9783 відвідувача онлайн
12 821 21

Зеленський присвоїв Наєву звання Героя України

стюарт,наєв

Президент Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України командувачу Об’єднаних сил ЗСУ Сергію Наєву.

Про це голова держави повідомив у відеозверненні, інформує Цензор.НЕТ.

"Звання Героя України присвоєно генерал-лейтенанту Наєву Сергію Івановичу, командувачу Об’єднаних сил Збройних сил України", - сказав президент.

Зеленський також повідомив, що у середу підписав укази про нагородження державними нагородами 173 військовослужбовців Збройних Сил.

Топ коментарі
+12
Щирі вітання! Заслужена нагорода генералу Наєву, який вже 8 років воює за Україну. Герою слава!
показати весь коментар
28.04.2022 09:15 Відповісти
+10
Найщиріші вітання!!!
Разом переможемо!!!
показати весь коментар
28.04.2022 09:18 Відповісти
+9
Вітаю пана Генерала з високою нагородою! Заслужено. Переможемо! Слава Україні та її Героям!
показати весь коментар
28.04.2022 09:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Завали бздутіна і отримаєш ще більше!!!
показати весь коментар
28.04.2022 07:02 Відповісти
За те, що я тобі це ще пишу
показати весь коментар
28.04.2022 07:25 Відповісти
Дійсно, навіщо народу України повідомляти за які заслуги генералу дали героя України.
Так купують лояльність генералів.
Щоби коли постане факт втрати Донбасу, Запорізької та Херсонської областей, ніхто нічого не став робити всупереч "мирному договору"
показати весь коментар
28.04.2022 11:29 Відповісти
треба посунути Путю
показати весь коментар
28.04.2022 08:06 Відповісти
зеленым такое не нравиться и сразу в спам кидают. Я не понимаю что Зеленые вообще делают на сайте Бутусова еще тут и в спам кидать могут. Где их Зекоманды, Зепрезидент группы там и варитесь.
показати весь коментар
28.04.2022 09:37 Відповісти
А Залужний? Недостоен?
показати весь коментар
28.04.2022 08:39 Відповісти
Nu prosta ZE reshil chto tak nado...pacan reshil , pacan sdelal ...🤡
показати весь коментар
28.04.2022 08:53 Відповісти
Щирі вітання! Заслужена нагорода генералу Наєву, який вже 8 років воює за Україну. Герою слава!
показати весь коментар
28.04.2022 09:15 Відповісти
Найщиріші вітання!!!
Разом переможемо!!!
показати весь коментар
28.04.2022 09:18 Відповісти
Вітаю пана Генерала з високою нагородою! Заслужено. Переможемо! Слава Україні та її Героям!
показати весь коментар
28.04.2022 09:23 Відповісти
чомусь ніхто не згадує Марчинка..
показати весь коментар
28.04.2022 11:02 Відповісти
Так тримати, пане генерале!

Мої поздоровлення!
показати весь коментар
28.04.2022 11:23 Відповісти
Щіро вітаю пана генерала Наєва С.І., з високою нагородою. Він 8 років захищає Україну від російських окупантів і цілком достоєн цєї нагороди.
показати весь коментар
28.04.2022 11:25 Відповісти
Щіро вітаю пана генерала Наєва С.І. з високою нагородою. Він достоїн цієї нагороди, тому що ми знаємо його бойову та гуманітарну діяльність з 2014 року.
показати весь коментар
28.04.2022 11:35 Відповісти