5330 відвідувачів онлайн
3 647 28

Депутати ОПЗЖ у Фастівській міськраді оголосили про розпуск фракції

міськрада,фастів

Депутати Фастівської міської ради від ОПЗЖ заявили про розпуск своєї фракції.

Журналістам ФастівNews.City стало відомо, що відповідну заяву зареєстрували ще наприкінці березня, передає Цензор.НЕТ.

У ній зокрема йдеться про те, що депутатська фракція ПП "Опозиційна платформа – За життя" у Фастівській міській раді "засуджує військову агресію з боку російської федерації проти України" та "вважає протиправними дії окупанта щодо захоплення земель України…" та заявляє про розпуск фракції. Депутати повідомили, що працюватимуть в Фастівській міськраді як позафракційні.

Тепер цю заяву мають розглянути на найближчому сесійному засіданні. До складу депутатів ОПЗЖ у Фастівській міській раді VIII скликання входять: Олег Нестеренко, Андрій Ворона, Олександр Федун, Олег Єлісевич та Володимир Коптюх.

Нагадаємо, Рада нацбезпеки та оборони призупинила діяльність проросійських партій. Зокрема це стосується партій: "Опозиційна платформа – За життя", "Партія Шарія", "Наші", "Опозиційний блок", "Ліва опозиція", "Союз лівих сил", "Держава", "Прогресивна соціалістична партія України", "Соціалістична партія України", партія "Соціалісти", "Блок Володимира Сальдо".

Топ коментарі
+16
Так розтріл, чи розпуск? Уточніть.
показати весь коментар
21.04.2022 13:53 Відповісти
+13
а чого так довго? чекали що кацапня повернеться?
показати весь коментар
21.04.2022 13:54 Відповісти
+10
І що, дальше продовжатьпрацювати і плекать надію на повернення "своїх"???
показати весь коментар
21.04.2022 13:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Так розтріл, чи розпуск? Уточніть.
показати весь коментар
21.04.2022 13:53 Відповісти
Свободное плавание
показати весь коментар
21.04.2022 13:54 Відповісти
за руським кораблем
показати весь коментар
21.04.2022 13:57 Відповісти
а чого так довго? чекали що кацапня повернеться?
показати весь коментар
21.04.2022 13:54 Відповісти
І що, дальше продовжатьпрацювати і плекать надію на повернення "своїх"???
показати весь коментар
21.04.2022 13:55 Відповісти
Ні так не піде!
Під чиїми прапорами заходили - під тими ж прапорам кроком руш! - .... хотів написати на корабель..., а тепер вже не знаю, куди....
показати весь коментар
21.04.2022 15:11 Відповісти
или ликвидация сук или самоликвидация сук
показати весь коментар
21.04.2022 13:55 Відповісти
Зрозуміли, що фінансування не буде... Ну, не зарплати в смислі, а "чорний" нал від вигрібної ********* на підривну діяльність.
показати весь коментар
21.04.2022 13:56 Відповісти
ОПЖЗ поміж того фінансувалось з бюджету української держави. Влада прийняла такий Закон з 2016 р.

https://nazk.gov.ua/uk/documents/pro-derzhavne-finansuvannya-politychnyh-partij/ Про державне фінансування політичних партій

У 2020 році, відповідно до Закону України «Про політичні партії в Україні» право на отримання державного фінансування мають п'ять політичних партій, які у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року отримали не менше п'яти відсотків голосів виборців: «Слуга Народу», «Опозиційна платформа - За життя», «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина», «Європейська Солідарність», «ГОЛОС».
показати весь коментар
21.04.2022 17:12 Відповісти
Дружбани дєрьмака - бойко і льовочкін особливо не поспішають розпускати свою фракцію у раді.
показати весь коментар
21.04.2022 13:59 Відповісти
на росії сама зараз раптом загорівся один з їхніх найпросунутіших військових дослідних центрів, який зокрема займався розробкою ппо.
показати весь коментар
21.04.2022 14:01 Відповісти
Почему всех опозажопов не привлекают по закону о колаборантах?

Ау СБУ?!!!
Их даже особо искать не надо !!!

Или начнете их "искать", когда эти крысы разбегуться по всему миру?
Это вызывает нехорошие подозрения?
показати весь коментар
21.04.2022 14:02 Відповісти
Чому вони ще живі?
показати весь коментар
21.04.2022 14:04 Відповісти
Не заборонено, а всего-навсего ПРИЗУПИНЕНО.
Они еще пригодятся для голосований по "нужным" вопросам...
показати весь коментар
21.04.2022 14:10 Відповісти
Просто так розпуск колаборантів ?????????????????????????????????

В пакет живими пакуйте!
показати весь коментар
21.04.2022 14:06 Відповісти
А після перемоги вони позалазять в інші партії під іншими назвами і будуть далі пити кров і кликати росію. Повісити всіх, поки не порозбігалися, як зрадників, які спричинили війну!
показати весь коментар
21.04.2022 14:06 Відповісти
А звідки у Фастові так багато кацаплоти ?
показати весь коментар
21.04.2022 14:08 Відповісти
А звідки в Київі , в помаранцьовій столиці взялися 10% за ригоблювотного Попова ?!

Не усі мають розум Сократа , не усі цікавляться політикою ...
показати весь коментар
21.04.2022 14:14 Відповісти
Бізнесмени тупо порахували репутаційні втрати й вирішили, що варто вкладати гроші в меньш зашкваренний політичний проект !
показати весь коментар
21.04.2022 14:12 Відповісти
что суки... не дождались своих асвабадителей?
показати весь коментар
21.04.2022 14:12 Відповісти
Зараз побіжать в слуги чи європейську солідарність і що саме ПРОТИВНЕ що їх там приймуть.
показати весь коментар
21.04.2022 14:15 Відповісти
усіхЖопазж
на кол!!
******** Фуйловські
показати весь коментар
21.04.2022 14:16 Відповісти
Та не розпуск, а всіх поголовно на фронт без зброї, або на розмінування як їхній жуков робив
показати весь коментар
21.04.2022 14:17 Відповісти
Впевнений, що цю мразоту приймуть у ВР, або призначать на керівні посади регіону, й впевнений у тому, що жодну істоту не притягнуть до відповідальності
показати весь коментар
21.04.2022 14:20 Відповісти
Цікаво, яка партія скоро народиться на світ, в яку увійдуть осі колишні ЖОПОвці?

Як то кажуть "від перестановки місцями доданків, сума не змінюється"
показати весь коментар
21.04.2022 14:27 Відповісти
Ашо такоє? Шо случілося?
показати весь коментар
21.04.2022 15:19 Відповісти
Вони мали би самоудавитися, а не саморозпуститися.
показати весь коментар
21.04.2022 21:13 Відповісти