11127 відвідувачів онлайн

Угрупованням окупантів на сході України командує табасаранець Мурадов. ФОТО

рустам,мурадов

Російським угрупуванням військ "Восток" у нинішній фазі повномасштабного вторгнення РФ в Україну командує Рустам Мурадов, табасаранець за національністю, уродженець Дагестану.

Ім’я Мурадова міститься в повідомленні Міноборони РФ про інспекцію угрупування окупантами міністром оборони РФ Сергієм Шойгу, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Командувач угруповання "Восток" генерал-лейтенант Рустам Мурадов доповів главі російського військового відомства про поточну обстановку та хід виконання поставлених бойових завдань щодо розгрому сил противника в зоні відповідальності", - йдеться у повідомленні.

Мурадов народився 1973 року в Дагестані, за національністю табасаранець. У 2016-му був від РФ у складі СЦКК на Донбасі, у 2017-му воював у Сирії, у 2020-2021 роках командував російським контингентом у Нагірному Карабаху. З кінця 2018 року є заступником командувача військ Південного військового округу ЗС РФ, генерал-лейтенант з 2020-го. Отримав від Путіна статус "героя Росії". З 28 лютого 2022 року перебуває під санкціями ЄС.

У червні Міноборони Росії називало ще двох командувачів угруповання військ в Україні. Військовими частинами угруповання військ "Центр" командує генерал-полковник Олександр Лапін, а Південним угрупуванням військ керує генерал Сергій Суровікін.

Угрупованням окупантів на сході України командує табасаранець Мурадов 01
Угрупованням окупантів на сході України командує табасаранець Мурадов 02
Угрупованням окупантів на сході України командує табасаранець Мурадов 03

Топ коментарі
+29
мусульманин табасаранець несе слов'янам фіноугорський руський мір. фантасмагорія
показати весь коментар
18.07.2022 10:50 Відповісти
+26
кулькам пофиг , табасаранец ты или мошканец или еще кто ...всех рашистов в пакеты.
показати весь коментар
18.07.2022 10:54 Відповісти
+20
табазасранца утилизировать в первую очередь
показати весь коментар
18.07.2022 10:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
табазасранца утилизировать в первую очередь
показати весь коментар
18.07.2022 10:49 Відповісти
кулькам пофиг , табасаранец ты или мошканец или еще кто ...всех рашистов в пакеты.
показати весь коментар
18.07.2022 10:54 Відповісти
И бурят, и не-бурят -
Одинаково горят(с)
показати весь коментар
18.07.2022 11:34 Відповісти
З язика зняв.
показати весь коментар
18.07.2022 11:18 Відповісти
мусульманин табасаранець несе слов'янам фіноугорський руський мір. фантасмагорія
показати весь коментар
18.07.2022 10:50 Відповісти

показати весь коментар
18.07.2022 11:40 Відповісти
ЗАСРАНЕЦ КОРОЧЕ ****** И ******** ДЕГЕСТАНЦЫ И МАЛЫЕ НАРОДЫ КАВКАЗУ ЭТО ВООБЩЕ СМЕСЬ КАКАШКИ И НАВОЗЫ ДЕБИЛЫ С РОЖДЕНИЯ НЕ ГОВОРЯЩИЕ ПО РУССКИ ВООБЩЕ БАБЫ ИХ ПОДСТИЛКИ НА ПРАВАХ БЕССЛОВЕСНЫХ РАБЫНЬ И ПОЛОВИЧКА ДЛЯ НОГ.. НАЧАЛО СРЕДНЕВЕКОВЬЯ.. КОРОЧЕ СБОРИЩЕ ОРДА МОРДОР СТАДО СКОТО БЫДЛО БАЗА А НЕ НАСЕЛЕНИЕ РАШКИ *********... русским там давно не воняет с 1917 года...
показати весь коментар
18.07.2022 10:51 Відповісти
почитал Википедию про сей гниловуатый народец оказалось это и лезгины и албанцы и тюрки и иранцы и азиры в ихСАМОМ СЛОЖНОМ ЯЗЫКЕ 48 ПАДЕЖЕЙ!!!!??? используют в своем словарном языке и албанские слова и иранские и азейбарджанские и прочие.. НАВЕРНОЕ ОТ НИХ И ПОШЛО СЛОВО ТАРАБАНЩИНА....
показати весь коментар
18.07.2022 10:59 Відповісти
Эти народности : осколки золотой орды, сам кадыров тоже не чечен, в вроде ногаец. В рузге на Кавказе, что ни село в дагов, то народность. Предки Ермака (Таты)с Горного Азербайджана, там они прятались после уничтожения Хазарского каганата киевскими князьями.
показати весь коментар
18.07.2022 11:36 Відповісти
вам теж у слові "табасаранець" чується щось непристойне?
показати весь коментар
18.07.2022 10:51 Відповісти
Там ще є лаз, бзиб, апсни і ще багато всяких непойнятних слов
показати весь коментар
18.07.2022 10:56 Відповісти
Я вообще с первого раза не смог прочесть)) ,а вообще что вроде - ты ба засранец ))
показати весь коментар
18.07.2022 10:58 Відповісти
Ти ба,засранець...Мабуть колись у нашого земляка назву з язика зняли..
Теперь там у кожного таргана своя "нациАнальнасть"..
показати весь коментар
18.07.2022 11:05 Відповісти
У маскалів єнерали з мухосрані, а цей з табасарані.
показати весь коментар
18.07.2022 10:52 Відповісти
Как? Обосранец?
показати весь коментар
18.07.2022 10:52 Відповісти
таба засранець )
показати весь коментар
18.07.2022 10:53 Відповісти
Одним словом ЗАСРАНЕЦ!
показати весь коментар
18.07.2022 10:53 Відповісти
Та хоч "засранець"! Національність в Росії не має ніякого значення! А в Дагестані на сотню тисяч населення траур носить не менше сімей ніж в Бурятії В цих двох національних утвореннях найбільше убитих і скалічених у цій війні
показати весь коментар
18.07.2022 10:55 Відповісти
ну обосранец так обосранец. чого кричати то?
показати весь коментар
18.07.2022 10:55 Відповісти
Как в былые времена, снова дикая Орда пошла войной против Киевской Руси, ныне Украина, морды те-же, место событий то-же, только танки вместо лошадей и всем заправляет удмурт.
показати весь коментар
18.07.2022 10:56 Відповісти
оксюморон...чушка, коих на всю расею 146тыс, защищает меня от бандеровцев.*****.....
показати весь коментар
18.07.2022 10:57 Відповісти
Да сколько же их тут, как тараканы. Лаптей на всех не напасешься.
показати весь коментар
18.07.2022 10:59 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=zHzHrhQKELs
показати весь коментар
18.07.2022 11:02 Відповісти
Він - воєнний злочинець, незалежно від національності. Сподіваюсь побачити всіх їх на лаві підсудних в Гаазі, але можна і в домовині.
показати весь коментар
18.07.2022 11:04 Відповісти
Не буде ніякої лави підсудних, припиніть на це сподіватися.
показати весь коментар
18.07.2022 11:05 Відповісти
Даги та буряти головне м'ясо на цій війні. Я так зрозуміла, що даги і жінок вчителів почнуть до нас відправляти на окуповані територіі, самками вже нехай займаються наши партизани.
показати весь коментар
18.07.2022 11:04 Відповісти
А грохнути його - це наша ціль, а чи мета?
показати весь коментар
18.07.2022 11:11 Відповісти
Та хай його само ***** і грохне,за те що він все просрав .
показати весь коментар
18.07.2022 13:20 Відповісти
Сук. він, мерзенна, а не табасаранець.
показати весь коментар
18.07.2022 11:12 Відповісти
як, як, табазасранець?
показати весь коментар
18.07.2022 11:14 Відповісти
Нужно вычислить чучмека и уничтожить.
показати весь коментар
18.07.2022 11:16 Відповісти
А в УКРАИНЕ получил статус-******** кремлевского ********!
показати весь коментар
18.07.2022 11:20 Відповісти
Орк, як його не назви, завжди орк!
показати весь коментар
18.07.2022 11:20 Відповісти
який який засранец?? Та поф....в кацапії його всеодно чуркойчернозадой кличуть....
показати весь коментар
18.07.2022 11:22 Відповісти
Московит він за національністю. Як і інші буряти з башкирами. Національність тибазасранців буде тоді, коли вони спроможуться на свою суверенну національну державу.
показати весь коментар
18.07.2022 11:25 Відповісти
можно по разному рифмовать ,как в том анекдоте мне пожалуйста цветок как его.. гавнолия хочу лия, ах да магнолия.
показати весь коментар
18.07.2022 11:26 Відповісти
ніяких руських не існує
то все табороСРАНЦІ,буряти та мордва
показати весь коментар
18.07.2022 11:27 Відповісти
Та не табасаранець, а засранєц!
показати весь коментар
18.07.2022 11:34 Відповісти
А кто командует группировкой оккупантов в ОП?
показати весь коментар
18.07.2022 11:36 Відповісти
Типовий "росіянин". Чисельність табасаранців в раші постійно збільшується. А російських солдатів йому не шкода відправляти на смерть
показати весь коментар
18.07.2022 11:39 Відповісти
какая разница из кого делать консерву для червей ???а вот то,что экс-сотрудники ОБСЕ приходят на те территории,что контролировали,лишний раз доказывает,что ОБСЕ пропитана шпионами и информаторами,о чём Украина несколько лет жаловалась на "глухое" управление ОБСЕ в Европе.Даже фото и видео,где сотрудники ОБСЕ выходили из донецкого ресторана в компании с руководством т.н. ДНР не было для руководства ОБСЕ причиной проверок.
показати весь коментар
18.07.2022 11:43 Відповісти
ВСУ все равно кого мочить, хоть самого черта. Агрессор он враг Украины. СЛАВА УКРАИНЕ!
показати весь коментар
18.07.2022 11:47 Відповісти
Даже комент не могу оставить - все уже написано до меня!
показати весь коментар
18.07.2022 11:47 Відповісти
+1.
показати весь коментар
18.07.2022 12:12 Відповісти
Ух на Кавказе скоро будет интересно, - табасаранцы будут резать русских, дагестаныц будет резать русских, чечены будут резать русских, казаки будут резать русских, все будут резать русских...
показати весь коментар
18.07.2022 11:57 Відповісти
мурадов сасранець.
показати весь коментар
18.07.2022 11:58 Відповісти
ЧОРНОЖОПЧИК ослоЙОБської націАнальності.
показати весь коментар
18.07.2022 12:08 Відповісти
Это тактика каждой империи, приручать манкуртов а потом отправлять их дохнуть на войны в своих интересах. Потому что их не жалко это расходный материал.
показати весь коментар
18.07.2022 12:09 Відповісти
Істінні славьянє! ****** кацапня...
показати весь коментар
18.07.2022 12:25 Відповісти
Татаров, Портнов, його подруга з Зе влади Василевська Смаглюк та інщі відповідають головою
за розтріли у Бучі, Ірпіні і по всій Україні бо є творцями "Розтрільних списків" з ветеранів АТО, патріотів, власників зброї для кацапських військових

Джон Сміт

Отже підіб'ємо факти злочинної недбалості Зеленського.

1. Зеленський був попереджений про напад. Його попередила власна розвідка (ГУР), розвідки США і Британії. Він це змушений визнавати.

В січні 2022 директор ЦРУ Вільям Бернс передав ці попередження Зеленському ОСОБИСТО.

2. Зеленський "діяв": евакуював свою дружину і дітей, попередив своїх дружків, які теж вивезли свої сім'ї.

3. Інших дій Зеленський не вчиняв. Не будував фортифікації, не організував ТерОборону, не прикривав головні напрямки ударів, не розпочав евакуацію.

4. "Ми можемо збільшити армію в 2-3 рази, але тоді не зможемо будувати дороги.", - поскаржився Зеленський.

Зараз по дорогах іде армія ворога, а нашу Армію всеодно довелося збільшувати в 2-3 рази.

6.

Розвідка очолена героїчним спецназівцем Будановим напередодні війни введена в оману ворогом. На картах Буданова відсутній напрямок удару з Білорусі на Гостомель і Бучу (скрін).

7. Гостомельський аеропорт прикривала лише ротна група Нацгвардії, половина з яких - строковики.

24 лютого навіть ця ротна група з підручних засобів знищує 10% російського десанту на підльоті. Далі деякий час в меншості стримує декілька сотень російських десантників. Відступає.

Бо цей напрям удару проспали. Тримали б тут механізований батальон ЗСУ і російський десант був би знищений в перші хвилини. Аеропорт був би цілий. Дороговартісна "Мрія" ціла. Тисячі життів бучанців і ірпінців збережено.

----------Розстрільні списки.--------

1.

Карателі вбивають українців у Бучі, Ірпені, на Чернігівщині, Сумщині, Харківщині, на Півдні. Геноцид. Людей розстрілюють за списками, які окупанти мають заздалегідь.

Мер Бучі Анатолій Федорук, якого росіяни схопили, але не впізнали:

"(російський) офіцер витягнув два віддруковані папірці зі списками, єдине, що в тому переліку було не "Федорук", а "Федорчук"! Федорчук Анатолій Петрович.".

Мешканець Бучі, кореспондент мінОборони - Анатолій Бальчос: "...Їм були відомі імена та адреси атовців, членів тероборони, власників вогнепальної зброї."

2.

За 5 днів до вторгнення західна розвідка попереджає про розстрільні списки в росіян.

"Росіяни, готуючись до вторгнення, склали "розстрільні списки"" - Foreign Policy.

3. Зеленський не робить нічого.

Секретар РНБО Данілов повідомляє, що їм "*****":

"Ми ці списки почали отримувати досить давно. Вони трохи дивні. Ще раз підкреслюю, ми дуже спокійно ставимося до багатьох речей, які сьогодні є".

4.

За день до нападу фактично підтверджує наявність розстрільних списків сам Путін: "нам ізвєстни імєна всєх... ми покажем вам настоящую дєкомунізацию".

5.

24 лютого керівництво області призначене Зеленським запевняє мерів міст, що російські війська не зайдуть в міста. Мер Бучі Андрій Федорук:

- Ми цікавилися, як нам діяти. Обласне, районне керівництво сказало, що російські війська до Бучі не зайдуть.

"Ми відносимося спокійно"(с).

Депутатка-слуга від 96 округу (Буча, Бородянка) Василевська-Смаглюк 24 лютого закликає своїх виборців сидіти вдома (скрін): "це найбезпечніше місце", чекати приходу російських військ, "цивільне населення не є їхньою ціллю".

6. Карателі одразу ж заходять в міста і починають вирізати цивільне населення. "Найбезпечніше місце", "відносимося спокійно"(с).

7.

Хто складав ці розстрільні списки?

Портнов в ПЕРШІ Ж ДНІ приходу до влади Зеленського оголошує початок складання розстрільних списків:

"Друзья, для будущих фильтрационных целей, наша команда начинает комплекс мер по идентификации активистов и остального бродячего преступного отребья.

Планируем составить подробную картотеку.

Друзья, присылайте для картотеки идентификационные данные ширпотреба, с указанием ФИО, коротким описанием деятельности, данных профилей в социальных сетях, электронных и телефонных контактов, методов и способов наживы и формального места работы или учебы.

Работа важна для будущих фильтрационных, уголовных и учебно-воспитательных мероприятий. "

"Уверен, они начнут потихоньку исчезать. Кто-то в тюрьму, кто-то в эмиграцию, кто-то под диван, кто-то в больницу, а кто-то вообще." (скрін)

8.

"Зробити їх разом" Портнову допомагають на найвищому рівні. У владі схвалюють його дії, в ефірі каналу Медведчука згадана вище Василевська-Смаглюк в 2020 році дякує за розправу з політичними опонентами:

"Я вдячна Андрію Портнову. Його руками відновлюється справедливість в країні". (скрін)

9.

Таким чином, влада знала про списки, влада знала хто їх складає, влада це схвалювала, влада допомагала карателям впіймати побільше людей закликами не тікати.

10.

Кримінальна справа проти Портнова не відкрита досі. "Активіст Портнов" в ній не викликаний на допит, йому не задані питання "скільки і чиїх прізвищ зібрав?", "кому в Росії ці списки передав?", його засоби зв'язку не вилучені і не проведена їх експертиза, не проведено співпадіння по прізвищам закатованих і зниклих безвісти з прізвищами, які він зібрав.

11.

Навпаки. В перший день війни Портнов отримує охорону від дружків з Офісу. Але коли стали з'являтися перші повідомлення про закатованих в окупованих Бучі і Ірпені, за інформацією Центру протидії корупції заступник керівника офісу Татаров допомагає Портнову втекти з України. Син Портнова призовного віку за інформацією правоохоронців покидає Україну 28 березня.

Люди Портнова в ОП - Татаров і Смірнов - не затримані. Вони продовжують працювати в ОП. Переслідування проукраїнських активістів продовжується.

12.

«Надайте нам інформацію. Про Андрія Портнова відомо багато всім. У нас стільки загроз, крім Портнова. Таких, як Портнов, дуже і дуже багато. Але треба мати аргументи, докази. І цим займається не апарат РНБО, цим займаються інші служби. Як тільки будуть докази, якщо тільки будуть подання відповідні до нас, ми таке питання можемо відпрацьовувати», - заявив Данілов.

Тепер докази є, а Портнов утік.

----------Кадрова політика.----------

1. Генерал Наумов

"бригадний генерал Андрій Наумов виїхав за кордон за лічені години до повномасштабного вторгнення армії РФ в Україну 24 лютого. Нині його діяльність розслідують правоохоронці за статтею «державна зрада»."

"У другій половині березня за низкою адрес Наумова відбулися обшуки."

Андрій Наумов прийшов у СБУ в 2019 році - невдовзі після того, як її очолив Іван Баканов. Раніше ніколи не служив в СБУ. Працював в прокуратурі, але не займався розслідуваннями, а був завгоспом. При зеленському одразу очолив напрямок внутрішньої безпеки СБУ, що дало його керівнику нові повноваження і вплив у службі.

Фактично в контррозвідку введений ворожий кріт, який отримав доступ до повної інформації про все у Службі.

14 жовтня 2020 року Зеленський присвоює генеральське звання неслуживому:

"Присвоїти військове звання бригадного генерала полковнику НАУМОВУ Андрію Олеговичу - начальнику Головного управління внутрішньої безпеки Служби безпеки України."

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

1 квітня 2022 року - позбавляє:

"Понизити бригадного генерала Наумова Андрія Олеговича у військовому званні на один ступінь"

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

2. Генерал Криворучко.

В тому, що всі позиції наших військ на Херсонщині були розвідані ворогом, немає ніякої загадки.

"Призначити КРИВОРУЧКА Сергія Миколайовича начальником Управління Служби безпеки України в Херсонській області.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ"

"Присвоїти військове звання бригадного генерала полковнику КРИВОРУЧКУ Сергію Миколайовичу - начальнику Управління Служби безпеки України в Херсонській області."

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

24 серпня 2021 року

"Застосувати до бригадного генерала КРИВОРУЧКА Сергія Миколайовича дисциплінарне стягнення у вигляді пониження у військовому званні на один ступінь."

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

31 березня 2022 року

"Зараз у мене немає часу займатися всіма зрадниками. Але поступово всі вони покарання отримають."

3. Садохін.

керівник АТЦ в Херсонській області полковник Ігор Садохін був затриманий за державну зраду. Як повідомив начальник патрульної поліції Євгеній Жуков, Садохін корегував ворожий вогонь під час евакуації правоохоронців з Херсонщини та "зливав" росіянам інформацію по військових частинах Херсона.

Феєрія.

4. Ті, хто в команді Зеленського відповідав за підбір кадрів і підсунув йому державних зрадників в СБУ, так і непокарані.

Непокарані, бо призначив їх сам Зеленський.
показати весь коментар
18.07.2022 12:50 Відповісти
Депутатка-слуга від 96 округу (Буча, Бородянка) Василевська-Смаглюк 24 лютого закликає своїх виборців сидіти вдома (скрін): "це найбезпечніше місце", чекати приходу російських військ, "цивільне населення не є їхньою ціллю".
показати весь коментар
18.07.2022 12:52 Відповісти
спражня зелена істота, - паноптікум зебілів. Цікаво скласти рейтинг, - хто з них найтупіший? Дуже велика конкуренція...
показати весь коментар
18.07.2022 13:03 Відповісти
Как там путя говорил : "И печенеги Русь терзали и половцы". А теперь добавились новые засранцы - табасаранцы, буряты, вепсы, тувинцы и прочая срань.
показати весь коментар
18.07.2022 12:57 Відповісти
Свободу ЗНР - засранській народній республіці !
показати весь коментар
18.07.2022 13:03 Відповісти
побольше бы кацапам таких командиров. Жаль, что Буденный с Ворошиловым умерли. Да и Суворов бурятов мог через Памир провести, сразу-50%