Україну не дискваліфікують через заклик Kalush Orchestra зі сцени

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
"Ми розуміємо глибокі почуття навколо України в даний момент і вважаємо, що заяви Kalush Orchestra та інших виконавців, які висловлюють підтримку українському народу, мають гуманітарний, а не політичний характер", - йдеться в заяві організаторів "Євробачення".
Тим часом пошук в Google за запитом Азовсталь і Маріуполь після заклику Kalush Orchestra на Євробаченні зріс у кілька разів.
https://www.facebook.com/oksana.zabuzhko/posts/***********************************************************************?__cft__[0]=AZXtwU2fEBiVtlNS5j-dkbyq-XV4OIDTpxuLMnTWhSAKozhrfT7B2__tgTYXc6nkdduH6-TTZ7bwXBJe-v0QQEInLFdUHrRKV0j1GfdlpnizZN3AzkUFdbG0xYOKwjd-tanZ0BjPwQt-uRjZW5JawaduqE5-tn8XKpf5R3qY9La0jCv6p9eyp58wN0KHLhilntdmDlkX1LZzDHO8D5Xx6QIN&__tn__=%2CO%2CP-R 5 мин. ·
...І тут я заплакала (нерви ні к чорту зробились).
Браво, хлопці! Спасибі! Просто обняти вас усіх, скільки рук стане!
І пофіґ тепер - дискваліфікують, не дискваліфікують - пісенні перемоги минаються, а ЦЕ - лишиться: 20 мільйонів почули!
(І хай тепер ще хтось посміє, під московську дудку, називати мовчання про вбивство людей - "внєпалітікі"! Одним щирим вигуком - взяли й зламали схему, в яку мільярди вгачено було...)
HELP MARIUPOL! HELP AZOVSTAL! RIGHT NOW!