8899 відвідувачів онлайн

В окупованому Мелітополі пролунав вибух поблизу відділення "поліції" - є поранені

мелітополь

В окупованому Мелітополі прогримів вибух біля офісу так званого "міністерства внутрішніх справ" Запорізької області.

Про це повідомляє  Цензор.НЕТ із посиланням на "РИА Мелітополь".

Повідомляється, що під час "святкування" Дня Росії близько 17:45 в районі танка на вулиці Героїв України прогримів потужний вибух, який був чутний в різних районах міста.

Ймовірно, вибухнув автомобіль в районі офісу фейкового "МВС" Запорізької області. В результаті постраждали двоє чоловіків і дівчина, на місце прибули карети швидкої допомоги.

За словами так званого "голови місцевих силовиків" Олексія Селіванова, вибух нібито організували українські військові. При цьому місцеві ЗМІ попереджали, що окупанти готують провокації, щоб звинуватити в них українську сторону.

Топ коментарі
+36
"наши люди, на святкування дна параши не ходят"
показати весь коментар
12.06.2022 19:17 Відповісти
+22
если не разорвало гауляйтера - то это не мы.
показати весь коментар
12.06.2022 19:19 Відповісти
+21
Кацапи , скоро ви всі відправитеся до пекла 😠
показати весь коментар
12.06.2022 19:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Кацапи , скоро ви всі відправитеся до пекла 😠
показати весь коментар
12.06.2022 19:16 Відповісти
Візитівка Яроша,сині в'єтнамки та дворучна пилка є?? Якщо нема,то Україна ні дочого!!)))
показати весь коментар
12.06.2022 19:40 Відповісти
А що символізує дворучна пилка, який її зв'язок з візитівкою Яроша? Ні, не відповідайте, я не хочу, щоб це було те, про що я подумав
показати весь коментар
12.06.2022 19:45 Відповісти
Це атрибут українських ДРГ в Криму,дуже небезпечний та руйнівний!!))
показати весь коментар
12.06.2022 20:13 Відповісти
"наши люди, на святкування дна параши не ходят"
показати весь коментар
12.06.2022 19:17 Відповісти
если не разорвало гауляйтера - то это не мы.
показати весь коментар
12.06.2022 19:19 Відповісти
аудиофак мусарне кацапской...
показати весь коментар
12.06.2022 19:26 Відповісти
Провокации или нет- не так важно. Важнее число зажмуренных при этом каZZапов.
показати весь коментар
12.06.2022 19:30 Відповісти
Партизанська війна в Українців в крові. Особливо на Західній Україні. Лусоліні ще не второпав.
показати весь коментар
12.06.2022 19:33 Відповісти
Є Захід України, а не Західна Україн
показати весь коментар
12.06.2022 19:36 Відповісти
Ми, Західна Україна. І мені по...й. як там правильно.
показати весь коментар
12.06.2022 19:39 Відповісти
лусолини?собчаковского говноносца ещё так не обзывали..
показати весь коментар
12.06.2022 19:39 Відповісти
Це не джунглі, де тебе можуть вбити. На Західній Україні тебе точно вб'ють.
показати весь коментар
12.06.2022 19:36 Відповісти
Мелітополь - центр української партизанки!
Подейкують, що і блок-пости до Токмака й далі стоять порожніми аж ніяк не через передислокацію окупаційного особового складу на фронти, а з іншої причини - "стрелялі" (с).
показати весь коментар
12.06.2022 19:38 Відповісти
руко()()пые наверное пиво открывали гранатой или перепутали чеку от раджа с ф1
показати весь коментар
12.06.2022 19:41 Відповісти
Ф-1?
показати весь коментар
12.06.2022 19:51 Відповісти
Оборонительная граната на вооружении СССР. Еще не усовершенствовали? Отстал.
показати весь коментар
12.06.2022 19:53 Відповісти
Изменить наполнение и насечки на корпусе. Рассчитанные на компе. Параша так отстала от мира?
показати весь коментар
12.06.2022 19:57 Відповісти
100%ФСБешна провокація!!))
показати весь коментар
12.06.2022 19:43 Відповісти
Никто с полиции не пострадал.
показати весь коментар
12.06.2022 19:55 Відповісти
Я, хоть і дід вже. І трохи сліпий. Але за Західну Україну, *** буду їбаш..ти всіх орків. І з білорусі тоже.
показати весь коментар
12.06.2022 20:01 Відповісти
По расейську це "хлопок", нічого страшного.
показати весь коментар
12.06.2022 20:53 Відповісти
А что дивчина делала на праздновании дня Параши? Любой нормальный кто не смог эвакуироватьстя из оккупированной территории-он не ходит на праздники ОККУПАНТА и вобще стараеться не появляться вблизи админздаений оккупационной власти-ведь это просто опасно для жизни
показати весь коментар
12.06.2022 21:04 Відповісти
Серед постраждалих людей не було!. Залишки біомаси бажано відправити для потреб виживання м'сожерних тварин області!
показати весь коментар
12.06.2022 21:52 Відповісти