Додаткові 2,4 млрд євро допомоги українським біженцям виділить Німеччина

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посилання на Reuters, про це розповів німецький міністр праці Губертус Гайль.
Бюро праці Німеччини минулого місяця повідомило про зростання кількості безробітних, оскільки українські біженці реєструються у бюро в пошуках роботи. Наразі у системі соціального забезпечення Німеччини зареєстровано приблизно 360 тис. українців, з яких 260 тис. перебувають у пошуках роботи.
Гайль сказав, що майже 800 тис. людей з України вже знайшли притулок у Німеччині, 30% з них - молодше 14 років.
-Га
- А звідкіля у німців стільки грошей? в них є золотокопальня?
- Дурепа! В них немає коммуністів! Й як що повісимо нашого Сімоненка то й в нас гроші будуть. ( Сидить курво за парканом й молиться щоб орки до Києва прийшли...)