Посольство Іспанії найближчими днями повернеться до Києва

Про це повідомив прем'єр-міністр Педро Санчес, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на CNN.
Відкриття стане "новою ознакою відданості іспанського уряду та суспільства українському народу", зазначив глава уряду.
Іспанія евакуювала своє посольство в Києві 27 лютого, незабаром після початку вторгнення Росії в Україну.