7752 відвідувача онлайн
5 964 16

Рашисти захопили інститут тваринництва "Асканія-Нова" на Херсонщині, - Нацполіція

асканіянова

Поліція відкрила кримінальне провадження щодо захоплення військовими РФ інституту тваринництва "Асканія-Нова" на тимчасово окупованій Херсонщині.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляють у Нацполіції.

"Про захоплення військовими рф інституту стало відомо під час моніторингу інтернет-ресурсів. Інститут є потужним науково-дослідним центром півдня України з проблем тваринництва, де століттями виводили нові високопродуктивні породи сільськогосподарських тварин. Тепер туди вдерлися росіяни, мета яких – розграбувати інститут та збагатитися за рахунок здобутків вчених та дослідників. Більшість наукових працівників на співпрацю з окупантами не зголосилися", - йдеться у повідомленні.

У дописі йшлося, що так звана "військово-цивільна адміністрація" за підтримки військових РФ та представників їх силових структур захопили науково-дослідницьку установу – біосферний заповідник "Асканія-Нова", розташований в Каховському районі. На адміністративній будівлі інституту військові рф вивісили російський прапор та представили так званого нового "директора підприємства".

Топ коментарі
+11
Тварини грабують інститут тваринництва...
показати весь коментар
11.07.2022 12:09 Відповісти
+6
вони не тварини...то тварюки..недоїстоти
показати весь коментар
11.07.2022 12:14 Відповісти
+5
Потвори двоногі.
показати весь коментар
11.07.2022 12:10 Відповісти

Завантаження...