Додаткові 2,4 млрд євро допомоги українським біженцям виділить Німеччина

біженці,німеччина

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посилання на Reuters, про це розповів німецький міністр праці Губертус Гайль.

Бюро праці Німеччини минулого місяця повідомило про зростання кількості безробітних, оскільки українські біженці реєструються у бюро в пошуках роботи. Наразі у системі соціального забезпечення Німеччини зареєстровано приблизно 360 тис. українців, з яких 260 тис. перебувають у пошуках роботи.

Гайль сказав, що майже 800 тис. людей з України вже знайшли притулок у Німеччині, 30% з них - молодше 14 років.

Коментувати
Сортувати:
- Петре!
-Га
- А звідкіля у німців стільки грошей? в них є золотокопальня?
- Дурепа! В них немає коммуністів! Й як що повісимо нашого Сімоненка то й в нас гроші будуть. ( Сидить курво за парканом й молиться щоб орки до Києва прийшли...)
показати весь коментар
15.07.2022 07:45 Відповісти
Та в нас самих цих грошей купа, на днях Бені подарували 4 мільярди 300 мільйонів, але не забувайте, що "барига" в нас Порошенко, а німці і французи вінні, що в нас немає зброї. А Володя Боневтік і Беня не лохи, а кьові пацани!
показати весь коментар
15.07.2022 08:13 Відповісти
На зброю такі кошти треба просити: Батьківщину захищати.
показати весь коментар
15.07.2022 08:36 Відповісти
Я добре розумію, що потрібно просити гроші на зброю, але не розумію логіки нашого керівництва, бо по копійці клянчать у цивізилованих держав, а з іншого боку просто з державної скарбнички віддають гроші не олігарху і не баризі, а нормальносму пацану, який до речі, не на фронті і який має паспорти інших держав, то це правильно?
показати весь коментар
15.07.2022 08:53 Відповісти