7903 відвідувача онлайн
21 211 99

Лукашенко, який допомагає Путіну вбивати українців, закликав сусідні країни "жити дружно"

лукашенко

Олександр Лукашенко, який захопив владу у Білорусі і допомагає Путіну у війні проти України, закликав сусідні країни "жити дружно".

Про це Лукашенко сказав у Великодньому зверненні, інформує Цензор.НЕТ.

"Хотів би звернутися не лише до білорусів. Але насамперед до наших сусідів. Давайте берегти мир. Це зараз так актуально… Давайте жити дружно. Хотів би попросити своїх колег-політиків: давайте не створюватимемо нашим людям проблем, їх і зараз вистачає. Ви подивіться, що відбувається із сусідніми Литвою та Латвією, поляками. Я про Україну в цьому випадку вже не говорю.

Вони були такі щасливі, веселі. Жили у заможному світі, у них все було. Де вони сьогодні? Вони стоять уздовж кордону та просять нас, щоб ми їх пропустили до Білорусі. Хоча б гречаної крупи купити. Та що там крупи — солі немає, солі просять у нас", — заявив білоруський диктатор.

Топ коментарі
+51
ПНХ
показати весь коментар
24.04.2022 21:04 Відповісти
+42
Цікаво, у кого Лукашенко проситиме грошей коли повісять *****.
показати весь коментар
24.04.2022 21:05 Відповісти
+34
Не-не Бульбофюрер, в этот раз съехать с санкций так просто не получиться. Решил повоевать, вот и получишь по карману всерьёз и надолго
показати весь коментар
24.04.2022 21:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ПНХ
показати весь коментар
24.04.2022 21:04 Відповісти
Що воно курить?
показати весь коментар
24.04.2022 21:53 Відповісти
Деменцию и шизофрению.
показати весь коментар
24.04.2022 23:42 Відповісти
То 4 позиції на карті обіцяв показати, які так і не показав, тепер ще більшу ахінею серти почало... Стрьомно з такими сусідами...
показати весь коментар
24.04.2022 21:55 Відповісти
Цікаво, у кого Лукашенко проситиме грошей коли повісять *****.
показати весь коментар
24.04.2022 21:05 Відповісти
ні у кого,вони висітимуть поруч
показати весь коментар
24.04.2022 21:15 Відповісти
Луку повісять раніше.
показати весь коментар
24.04.2022 21:16 Відповісти
У северной кореи.
показати весь коментар
25.04.2022 01:54 Відповісти
пнх тарган!!! шибенеця по тобі тварино чекає!!!
показати весь коментар
24.04.2022 21:05 Відповісти
Пішов *****,драний ************.
показати весь коментар
24.04.2022 21:05 Відповісти
****, що та навлоч плете!!!
показати весь коментар
24.04.2022 21:07 Відповісти
Не-не Бульбофюрер, в этот раз съехать с санкций так просто не получиться. Решил повоевать, вот и получишь по карману всерьёз и надолго
показати весь коментар
24.04.2022 21:07 Відповісти
********** брехунець виліз, "миратворец"
Не вийшло за три дня Україно захопити, вже змінює риторику.
показати весь коментар
24.04.2022 21:07 Відповісти
Та невже? Я щось відсутності солі та гречки не помічаю в магазинах
показати весь коментар
24.04.2022 21:07 Відповісти
моїй бабі волонтери стільки гречки наносили, що вже двері не бере
показати весь коментар
24.04.2022 21:16 Відповісти
эта патамушта ты смотришь в магазине а не в Лукателевизоре...
показати весь коментар
24.04.2022 21:26 Відповісти
Нашатырь...срочно!
показати весь коментар
24.04.2022 21:08 Відповісти
пізно всрався,
******* наближається то йому раптом стало актуально,
чим раніше думав, жопой
показати весь коментар
24.04.2022 21:09 Відповісти
Він думає що якщо йому страшно, то його бояться... Готуй шнурок та мило дурню!
показати весь коментар
24.04.2022 21:09 Відповісти
Если Господь хочет наказать человека, он лишает его разума. Что он городит! Это ж картофельная деменция
показати весь коментар
24.04.2022 21:09 Відповісти
Так. Наочно показує, що буває, якщо не міняти олію після кожної порції дерунів.
показати весь коментар
24.04.2022 21:36 Відповісти
тварюка усатая. шоб ты, ****, здохло, падаль.
показати весь коментар
24.04.2022 21:09 Відповісти
Крокодилові сльози...яке ж воно мерзенне...
показати весь коментар
24.04.2022 21:10 Відповісти
уже вмазал и несет дичь ?
показати весь коментар
24.04.2022 21:10 Відповісти
здохни уже хрыщ усатый
показати весь коментар
24.04.2022 21:10 Відповісти
Конченное
показати весь коментар
24.04.2022 21:11 Відповісти
Скоро сам попросишся, гандон
показати весь коментар
24.04.2022 21:11 Відповісти
Цей совковий замориш живе у власному всесвіті.
показати весь коментар
24.04.2022 21:11 Відповісти
Підар перенюхав кокаїну.
Якої ще солі?
Укранці в вас нічого не попросять. У нас і так все є.
Кончений ублюдок
показати весь коментар
24.04.2022 21:11 Відповісти
Заголовок статейки - не правильний.

Не лише лука, а білорашня. Нема чого відмазувати бидло, яке населяє ту територію.
А то всі дуже вумні кричати про рашку, що не лише х**ло воює у Україною.
Тим більше, враховуючи % підтримки спєцапєраціі.

Бидло, яке 26 років живе під владою оцього, яке його хвалить, бо гарні дороги, так само винне і допомагає вбивати українців і знищувати Україну.

Я дуже хочу сподіватися, що, коли на одній і другій мерзенній території розпочнуться будь-які процеси, які нарешті приведуть до їхнього знищення, в українців вистачить здорового глузду + спрацює інстинкт самозбереження, щоб не пускати цю погань до себе.
показати весь коментар
24.04.2022 21:12 Відповісти
Що ти верзеш кремлядьбот? Ти бачив(ла, ло) щоб білоруси вбивали українців?
Білоруський батальйон воює разом із ЗСУ проти рашистського загабника в Україні.
показати весь коментар
24.04.2022 21:56 Відповісти
і що через батальон сміливців поважати шльондр які віддалися кацапам,так вони теж вбивають українців,тим що дають свою землю кацапам,нема уже Білорусі,а є губернія,все,скінчилась
показати весь коментар
25.04.2022 22:46 Відповісти
Я саме й про це.
Співучасники - всі.

Ті кілька чоловік, які воюють на боці України - вони в Україні.
Ті кілька, які зробили диверсіюна залізниці - повага.

Решта - поплічники.
показати весь коментар
24.04.2022 23:39 Відповісти
Не слід огульно лити бруд на всіх литвинів:

Білоруські залізничні партизани допомогли зірвати наступ армії РФ на Київ, - The Washington Post Джерело:
І це тільки один епізод.
показати весь коментар
24.04.2022 23:50 Відповісти
таке собі досягнення,народець в масі своїй сидить на сраці рівно,а ще пару випадків з простріленими колінами у залізничників-диверсантів,і на тому спротив і скінчиться...
показати весь коментар
25.04.2022 22:48 Відповісти
от покидьок-бульбозавр
показати весь коментар
24.04.2022 21:13 Відповісти
Соли тебе скоту скоро на хер насыпят...и в жопу напихают...
показати весь коментар
24.04.2022 21:14 Відповісти
Коли,вже,ліквідують? Зачекався
показати весь коментар
24.04.2022 21:14 Відповісти
бульбофюлер як завжди - ні вашим ні нашим і хвостом круть круть..
ти, тупе чмо, опустив країну до рівня підкацапленої шавки.
ніхто нічого не забуде.
показати весь коментар
24.04.2022 21:16 Відповісти
Они стоят наверное потому что на карту хотят посмотреть, откуда на Беларусь готовилось нападение.
показати весь коментар
24.04.2022 21:16 Відповісти
Лукашенку піпець без варіантів, піде на дно разом з паРашею
показати весь коментар
24.04.2022 21:17 Відповісти
Очкує падло. Відчуває, що піздець наближається!
показати весь коментар
24.04.2022 21:17 Відповісти
Що воно меле?
показати весь коментар
24.04.2022 21:17 Відповісти
Дебил.
показати весь коментар
24.04.2022 21:18 Відповісти
За той плацдарм, які, сцикливі бульбашенки дозволили влаштувати кацапам, - вже прокляті. Ніяких добросусідських відносин вже не буде. Ви вцьому лайні замазані вже на покоління.
показати весь коментар
24.04.2022 21:18 Відповісти
От якось не бачив у Польщі в продажу гречку... Нах вона їм?
показати весь коментар
24.04.2022 21:19 Відповісти
Дивно, чому гречку, а не бульбу?))))
показати весь коментар
24.04.2022 21:20 Відповісти
****** рейки трощити, і партизанити, а не х...ню всяку втираєш!
показати весь коментар
24.04.2022 21:20 Відповісти
интересно...у белорашки просят соли и гречки???...а чего не просят картошки???
пиз*ун старый....сказочник *************
показати весь коментар
24.04.2022 21:22 Відповісти
показати весь коментар
24.04.2022 21:22 Відповісти
а... лісничий? - пішов на гуй..
показати весь коментар
24.04.2022 21:30 Відповісти
Десь курва підхопив сифіліс,а тепер придумав відмазку для дружини.
показати весь коментар
24.04.2022 22:04 Відповісти
Какой цинизм , обстреливают с Белоруссии а он хочет мира!
показати весь коментар
24.04.2022 21:22 Відповісти
Лєапольд кастрований.
показати весь коментар
24.04.2022 21:22 Відповісти
Никогда такого не было, чтоб я всем комментаторам поставил вподобайки. Это первый раз. И 100% поддерживаю
показати весь коментар
24.04.2022 21:25 Відповісти
Ага....ВоноСаме...
показати весь коментар
24.04.2022 21:26 Відповісти
"не ми почали цю війну, наша совість чиста, ми нанесли превентивний удар по Україні, я зараз карту покажу, я з собою привіз" от тільки незадача, ВОНО думало, що Україна за три дні впаде, а вона стоїть і стоятиме. У них прибалти солі просять. Мудак.
показати весь коментар
24.04.2022 21:26 Відповісти
Лукашенко дав свою територію під путінську зброю. З території Білорусі летять ракети в Україну !!! Тому лукашенко буде відповідати за вбивства і геноцид Українського народу так само, як і путлер !!!
показати весь коментар
24.04.2022 21:29 Відповісти
Треба збирати докази до суду, документувати все, а то потім викрутиться
показати весь коментар
24.04.2022 23:10 Відповісти
Тарган зовсім іппанувся... От до чого обнімашки з Уйлом призводять.
показати весь коментар
24.04.2022 21:29 Відповісти
Пшол нах. Лука ты уже труп во всех смыслах слова.
показати весь коментар
24.04.2022 21:30 Відповісти
А карти показав звідки прибалти їздили по гречку і сіль? І єслі бі за шесть часов..
показати весь коментар
24.04.2022 21:31 Відповісти
який вумний..а ще казали що воно Тарган..
ні воно воша..
показати весь коментар
24.04.2022 21:31 Відповісти
Зовсім з глузду з'їхав.
показати весь коментар
24.04.2022 21:33 Відповісти
Вони були такі щасливі, веселі. Жили у заможному світі, у них все було. Де вони сьогодні? Вони стоять уздовж кордону та просять нас, щоб ми їх пропустили до Білорусі. Хоча б гречаної крупи купити. Та що там крупи - солі немає, солі просять у нас", - заявив білоруський диктатор.
Он реально ******** не то ,что на голову , но даже и на жопу.
показати весь коментар
24.04.2022 21:35 Відповісти
бульбен фюрер , щось згадався рашистський шансон-"Не сыпь мне соль на рану, не говори на взрыд..." (а йди ти потхенько накуй,ти с,,,ка,загубив свій людський встид)
показати весь коментар
24.04.2022 21:35 Відповісти
"С чєтирьох мєст стайат і просят. Літва, Латвія, Польща, Україна. Прєвєнтівна. Йа карту пріньос, щаз пакажу"
показати весь коментар
24.04.2022 21:38 Відповісти
Лучше бы рассказал своим,за какой хер белорусы долгие годы будут отстраивать Киевщину и Житомирщину,когда его повесят..
показати весь коментар
24.04.2022 21:41 Відповісти
Терористи зараз бояться другого фронту.Потрібний другий фронт,дуже потрібний.
показати весь коментар
24.04.2022 21:41 Відповісти
Жди жди, таракан, за тобой обязательно придут. Уже не отвертишься.
показати весь коментар
24.04.2022 21:44 Відповісти
Странно ,что не показал на карте где можно соль и гречку купить ...
показати весь коментар
24.04.2022 21:47 Відповісти
Прям плачу...представил себе очереди из голодных Поляков, Литовцев, Латышей, умоляющих впустить их в процветающую белорашку.
показати весь коментар
24.04.2022 21:50 Відповісти
Ага, давай ************, мы тоже в Украину НАТО запустим чтобы оно своими Патриотами твой Минск ночью хорошенько профигачило…. Сразу и дружить веселее будет! Может после этого у вас у всех картофельных кидаров мозги прочистится. А пока ты так свою страну и свой народ, усатый ************, рашистским гавном так запачкал, что отмываться вам п очень долго придётся…
показати весь коментар
24.04.2022 21:50 Відповісти
Это что Польша у картофельного гавнюка крупу и соль просит??? Точно у дебила сифон головного мозга….
показати весь коментар
24.04.2022 21:52 Відповісти
Совсем кукуха закуковала. Имея большие природные запасы соли вместо того, чтобы радоваться божьему дару и на прокладки заработать, фюрер запретил вывоз соли...
показати весь коментар
24.04.2022 22:32 Відповісти
От розпропідор вусатий , так вони стоять вздовж кордону ще з часів міграційної кризи , а воно думає гречку та сіль просять 😀
показати весь коментар
24.04.2022 21:52 Відповісти
Kartopel pnx.
показати весь коментар
24.04.2022 21:59 Відповісти
Беларусы,конечно,дружественный народ для нас,НО как государство Беларусь,безусловно, в доле с расией будет платить Украине репарации.Очень большой ущерб от Искандеров,запущенных из Беларуси.
показати весь коментар
24.04.2022 22:14 Відповісти
Якби він був дружествєнний, давно б послав лукашенка і всіх москалів н@\$й. І говорив би своєю рідною мовою.

Це втрачена "нація", назавжди.
показати весь коментар
24.04.2022 22:49 Відповісти
А что происходит с соседними Литвой и Латвией и поляками? Он там мог бы пояснить.
показати весь коментар
24.04.2022 22:23 Відповісти
Viņš neko nekur nevar paskaidrot.
показати весь коментар
24.04.2022 23:20 Відповісти
Viņš neko no kur var paskaidrot.
Йому нема що пояснювати (невже, таке цікаве слово paskaidrot- це пояснювати?)
показати весь коментар
25.04.2022 02:01 Відповісти
це литовці і поляки в нього солі просять?
показати весь коментар
24.04.2022 22:27 Відповісти
Хотел бы жить дружно - не пытался бы экспортировать на Запад нелегальных эмигрантов....
показати весь коментар
24.04.2022 22:35 Відповісти
Байстрюк - він і є байстрюк, що з нього взяти.?
показати весь коментар
24.04.2022 22:45 Відповісти
Ти мерзота самозвана, ти кінчаний дебіл, путлерівська підстилка..., ти хоч знаєш що ти плетеш. Як тебе терпить білоруський нарід...,але все у тебе ще попереду. Були на світі такі як ти долбой"би: чаушеску, мілошович, саддам, гітлер, мусоліні, і ще багато таких гнид, і де вони? Готовся,падло і ти.
показати весь коментар
24.04.2022 22:54 Відповісти
голова колгоспу,бывший кловун,а теперь -мурло,хитро вые.....й аджос,главное предназначение тарахтеть опой,Сябры...набейте ему иплище,нам далече ехать .
показати весь коментар
24.04.2022 23:15 Відповісти
ти сраний самозванец, підстилка путлерівська, щоб ти сьогодні взавтра здох, гнида...
показати весь коментар
24.04.2022 23:16 Відповісти
Он то плакал,то смеялся, то щетинился как еж,да он над нами издевался,ну сумашедший,что возмеш.
показати весь коментар
24.04.2022 23:21 Відповісти