Рашисти двічі обстрілювали Сумщину з території РФ, - ДПСУ

Про це повідомляє Держприкордонслужба, інформує Цензор.НЕТ.
"На відстані близько 3 км від держрубежу прикордонники зафіксували 10 розривів ракет, випущених системою залпового вогню з рф. Також із ворожої території відкривався мінометний вогонь.
Кілька мін розірвалося на відстані близько 1,5 км від кордону на околиці одного з сіл Городнянського району Чернігівської області", - йдеться в повідомленні.