10897 відвідувачів онлайн
1 813 9

Рідні захисників Маріуполя створять Раду дружин та матерів військових

азовсталь

Рідні військових з "Азовсталі" закликають суспільство говорити про необхідність якнайшвидшого повернення військових.

Про це під час брифінгу заявила дружина бійця полку "Азов" Наталія Зарицька, інформує Цензор.НЕТ.

"Ця Рада буде медіатором між рідними та владою. Буде потужною публічною силою і променем світла у збережені людських цінностей", - зазначила вона.

Тетяна Харько, сестра Сергія Волини, в.о. Командира 36 бригади Морської піхоти, закликала всіх говорити про героїв "Азовсталі". 

"Щоб в усіх куточках нашої планети розуміли, що всіх захисників Маріуполя потрібно повернути додому", - додала вона.

Коментувати
Сортувати:
зараз вибіжить верещучка щоб очолити цей двіж
показати весь коментар
30.05.2022 14:14 Відповісти
Як це "вибіжить" - прилетить!

показати весь коментар
30.05.2022 14:19 Відповісти
Десантується.
показати весь коментар
30.05.2022 21:39 Відповісти
показати весь коментар
30.05.2022 14:16 Відповісти
какая же ду ра(( Забыла кто байрактары дал и протоки закрыл, это не война турков пока. Они могли бы вообще сказать нам все ровно.
показати весь коментар
30.05.2022 16:27 Відповісти
А чому б на двух стільцях не посидіти??? Ви не забули, як турки купили в протиріччя НАТО комплекси С-400, чи приймали москалів на свої курорти....
показати весь коментар
30.05.2022 18:41 Відповісти
Не варто забувати, що цей бусурман спочатку запустив московську армаду до Чорного моря, і скільки біди вона уже наробила Україні. Та ще не завадило б згадати історію - бусурмани у всі часи і віки були продажними пихатими сикунами і живодерами.
показати весь коментар
30.05.2022 21:43 Відповісти
Можливо я не правий, але на мою думку чим меньше вони будуть здіймати галасу, тим швидше їх чоловіки повернуться додому. ***** на їх крики... як би то сказати... "посрать".
показати весь коментар
30.05.2022 14:32 Відповісти
Нажаль чим більше галасу, тим більше будуть вимоги ху*ла. І тим менше шансів повернутись з полону. Дівчата думають що розгллос допомагає. Допомагає тиснути на українську владу як один з інструментів дпримусу до миру на умовах ху*ла.
Основна помилка нашої влади у цій справі,це гамагання назвати чорне білим(капітуляцію гарнізону назвали евакуацією).
Треба говорити правду гірку правду. Тепер після попередніх маніпуляцій відбувається збурення серед рідних полонених. Роздувається "зрада" і.т.п.
Небажання визнавати правду,намагання згобити з лайна кулю, призводить до більших стражданнь
показати весь коментар
30.05.2022 15:55 Відповісти