9737 відвідувачів онлайн
23 328 71

HIMARS вже працюють в інтересах оборони України, - Залужний. ВIДЕО

Українські захисники вражають військові об'єкти російських окупантів за допомогою РСЗВ Himars.

Про це повідомив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, інформує Цензор.НЕТ.

"Реактивні системи залпового вогню M142 HIMARS вже працюють в інтересах оборони України. Артилеристи ЗСУ майстерно вражають визначені цілі - військові об’єкти ворога на нашій, українській, території.

Дякуємо Американському народу за надане озброєння! Наша мета - Перемога", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+50
показати весь коментар
25.06.2022 12:30 Відповісти
+33
показати весь коментар
25.06.2022 12:36 Відповісти
+24
лупіть кацапню
слава ЗСУ!
показати весь коментар
25.06.2022 12:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
25.06.2022 12:30 Відповісти
Я так розумію це був пуск по площі не високоточними ракетами? Чи вони ввели координати точні в кожну ракету і запустили високоточні ракети по 6 окремих цілях?
показати весь коментар
25.06.2022 12:32 Відповісти
по ******
показати весь коментар
25.06.2022 12:36 Відповісти
от кого ты ответ хочешь услышать ? Кто об этом скажет ?
показати весь коментар
25.06.2022 12:39 Відповісти
тобі ніхто не скаже, а спеціалісти вже відповіли: на відео добре видно, як ракети після старту коригують траекторію, що добре говорить про використання саме високоточних снарядів GMLRS, які б'ють на 70 км та мають доведену точність на рівні +/- 3 метри від цілі.
показати весь коментар
25.06.2022 13:23 Відповісти
то не ти там за кермом сиділо? діванне експерто...............
показати весь коментар
25.06.2022 14:00 Відповісти
ГельдриЩ, ні, я подивився відео також де порівнюють роботу некерованих і хімер ось: https://t.me/landforcesofukraine/2446
показати весь коментар
25.06.2022 15:15 Відповісти
будете на місці начгенштабу або комбрига - вас обов"язково проінформують)
показати весь коментар
25.06.2022 12:39 Відповісти
Был подсчет. Один Химарс это как 50 русских Смерчей. Конечно, если есть снаряды.
показати весь коментар
25.06.2022 12:43 Відповісти
Снаряды пора про заводить свои
показати весь коментар
25.06.2022 13:23 Відповісти
Опять вы с этой навязчивой идеей
показати весь коментар
25.06.2022 17:20 Відповісти
Країна яка не має навіть заводу для виробництва патронів, не кажучи про про снаряди, знаходячись поряд з агресивним сусідом-імперіалістом, - матиме лише розруху і рабство.
показати весь коментар
25.06.2022 18:27 Відповісти
Речь про эффективность стрельбы. Я видел инфу про 1 к 12, но цифра 50 мне больше нравится, тем более что там человек доказывал всё.
показати весь коментар
25.06.2022 14:33 Відповісти
Короче, это крутая вундервафля, если к ней есть патроны.
показати весь коментар
25.06.2022 14:37 Відповісти
Лахта нада лущее Вентцель вчыть. Радиус разлету смерчбздя 1000 м, так шо иму нада 200 рокетов выпустить шоп папасть, шо ано магет сделать за 10 часов. Так шо ат смерчабздя ни калесав ни апорваных мардовских ашков не астаницца.
показати весь коментар
25.06.2022 15:45 Відповісти
Ой да тьІ что математик???? Для того чтобьІ угробить кучу "Смерчей" необходимьІ хорошие разведданньІе от ССО, и тогда "Химарс" спалит десяток смерчей.
показати весь коментар
25.06.2022 16:18 Відповісти
Надо бы эти Химарсы во время передвижения по шоссе как-то замаскировать, накрыть брезентом, что-ли, а то едут по оживленному шоссе у всех на виду, думаю, для этих целей брезент можно найти..
показати весь коментар
25.06.2022 13:27 Відповісти
вже мені відповіли, так я що начальник штабу чи комбриг? на відео добре видно, як ракети після старту коригують траекторію, що добре говорить про використання саме високоточних снарядів GMLRS, які б'ють на 70 км та мають доведену точність на рівні +/- 3 метри від цілі.
показати весь коментар
25.06.2022 13:55 Відповісти
+- несколько метров...
показати весь коментар
25.06.2022 12:41 Відповісти
Хаймарс не б'є по площі, він б'є по координатам з мінімальним відхиленням. Як наша "Вільха".
показати весь коментар
25.06.2022 12:42 Відповісти
не, ну если по красной площе, то плевать на законы геометрии
показати весь коментар
25.06.2022 12:44 Відповісти
В нього є різні снаряди і по площам які працюють і високоточні. Для високоточних треба координати для кожної ракети визначені з точністю в метри.
показати весь коментар
25.06.2022 12:44 Відповісти
Ось так бюджетні кошти з кишень українців на "Велике будівництво: дороги і мости", посприявши швидкому пересуванню ворога, пішли попелом. А могли би піти на захист держави: "Вільха" і "Нептун" зараз би вже добивали бурятів на луганщині і донеччині, а Крим став би взагалі островом.
показати весь коментар
25.06.2022 17:53 Відповісти
Хватило бы. На несколько сотен Нептунов и несколько тысяч Ольхи и Громов хватило бы. Ещё бы и на стугны с брониками хватило бы.
показати весь коментар
25.06.2022 21:15 Відповісти
А Вам никогда не приходипа такая мысль,что если бы не выбрали это зеленое ничтожество во власть,то и такой войны бы небило...
показати весь коментар
25.06.2022 21:53 Відповісти
Химарсы очень точные ракеты.
показати весь коментар
25.06.2022 12:42 Відповісти
Хаймарси
показати весь коментар
25.06.2022 13:01 Відповісти
********** HIMARS із-за надскладної логистики на вагу золота. Ніхто не буде мікроскопом забивати цвяхи. Там задаються точні координати по GPS. Тобто це дуже прицільна система. Ванькам прямо на їх дурнувату голову.
показати весь коментар
25.06.2022 12:55 Відповісти
Мало того. Була інформація що координати надаються з американської військової GPS. Вона дає більш точні координати. Також була інфа, що відхилення від цілі складає 3 метри. Так що для ворога в такому разі без варіанів у разі враження.
показати весь коментар
25.06.2022 13:05 Відповісти
а чим логістика *********** відрізняється від логістики самих установок, і чому вона раптом "надскладна"?
показати весь коментар
25.06.2022 17:24 Відповісти
2,5 тонны один пакет на 6 снарядов, а это ни о чем.
показати весь коментар
25.06.2022 21:16 Відповісти
Himars paket maksimum 6 snariadov ili odna raketa sto mozet bit do 500 kilometrov no takix poka nepolucili nadejus skoro polucite
показати весь коментар
25.06.2022 13:06 Відповісти
Химери
показати весь коментар
25.06.2022 12:33 Відповісти
Воно то так, але мабуть сенс інший. "HI MARS". Привіт марсіанє. Колись, мабуть, люди були перелякані прилітом інопланетян і по приколу вибрали ту абривіатуру, можу помилятись. Багато легенд по Америці ходило про зону 51. А тут тіпа хайп до назви, бо це дійсно пекло, і ніякий інопланетянин не виживе
показати весь коментар
25.06.2022 12:48 Відповісти
а обосраний ********** тим паче
показати весь коментар
25.06.2022 12:49 Відповісти
HIMARS - HIgh Mobility Artillery Rocket System - Ракетна артилерійська система підвищеної мобільності.
показати весь коментар
25.06.2022 13:14 Відповісти
ну моя легенда романтична
показати весь коментар
25.06.2022 16:03 Відповісти
Можна вражати не тільки на території України.
показати весь коментар
25.06.2022 12:33 Відповісти
Найкраща фільма з можливих на сьогодні. Смерть ворогам!
показати весь коментар
25.06.2022 12:34 Відповісти
показати весь коментар
25.06.2022 12:36 Відповісти
Не варто такі "коментарі" розміщувати. У когось виверті в голові з вбивствами і коханням. Пропаганда садомазо? Некромансія?
показати весь коментар
25.06.2022 18:49 Відповісти
Є багато історичних персоналій які отримували ейфорію чи оргазм від смерті інших людей (***** напевно з тої категорії), але не гідно вставати з такими на один рівень.
показати весь коментар
25.06.2022 18:57 Відповісти
какая-то война красиво срежессированных видосиков
у меня снарядом пере.бало столб, 3 месяца оббивал пороги, пока не дал взятку и мне восстановили всё за 3 часа
показати весь коментар
25.06.2022 12:36 Відповісти
дякую, дуже дякую...!
показати весь коментар
25.06.2022 12:38 Відповісти
blin , ploho chto po tebe nepapalo , trolll
показати весь коментар
25.06.2022 12:49 Відповісти
лупіть кацапню
слава ЗСУ!
показати весь коментар
25.06.2022 12:37 Відповісти
кац я Трудядяга ....мені тебе жаль кац
показати весь коментар
25.06.2022 12:39 Відповісти
кац...тобі *******...трудяга
показати весь коментар
25.06.2022 12:42 Відповісти
о, яке прекрасне, яке цікаве відео. триллер! так кортить довідатись, куди саме поцілили.
думаю, вони простоювати без діла не будуть і добряче заллють сала за шкуру кацапурам.
показати весь коментар
25.06.2022 12:46 Відповісти
у каждой машины есть свой мото-ресурс. А у артилерийской свой арт-ресурс. по этому нужно использовать грамотно и по особенно важным целям.
показати весь коментар
25.06.2022 13:06 Відповісти
ну, власне, грубо кажучі, у цих ракетних систем контейнер одноразовий, виймається і ставиться новий ракетний пакет..
так що "зношується", як звичайний, але дуже електронний, автотранспорт..
показати весь коментар
25.06.2022 14:13 Відповісти
Вже успішно заливають , завдяки США і Байдену 👍🏼👍🏼👍🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼
показати весь коментар
25.06.2022 13:06 Відповісти
якщо почуємо, що десь карти по полям літають, значить хаймерси працювали. Вони вибють всі РЕБи І ПВО.
показати весь коментар
25.06.2022 13:17 Відповісти
В ВСУ показали разницу между РСЗО Himars и РСЗО Град
https://www.youtube.com/watch?v=caVk5IBRbUI
показати весь коментар
25.06.2022 13:19 Відповісти
В Алчевську окупанти запустили ракету прямо в себе https://www.youtube.com/watch?v=hRAzuuQaaZY
показати весь коментар
25.06.2022 14:12 Відповісти
показати весь коментар
25.06.2022 14:27 Відповісти
Слава Украине,бейте оккупантов, Эстония с Вами !!!
показати весь коментар
25.06.2022 15:03 Відповісти
+
показати весь коментар
25.06.2022 16:48 Відповісти
Покажіть, кого в' є.......ли
показати весь коментар
25.06.2022 21:19 Відповісти
Скоро в очередном перехваченном разговоре орка со свиноматкой: (матюги опущены)
...Присел я, значит, посрать. Стянул свои сексуальные стринги, поднатужился и вдруг.... Бадабум!!!...
https://www.youtube.com/watch?v=beDNafFqIOQ
показати весь коментар
26.06.2022 01:05 Відповісти
У Украины в течение недели будет уже 8 химер и 6 млрс270. Одноразовый залп этих установок 120 высокоточных ракет калибра 227 мм. За сутки это пуск 1500 - 2000 таких ракет! Это силища! Оркам будет жарко.
показати весь коментар
26.06.2022 15:38 Відповісти