10712 відвідувачів онлайн
7 431 12

ЗСУ відбили атаку окупантів в районі Тошківки, - Гайдай

війна,тошківка

Про це повідомив глава Луганської ОВА Сергій Гайдай, інформує Цензор.НЕТ.

"Найважча військова ситуація в Україні - саме на Луганщині. Тривають запеклі бої в Сєверодонецьку, орки намагаються захопити місто повністю, але їм це не вдається, рашисти несуть масові втрати.

Сьогодні росіяни намагалися здійснити прорив в районі Тошківки, навіть мали успіх, але після роботи нашої артилерії - окупанти зазнали поразки", - поінформував він

За словами Гайдая, Лисичанськ під контролем українських військ, але місто під постійними рашистськими обстрілами.

"Тиха" евакуація триває, гумвантажі завозяться щоденно, - пісдумував очільник ОВА.

Топ коментарі
+21
Всім героям які боронять Україну-величезна вдячність всебічна підтримка шана та повага...
показати весь коментар
19.06.2022 19:47 Відповісти
+17
В Украине ликвидирован элитный спецназ ФСБ РФ - российские ресурсы пишут о крупном разгроме 17 июня

читайте подробнее на сайте "Диалог.UA": https://www.dialog.ua/war/253949_1655621762 https://www.dialog.ua/war/253949_1655621762

показати весь коментар
19.06.2022 20:01 Відповісти
+12
елітной сорт московитського гівна... скільки можна використовувати цей епітет відносно русні - вони всі сміття, від фсб до гру і тік-ток дировців, сміття. яке обісралося в бою проти наших військових, звичайних Микол і Василів з умовного Жашкова
показати весь коментар
19.06.2022 20:10 Відповісти

Завантаження...