11182 відвідувача онлайн
2 961 33

Отримання російського паспорта в Україні треба розцінювати як злочин, - Верещук

верещук

Про це сказала віцепрем'єр-міністр з реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на РБК-Україна.

"Мета росіян очевидна - за допомогою паспортів вони хочуть виправдовувати порушення міжнародного права, збройну агресію і незаконну окупацію. Ми повинні відповісти чітким правовим регулюванням, за яким примусова паспортизація та участь у ній кваліфікуватимуться як військовий злочин з подальшим кримінальним покаранням", - сказала вона.

Топ коментарі
+23
Хахаха! Там половина Ради з курячими аусвайсами.
показати весь коментар
19.07.2022 10:00 Відповісти
+17
Чо?? Верещук, а за чиєю вказівкою ти розмінувала вихід з Криму? і люди опинилися в окупації?? де їх тепер катують?? а ти їм ще дорікаєш!!
показати весь коментар
19.07.2022 10:02 Відповісти
+15
NLAW не давали захисникам Харкова!
3,5 тисячі хранилися в неналежному стані,але не видавали на передову!
Тільки сваїми силами,дозвонившися до друзів з США,та Британії,бійці з Харкова получили через друзів так потрібну зброю зза кордону!
А вже получена раніше так і лежала на складах! І чудом її не розбомбили орки,за декілька годин успіли вивезти! І прилетіли ракети прямо на склад,але він був пустий!
Після війни про це все напишуть,але дякуючи тим Героям,які стояли на передовій Харків вистояв!
показати весь коментар
19.07.2022 10:07 Відповісти

Завантаження...