7383 відвідувача онлайн

Санкції проти Росії є недостатніми, їх необхідно посилити, - МЗС Польщі

рау,хаавісто

На цьому під час спільної пресконференції з главою МЗС Фінляндії Пеккою Хаавісто в п’ятницю у Гельсінках заявив міністр закордонних справ Польщі Збігнєв Рау, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

"Російський режим треба ізолювати від міжнародної спільноти та економіки. Нинішніх санкцій недостатньо, ми повинні продовжувати роботу над новим пакетом обмежувальних заходів", - підкреслив Рау.

Він зазначив, що Польща вітає подання заявки Фінляндії на членство в НАТО, зазначивши, що її вступ до Альянсу значно посилить безпеку і політичну стабільність в районі Балтійського моря.

Він також подякував Фінляндії за солідарність і підтримку України.

Своєю чергою Хаавісто заявив, що його країна солідарна з Україною, на яку напала Росія. Він поінформував, що Фінляндія прийняла у себе понад 20 тис. біженців з України, його країна виділила також 70 млн євро кошти на відбудову України.

Фінський міністр зауважив, що російська агресія проти України 24 лютого прискорила процес інтеграції його країни до НАТО.

Топ коментарі
+7
и это правильно - больше санкций, хороших и разных
показати весь коментар
02.07.2022 10:30 Відповісти
+6
а тем временем, если верить говносми, главное ж оп-ное дерьмо, тихим сапом, за спиной воюющих "договаривается о мире". за возврат вообще любых территорий речь не идёт.
"глава офиса президента Украины дерьмак назвал два условия снятия санкций с параши. «во-первых, параша должна дать надлежащие заверения и гарантии неповторения агрессии против Украины. во-вторых, она должна обеспечить полную компенсацию ущерба, причиненного нашему государству и гражданам», - подчеркнул политик" (С)
эти тамошние гамадрили вообще ох ренели! если всех этих ослов не поменять на переправе, сдадут страну своим кураторам, на их условиях.
показати весь коментар
02.07.2022 10:59 Відповісти
+3
Та ну! Ти, певно, один день не поївши, розраховуєш схуднути на 10 кг?
показати весь коментар
02.07.2022 10:44 Відповісти

Завантаження...