6391 відвідувач онлайн

Через ворожі обстріли у Харкові зруйновано депо метрополітену

харків

У Харкові внаслідок ворожих обстрілів зруйновано депо метрополітену.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення поліції Харківської області в Telegram і голови Харківської ОДА Олега Синєгубова в Telegram.

"13 липня ракетної атаки зазнав Харків, внаслідок чого частково зруйновано приміщення депо метрополітену та підприємства", - йдеться в повідомленні.

За даними Синєгубова, вночі російські війська завдали ракетних ударів по Немишлянському і Основ'янському районах Харкова.

"Пошкоджено об’єкти транспортної інфраструктури, приватне підприємство, зруйнована 3-поверхова будівля та автомобілі. Рятувальники ліквідували пожежі", - зазначив він.

За попередніми даними, жертв і постраждалих немає.

Топ коментарі
+5
Из белгорода ракеты летят примерно из одного и того же места. Мы можем отследить и уничтожить? Русня пятый месяц разбирает Харьков по кирпричику. Нужно защищаться.
показати весь коментар
14.07.2022 10:33 Відповісти
+4
В Білгороді хіба є депо метрополітену? Немає! Тому пропонує ******* по депо метрополітену моськви (ну як варіянт Ленінграду, хоча там трохи відстані є)
показати весь коментар
14.07.2022 10:33 Відповісти
+4
Зброя яка перейшла кордон ,належить Україні і це її справа,що робити і куди стріляти. Може просто іде з оп,що це заборонено,бо дерьмаку потім ботокс премію не виплатить.
показати весь коментар
14.07.2022 10:38 Відповісти

Завантаження...