5264 відвідувача онлайн

Росія запровадить у школах окупованого Донбасу посаду "політруків"

школа,рф

Міносвіти Росії має намір запровадити посаду радника директора школи з виховної роботи у школах окупованого Донбасу.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Українську правду.

"У 10 регіонах Росії було введено посаду радника з виховної роботи, вона оплачується з федерального бюджету. Щомісячна доплата вчителям становить  15 тисяч рублів. Завдання радників - організувати позанавчальну діяльність, походи до театрів, кіно. У школах Луганської та Донецької народних республік цю посаду ми також введемо. Подивимося, як буде проводитись ця робота, і потім обов'язково її розширимо", - цитує ТАСС профільного російського міністра Сергія Кравцова.

В Росії посаду радника директора з виховання та взаємодії з дитячими громадськими об'єднаннями було затверджено у школах десяти регіонів країни 1 березня 2021 року.

Нагадаємо, за даними уповноваженого із захисту державної мови Тараса Кременя, російські окупанти проводять у школах Донбасу політику лінгвоциду. Омбудсмен звернувся до міжнародних правозахисних організацій з проханням фіксувати й реагувати на всі злочини, що РФ скоює в Україні.

Топ коментарі
+7
показати весь коментар
10.06.2022 12:29 Відповісти
+4
Сторіччями,шановний! Це споконвічна панівна ідеологія Московії !!))
показати весь коментар
10.06.2022 12:39 Відповісти
+3
показати весь коментар
10.06.2022 13:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
розги и плети скоро будут!)))
показати весь коментар
10.06.2022 12:26 Відповісти
Скорее расстрельные тройки
показати весь коментар
10.06.2022 12:29 Відповісти
Параноїдна шизофренія великодержавного шовінізма прогресує!!!)))
показати весь коментар
10.06.2022 12:26 Відповісти
Вони мають плани на довго. Скажіть їх плани хтось ламає?
показати весь коментар
10.06.2022 12:30 Відповісти
Так, ЗСУ ламають.
показати весь коментар
10.06.2022 12:45 Відповісти
Нет. Это планомерное и отточенное десятилетиями уничтожение национальной самоидентичности на захваченных территориях.
показати весь коментар
10.06.2022 12:31 Відповісти
Сторіччями,шановний! Це споконвічна панівна ідеологія Московії !!))
показати весь коментар
10.06.2022 12:39 Відповісти
Калічать дітей,довбой@би. А потім що? Лоботомія?
показати весь коментар
10.06.2022 12:26 Відповісти
Стандартное промывание мозгов на оккупированных территориях.
показати весь коментар
10.06.2022 12:29 Відповісти
показати весь коментар
10.06.2022 12:29 Відповісти
Леся знов підпалює мокшанськи сраки підпалює)
https://www.youtube.com/watch?v=x8DOfGW86sQ
показати весь коментар
10.06.2022 12:35 Відповісти
якщо б могли то певно одразу чіпи вставляли в мозок і напряму завантажували свою пропанганду
показати весь коментар
10.06.2022 12:58 Відповісти
и так 8 лет что хотели то и делали, но граждане Украины в недореспубликах все устраивало
показати весь коментар
10.06.2022 13:02 Відповісти
Хто хотів той виїхав з тієї території, залишилися онуки, правнуки, тих яких п'яними перевезли в 30-их роках.
показати весь коментар
10.06.2022 19:03 Відповісти