11500 відвідувачів онлайн
5 937 20

Вступ Швеції та Фінляндії до НАТО - сигнал для Росії, - Столтенберг

столтенберг

Вступ Швеції та Фінляндії до Альянсу має стати сигналом для Росії про те, що двері НАТО відчинені для інших країн.

Про це заявив генсек НАТО Єнс Столтенберг, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Це є дуже очевидним сигналом для Москви, що двері НАТО відчинені", - сказав Столтенберг на пресконференції в Мадриді, де відбувається саміт країн - членів альянсу. Він зазначив, що країни самі, без тиску ззовні, мають ухвалювати рішення про те, чи хочуть вони вступати до альянсу.

Столтенберг додав, що ситуація навколо заявок Швеції та Фінляндії стала, "можливо, найшвидшим процесом" розгляду заявок країн на вступ до НАТО.

На запитання про можливі терміни завершення процедури вступу цих країн до НАТО Столтенберг сказав, що він "не може передбачити", коли вона завершиться, оскільки рішення тепер мають ухвалити парламенти країн - членів альянсу.

"Я знаю, що деякі парламенти вже розпочали процес, тому я думаю, що серед союзників є сильне бажання ратифікувати якнайшвидше", - наголосив він.

Топ коментарі
+16
Срать россии на Финляндию и Швецию. Единственная задача ***** - не пустить в нато Украину. Все остальное ему по барабану.
показати весь коментар
28.06.2022 22:57 Відповісти
+4
Окончательное решение украинского вопроса- главное для бурятов. Существование Украины подрывает сами основы существования Рашки с ее смешной придуманной историей и культуркой. П.С. Путин давно сказал Стеклову, что ему на Швецию и Финляндию пофиг.
показати весь коментар
28.06.2022 23:10 Відповісти
+3
"отсель грозить мы будем шведу!!! здесь будет бункер углублён! на зло надменному соседу. природой здесь нам суждено в европу бетонировать окно! " - сказал ***** не первый, прячась в старом бункере ))
показати весь коментар
28.06.2022 23:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а может сигнал вам от руснявіх?
показати весь коментар
28.06.2022 22:49 Відповісти
турки как договоролись, потому что русня сказала что нет загрозі вид них
показати весь коментар
28.06.2022 22:50 Відповісти
скоріш за всього, слідуючий етап - Ватний Президент Хорватії на ветування, а потім і орбана можуть підтягнути
показати весь коментар
28.06.2022 22:53 Відповісти
Срать россии на Финляндию и Швецию. Единственная задача ***** - не пустить в нато Украину. Все остальное ему по барабану.
показати весь коментар
28.06.2022 22:57 Відповісти
Эрдоган крепко интригу держит на взводе. В целом правильно все.
показати весь коментар
28.06.2022 22:58 Відповісти
Сигналом у відповідь очевидно буде черговий супермаркет... які можуть бути політичні сигнали, якщо вже пішли ракети пристосовані до ядерних зарядів. Ну що тут поробиш, така наша доля.
показати весь коментар
28.06.2022 23:00 Відповісти
"отсель грозить мы будем шведу!!! здесь будет бункер углублён! на зло надменному соседу. природой здесь нам суждено в европу бетонировать окно! " - сказал ***** не первый, прячась в старом бункере ))
показати весь коментар
28.06.2022 23:06 Відповісти
Окончательное решение украинского вопроса- главное для бурятов. Существование Украины подрывает сами основы существования Рашки с ее смешной придуманной историей и культуркой. П.С. Путин давно сказал Стеклову, что ему на Швецию и Финляндию пофиг.
показати весь коментар
28.06.2022 23:10 Відповісти
На черзі - Калінінградська Народна Республіка
показати весь коментар
28.06.2022 23:19 Відповісти
Столтенберг опять имитируют активность, Сигнал был бы, если бы у нас поменяли энергетическую политику и Америка опять стала энергетически независимой, как было 2 года назад, и тогда цены на нефть и газ пошли бы уверенно вниз. Но шансов на это мало, пока Байден у власти.
показати весь коментар
28.06.2022 23:25 Відповісти
Вступ Швеції та Фінляндії до Альянсу має стати сигналом для Росії про те, що двері НАТО відчинені для інших країн

Дас іст фантастишь!
А до яких саме інших країн: певно, для Кот д'Івуару, Андорри, Монако, Ліхтенштейну та інших моцних вояків?
Що поруч з ними Україна?
показати весь коментар
28.06.2022 23:54 Відповісти
Таке враження, що Столтенберг мацкву до НАТО запрошує. Найкращий сигнал - це добряча *********.
показати весь коментар
29.06.2022 00:31 Відповісти
Пусть ***** сегодня ночью присниться страшный СОН о том как Китай Индия Монголия и КНДР вдруг вступили в НАТО…. Может хоть просрётся хорошо с перепугу!!!
показати весь коментар
29.06.2022 01:32 Відповісти
Украине тоже в НАТО быть! И базы разместим, и *Томагавки*. Проклятым москалям со.сать.
показати весь коментар
29.06.2022 08:13 Відповісти
Цей Столтенберг - безвольна, бездарна, сиклива і ні нащо не здала істота. НАТО мав би керувати бойовий генерал з великм досвідом бойової і організаторської роботи. Бажано - американець чи британець. І обов"язково - негр.
показати весь коментар
29.06.2022 08:22 Відповісти
это глобальное поражение *****.. он так боялся увеличения НАТО на гранаицах, теперь его стало больше в геометрической прогрессии
показати весь коментар
29.06.2022 08:46 Відповісти
и все-таки сдали фины и шведов курдов. Это все что надо знать о эуропейских ценностях!
показати весь коментар
29.06.2022 12:03 Відповісти