн
16 307 88

Візит Джонсона до Києва не був спонтанним, - Єрмак

джонсон,зеленський

Після візиту прем'єра Великої Британії Бориса Джонсона до Києва Україна стане ще сильнішою.

Про це у Telegram повідомив голова ОП Андрій Єрмак, інформує Цензор.НЕТ.

"Справжніх лідерів ніколи не буває багато. І дуже добре, що в України серед них є справжні друзі. Як прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон. З самого початку російської агресії він був на прямому зв'язку з Президентом Володимиром Зеленським. А сьогодні знову відвідав Київ. Розмова була дуже насиченою та конструктивною", - наголосив він.

За словами Єрмака, він регулярно спілкується з радником Джонсона з безпеки Стівеном Лавгроувом та радником з міжнародних справ Девідом Кворрі.

"Тож цей візит не був спонтанним. Чекати результатів недовго. Але вже зараз можу сказати: ми станемо ще сильнішим", - додав очільник ОП.

Топ коментарі
+80
Дєрьмака треба негайно ізолювати. Це загроза національній безпеці.
показати весь коментар
09.04.2022 19:05 Відповісти
+52
это понятно. он приезжал, чтобы лично посоветоваться с дерьмаком по поводу предстоящего сражения на донбассе.
показати весь коментар
09.04.2022 19:04 Відповісти
+50
Вот Елдак завхоз. Но у него есть советник Арестович. Но где это видано, что б у завхоза был советник? Может подмастерье Елдака?
показати весь коментар
09.04.2022 19:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
это понятно. он приезжал, чтобы лично посоветоваться с дерьмаком по поводу предстоящего сражения на донбассе.
показати весь коментар
09.04.2022 19:04 Відповісти
У д'Ерьмака забыли спросить
показати весь коментар
09.04.2022 19:37 Відповісти
Дєрьмака треба негайно ізолювати. Це загроза національній безпеці.
показати весь коментар
09.04.2022 19:05 Відповісти
Всі знють хто таке є це дєрьмак, а як знали мертвечука, татарава і чого чекають ,вони вже стільки наробили на 5 розстрилів і 3 повішеннів, але й досі у війсковий час займають такі посади.Люди ви дурні чи сліпі.?
показати весь коментар
09.04.2022 19:25 Відповісти
або зеля з ним заодно
показати весь коментар
09.04.2022 19:27 Відповісти
Только без АБО ‼️Был "вагнергейт",после которого его не уволил и не известно кто ,кем руководит
показати весь коментар
09.04.2022 19:42 Відповісти
Объясните мне ,как Залужный мог обниматься с Ермаком
показати весь коментар
09.04.2022 19:39 Відповісти
Дерьмака, который слил Луке операцию по захвату вагнеровцев, надо не изолировать, а расстрелять в ОП.
показати весь коментар
09.04.2022 19:37 Відповісти
О кухарка знає чого був такий візит. Таки прочитав Цензор, зразу же заспокоїв,що не лаяти зе прилітав. Значить таки лаяти
показати весь коментар
09.04.2022 19:05 Відповісти
Вот Елдак завхоз. Но у него есть советник Арестович. Но где это видано, что б у завхоза был советник? Может подмастерье Елдака?
показати весь коментар
09.04.2022 19:05 Відповісти
Подлизалье)
показати весь коментар
09.04.2022 19:09 Відповісти
Джонсон вызвал зеленского на ковер.Успел.
показати весь коментар
09.04.2022 19:06 Відповісти
Я с вами согласна. Очень надеемся. что так примено и было *ну. шо ж ты чудачек (на букву М) чудишь? Какие на х..р переговоры. надо добивать тварей.... и т.д. Дорогой наш Джонсон , молимся за твое здоровье. за здоровье деток твоих!! Спасибо!!
показати весь коментар
09.04.2022 19:28 Відповісти
После пятого у нас два президента - Дж. Б и Б. Дж.
показати весь коментар
09.04.2022 19:40 Відповісти
На жаль, він не має дітей. Інакше зброя б надійшла набагато швидше.
показати весь коментар
09.04.2022 20:05 Відповісти
дерьмак ПНХ...
показати весь коментар
09.04.2022 19:06 Відповісти
Да, Джонсон действительно делает для Украины больше, чем Ермак со всей своей шатией-братией. Тут даже сомнений нет
показати весь коментар
09.04.2022 19:06 Відповісти
Схоже, він виявився найбільш совісним за невиконання підписантами "будапешту". Тому й допомагає.
показати весь коментар
09.04.2022 19:32 Відповісти
Когда уже этого прокацапского черта отстранят от госсекретов ?
показати весь коментар
09.04.2022 19:06 Відповісти
или хотя бы кикнут, как того чорта с переговорной группы в бресте или де они там сидели
показати весь коментар
09.04.2022 19:10 Відповісти
Это было бы бинго!
показати весь коментар
09.04.2022 19:23 Відповісти
Когда ЗСУ ,имея полное право ,посадят в клетку и допытают‼️
показати весь коментар
09.04.2022 19:46 Відповісти
Чесно признаюся - тривалий час цей дядько не викликав у мене довіри через свою зачіску... Але насправді він виявився справжнім чоловіком, послідовним захисником демократичних цінностей. Вибачай, Борисе! Я помилявся! Ти просто супер!!!
показати весь коментар
09.04.2022 19:07 Відповісти
Фіолетово, яка зовнішність у політика. Головне- РЕАЛЬНІ справи.
показати весь коментар
09.04.2022 19:10 Відповісти
я його зацінив за розмову з лавровим про бентлі і чіпси. стара коняка так і не зрозумів, що його тролять.
показати весь коментар
09.04.2022 19:13 Відповісти
можна подробиці?
показати весь коментар
09.04.2022 19:28 Відповісти
наберіть в гугл джонсов лавров чіпси
показати весь коментар
09.04.2022 19:43 Відповісти
джонсоН
показати весь коментар
09.04.2022 20:11 Відповісти
Нам важно, а что завхоз скажет
показати весь коментар
09.04.2022 19:08 Відповісти
рузькій дєрьмак, іді нхй.
показати весь коментар
09.04.2022 19:08 Відповісти
Це той незручний момент коли про тебе забули( про єрмака), а ти швиденько про себе нагадав.
показати весь коментар
09.04.2022 19:09 Відповісти
Ну любить дєрмак щоб його посилали *****. Що з цим поробиш, може в нього таке хоббі?
показати весь коментар
09.04.2022 19:56 Відповісти
Всіх цих заступників, завхозів, попічників, помічників завхозів СТАЛО ДУЖЕ БАГАТО, у кожного президента є пресслужба от нехай вона й озвучує, досить цього популізму, ви так собі рейтинг не підвищуєте, а навпаки, після кожного такого вкиду до вас росте лише роздратування.
показати весь коментар
09.04.2022 19:11 Відповісти
с ермаком наверное несогласовали...
а то оп не нравится, что главы стран европы видят все эти разрушения собственными руками
так план по тихой капитуляции не провести тогда
показати весь коментар
09.04.2022 19:12 Відповісти
собственными глазами т.е.
показати весь коментар
09.04.2022 19:54 Відповісти
а он откуда знает? .встреча же вроде была тет-а-тет...
показати весь коментар
09.04.2022 19:13 Відповісти
за шторою стояв
показати весь коментар
09.04.2022 19:17 Відповісти
тэт-а-тет уже была после того, как борис передал дерьмаку приглашение королевы, лично, собственной персоной посетить великобританию и покосить парочку английских лужаек у королевской резиденции.
показати весь коментар
09.04.2022 19:17 Відповісти
Хтось питав цього кацапського ********?
показати весь коментар
09.04.2022 19:14 Відповісти
Отож. У президента хіба немає прессекретаря ?
показати весь коментар
09.04.2022 19:18 Відповісти
або міністра зовнішніх справ
показати весь коментар
09.04.2022 19:42 Відповісти
БОРИС ДЖОНСОН ТОЙ ,ЩО ТРИМАЄ зелені яйця у своїй руці))))))
показати весь коментар
09.04.2022 19:14 Відповісти
Боря наш Человек ,с пустыми руками в гости не ездит ...
показати весь коментар
09.04.2022 19:15 Відповісти
Да. Как и всегда Борис Джонсон мало говорит и больше делает. Вот настоящий лидер. Спасибо господин Джонсон!!!
показати весь коментар
09.04.2022 19:52 Відповісти
5 копійок.
показати весь коментар
09.04.2022 19:15 Відповісти
Я тута.
показати весь коментар
09.04.2022 19:17 Відповісти
Кароче, Джонсон приїхав не з пустими руками.
показати весь коментар
09.04.2022 19:16 Відповісти
ЄРМАК, СВОЛОТА!
ДЕ ДЕМЧЕНКО? ДЕ ЦЯ СВОЛОТА, ЯКА ОЧОЛЮВАЛА КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РОЗВІДКИ?
ВИ ТАМ ДО ОСТАННЬОГО ДНЯ НЕ ВІРИЛИ?
А РОЗВІДКА ВАМ *****?
ТИСЯЧИ ВБИТИХ В БУЧІ І БОРОДЯНЦІ, МАРІУПОЛІ І ХАРКОВІ НА ТВОЇЙ СОВІСТІ, СВОЛОТА!
показати весь коментар
09.04.2022 19:17 Відповісти
Вони й на совісті "очкозаглядача".
показати весь коментар
09.04.2022 19:34 Відповісти
Скажи, краще , куди поділи Богуцькую... скучив
показати весь коментар
09.04.2022 19:17 Відповісти
Подозреваю, что Джонсон все таки нанёс «визит» без предупреждения……надеюсь, что мозги(?) *********** вправил……

P.S. если прочитать два последних абзаца от д'Ермака, то видно манипуляцию=>типа почти каждодневное общение по телефону - и Джонсон приехал «чайку попить» и поговорить о «погоде»……
показати весь коментар
09.04.2022 19:18 Відповісти
Не пойму, чего ждёт контрразведка с этими дЕрьмаком, заПодляком и прочими татаровыми.
показати весь коментар
09.04.2022 19:20 Відповісти
Контррозвідка - це Баканов. Сусід Найгеніальнішого по під'їзду. Це тіпа Баканов має пов'язати Дєрьмака?
показати весь коментар
09.04.2022 19:31 Відповісти
А где этот лейтенант? Что то его не видно и не слышно. На рабочем ли он вообще месте?
показати весь коментар
09.04.2022 19:42 Відповісти
Единственный кто не заслуживает хейта это Подоляк, почитайте его биографию он нормальный. А вот Ермак не вызывает доверия никак, даже у тех кто за партию Зе.
показати весь коментар
09.04.2022 19:21 Відповісти
В нас різні джерела інфи.
показати весь коментар
09.04.2022 19:24 Відповісти
Дерьмак не просто не вызывает доверия, но он слил операция с захватом вагнеровцер Луке. Американцы через Беллингкэт рассказали детали. Дерьмак работает на Пуйло.
показати весь коментар
09.04.2022 19:36 Відповісти
Зєля на себе взяв вину, заявляв, що сам лично телефонував луці
показати весь коментар
09.04.2022 22:07 Відповісти
Співпраця з Янукевичем, клюєвим, юрой єнакієвським, бродським, пилипишеним, ітд.
Тиск на журналістів від ОП. контроль над ефірами для слуг народу.
Постійне редактування інфи в вікі про себе...
Ага " не заслуживает".
показати весь коментар
09.04.2022 19:39 Відповісти
Це проподоляка, вашого шефа.
показати весь коментар
09.04.2022 19:40 Відповісти
Я к тому, что он был в оппозиции против Луки в Беларуси долгое время и его депортировали за это. По этому он не может поддерживать их больше.
показати весь коментар
09.04.2022 19:44 Відповісти
В 2002 году против Подоляка подал иск глава https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D1%82%D0%B5%D1%82_%D0%B3%D0%BE%D1%81%D1%83%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BB%D1%8F_%D0%A0%D0%B5%D1%81%D0%BF%D1%83%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B8_%D0%91%D0%B5%D0%BB%D0%B0%D1%80%D1%83%D1%81%D1%8C Комитета госконтроля Беларуси https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%BE%D0%B7%D0%B8%D0%BA,_%D0%90%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%B9_%D0%90%D1%84%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D1%81%D1%8C%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87 Анатолий Тозик за публикацию «Конфиденциально» в оппозиционной газете «Наша свобода». В статье говорилось о том, что президент республики https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80_%D0%9B%D1%83%D0%BA%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE Александр Лукашенко «тормозит развитие российско-белорусского экономического сотрудничества»,
показати весь коментар
09.04.2022 19:56 Відповісти
А с чего тогда, на просторах интернете его, этого типа "нормального, не иначе, как заПодляк называют?
показати весь коментар
09.04.2022 20:17 Відповісти
Цензор вже дві сторінки мої заблокував через критику президента. А як не критикувати якщо з одного боку вимагає гарантій безпеки по всьому світу, а потім виходить і каже що ворожа військова база з флотом на нашій території буде як мінімум ще 15 років існувати біля нашого південного кордону і ми будемо намагатися вирішити цю проблему дипломатично. А що буде через 15 років мене не обходить я буду жити на власному острові на Гаваях. Це при тому що Байден дав ясно зрозуміти що ***** треба перемагати судити. І питання звільнення усіх територій як захоче Україна і нас підтримають. Та я думаю. Країнам Чорного моря було б спокійніше щоб московський флот не розкидав по морю міни. Проблему безпеки південного кордону та окупованих територій ми вирішувати не хочемо, хочемо гарантій безпеки від інших країн.
показати весь коментар
09.04.2022 19:25 Відповісти
Не лестіть собі, жодного слова зє критики тут немає. Просто цн банить і позначає зірочками слова, які на його думку є матюками. Наприклад "********", "хунта", "*****" та т.і.
показати весь коментар
09.04.2022 19:38 Відповісти
за "*****" в Україні банити не можна
показати весь коментар
09.04.2022 20:22 Відповісти
слово ш-а-б-л-я чомусь замінили на зірочки. ЦН - ви з дуба впали?
показати весь коментар
09.04.2022 22:33 Відповісти
Борис снова к нам ,как наш друг, пришёл,
Всех он по плечам хлопал.
Комплексы Starstreak - это хорошо,
А орде видимо - плохо.
Это ясный пень - нашим хорошо,
А кому наоборот - плохо.
(Песня кота Леопольда посвященная мышам московии)
показати весь коментар
09.04.2022 19:27 Відповісти
Спонтанним для Бориса точно не був, а отдля вас, утирків, був, ще й як!
показати весь коментар
09.04.2022 19:33 Відповісти
💩 Опять агент ФСБ Дерьмак вылез. Кто знает, почему он до сих пор ЖИВОЙ?
показати весь коментар
09.04.2022 19:34 Відповісти
Я ніколи не повірю, що Джонсон буде так ризикувати заради звичайного візиту. Скоріш мова йде про останнє попередження зе-гнидам з приводу їхнього плану капітуляції перед москвою.
показати весь коментар
09.04.2022 19:35 Відповісти
Да, что то очень интересное произошло, очень рискованный визит, значит и цели были не тривиальными.
показати весь коментар
09.04.2022 19:45 Відповісти
Из-за таких сук и провалена ракетная программа
показати весь коментар
09.04.2022 19:45 Відповісти
огидне відчуття
показати весь коментар
09.04.2022 19:45 Відповісти
Может быть эта война есть результатом переговоров дерьмака с Россией? А Арестович лижет задницу Зеленскому потому что тоже захотелось дачу на озере в Италии или в Испании? Не нужно ждать окончания войны, чтобы очиститься от этих мудаков. Пусть пойдут повоюют. Может больше пользы принесут.
показати весь коментар
09.04.2022 19:46 Відповісти
Джонсон та Джонсон ми турбуємось про вашу перемогу.
показати весь коментар
09.04.2022 19:48 Відповісти
Мальчишки Сн такие спонтанные. Как срачка
показати весь коментар
09.04.2022 19:52 Відповісти
Ага, никакой операции по вагнеровцам небыло, история придуманная от начала до конца, помним...
показати весь коментар
09.04.2022 19:54 Відповісти
Уберите этого полотёра из эфира!!! Его работа карандаши точить и ручки заправлять! А то, что этот мудозвон враг Украины знают ВСЕ, кроме Цензора и ***********.
показати весь коментар
09.04.2022 20:28 Відповісти
Хто такой Ермак? Шо за шишка на ровном месте?
показати весь коментар
09.04.2022 21:05 Відповісти
що має статись. щоб агент фсб єрмак зникнув з україни. тварь зе здохни.
показати весь коментар
09.04.2022 21:26 Відповісти
як вже дєрьмак заіпав
показати весь коментар
09.04.2022 21:54 Відповісти
Практично по Пушкіну: "Ах да Єрмак, ах да сукин сьін!"
показати весь коментар
09.04.2022 22:36 Відповісти