У Новій Каховці ліквідували "заступника начальника поліції"
Як передає Цензор.НЕТ, про це в телеграм-каналі повідомив радник міністра внутрішній справ Антон Геращенко.
"Мінус один. У Новій Каховці дочекався свого поліетиленового мішка зрадник Сергій Томка. Томку – колишнього поліцейського – окупанти призначили "заступником начальника міського управління поліції" у Новій Каховці. До предків зрадник вирушив зі свого ж автомобіля Opel учора після обіду. Деталі уточнюються. Хто ліквідував колаборанта достеменно невідомо. Озирайтеся, зрадники, розплата вже незабаром!" - сказано в повідомленні.
Топ коментарі
+41 Andrii Pushkarchuk
показати весь коментар
08.07.2022 17:41 Відповісти Посилання +39 Александр Чуднивец #474549
показати весь коментар
08.07.2022 17:41 Відповісти Посилання +32 Tohellandback
показати весь коментар
08.07.2022 17:40 Відповісти Посилання 