9024 відвідувача онлайн
7 734 29

Росіянин на Закарпатті спалив паспорт: Вважаю Путіна ворогом

Сергій Андрєєв 7 років тому одружився з українкою і з того часу мешкає на Закарпатті. Він каже, що жодного разу не стикався з утисками.

Відео спалення російського паспорта опублікувало Державне бюро розслідувань, інформує Цензор.НЕТ.

В бюро повідомили, що системно перевіряють громадян РФ, які мешкають в Україні, щодо можливої причетності до ДРГ. "Практично всі опитані росіяни засуджують путінську агресію", - наголосили в ДБР.

36-річний мешканець Закарпаття на знак протесту проти дій РФ розірвав та спалив свій паспорт.

"З гордістю рву свій паспорт і з гордістю відмовляюся від російського громадянства, бо, вважаю, що Путін вчиняє зло і цією війною вбиває дітей і мирних мешканців. Вважаю Путіна ворогом України та всього світу", - сказав Андрєєв.

Він наголосив, що відколи живе на Закарпатті, жодного разу не стикався з проявами нацизму і не зазнавав жодних утисків.

Топ коментарі
+11
Стесняюсь спросить... А коли наші депутати (олігархи) спалять свої?????????
показати весь коментар
04.06.2022 13:58 Відповісти
+5
Нєвзора буде іміджгавкалом на майбутнім балотуванні боневтіка до президентства 2.0 Його нізя...
показати весь коментар
04.06.2022 14:14 Відповісти
+4
На фронт его.
показати весь коментар
04.06.2022 13:48 Відповісти

Завантаження...