6185 відвідувачів онлайн

Через санкції проти Росії тисячі люксових авто застрягли у Бельгії

росія,санкції

У бельгійському порту Зебрюгге через санкції, запроваджені проти Росії, застрягли майже 8 тисяч люксових автомобілів, зокрема, останні моделі Mercedes, Cadillac та Lexus.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє The Wall Street Journal, посилаючись на відомості директора автомобільного терміналу Зебрюгге Марка Адріансенса.

Машини мали відправити у РФ, але вони підпали під заборону на експорт предметів розкоші - їхня вартість перевищує 50 тисяч євро.Співрозмовник не повідомив, кому належать люксові авто, які застрягли у порту.

Журналісти дізналися, що машини у перший тиждень квітня доставили у Зебрюгге з Азії. Можливо, авто реалізують на різних ринках.

З порту також не можуть відправити ще низку товарів, які потрапили під санкції.

Варто зазначити, що через Зебрюгге на рік проходить більш як два мільйони машин, це один з найбільших європейських портів для переправи транспортних засобів.

Топ коментарі
+11
Какой ещё Мерседес накануне 9 мая? Какой пиндосский Кадиллак и "Лексус" от японцев, с которыми Россия в состоянии войны ?
Вы хотели СССР - нюхайте "Волгу", "Москвич", "Жигули".
показати весь коментар
24.04.2022 06:42 Відповісти
+7
Импортозамещение
показати весь коментар
24.04.2022 06:57 Відповісти
+4
А ты по какой причине зарегистрировался на этом сайте 9 апреля 2022 года?? От большого уважения...или по причине финансовой зависимости от своего куратора??
показати весь коментар
24.04.2022 07:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Це мабуть отих орків що будку спіздили
показати весь коментар
24.04.2022 06:37 Відповісти
Отдайде их украинцам!!!
показати весь коментар
24.04.2022 06:41 Відповісти
А ты по какой причине зарегистрировался на этом сайте 9 апреля 2022 года?? От большого уважения...или по причине финансовой зависимости от своего куратора??
показати весь коментар
24.04.2022 07:00 Відповісти
Це ЗМІ державного рівня. Тут не може бути політнекоректного тлумачення.
показати весь коментар
24.04.2022 07:49 Відповісти
А я тобі раджу подивитися граматику, яку ті прокурив у церковній школі.
показати весь коментар
24.04.2022 09:47 Відповісти
Какой ещё Мерседес накануне 9 мая? Какой пиндосский Кадиллак и "Лексус" от японцев, с которыми Россия в состоянии войны ?
Вы хотели СССР - нюхайте "Волгу", "Москвич", "Жигули".
показати весь коментар
24.04.2022 06:42 Відповісти
" ..телегу.. колесо " для касабів достатньо.
показати весь коментар
24.04.2022 06:57 Відповісти
Импортозамещение
показати весь коментар
24.04.2022 06:57 Відповісти
Віддайте всі автівки бійцям ЗСУ,та ТРО! Вони за свої подвиги мають повне право шикувати на таких автівках!
показати весь коментар
24.04.2022 07:06 Відповісти
Зачєм лапатнікам люксові авто-када уже єсть жугулі...
показати весь коментар
24.04.2022 07:15 Відповісти
Зате наші тягнуть "для нужд ВСУ" брендові тачки...європейці хреніють. Аякже, халява-мито зняли ж...
показати весь коментар
24.04.2022 07:19 Відповісти
Якийсь фейк!
Тисячі? Беремо 8 тисяч шт.
Перевищує 50 тисяч евро? Беремо 60 000 євро.
60 ділемо на 8 отримуємо 7.5 тис євро за штуку. Це явно не люкс!!!
показати весь коментар
24.04.2022 07:46 Відповісти
50 тысяч за машину.
показати весь коментар
24.04.2022 08:09 Відповісти
Только не надо рыдать, бельгийцы. Наоборот радуйтесь. Скинут вам эти авто со скидкой ...
показати весь коментар
24.04.2022 08:12 Відповісти
Нехай на них зійде вогонь.
показати весь коментар
24.04.2022 10:14 Відповісти