12543 відвідувача онлайн

ЗСУ ліквідували російського полковника авіації Стасюкевича, - блогер

Збройні сили України ліквідували російського полковника Анатолія Стасюкевича.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це написав у твіттері, полковник ЗСУ, блогер Анатолій Штефан.

Він зазначив: "1-йзаступник командира 1-ї змішаної авіаційної дивізії полковник Анатолій Стасюкевич зробив "крок доброї волі" - офіційно денацифікувався та демілітаризувався".

ЗСУ ліквідували російського полковника авіації Стасюкевича, - блогер 01

Топ коментарі
+37
пропал без вести в воронке от удара об украинскую землю.
показати весь коментар
25.07.2022 01:39 Відповісти
+29
показати весь коментар
25.07.2022 02:32 Відповісти
+24
- Що це таке: серед уламків літака лежить щось пошматоване, обгоріле і волохате?
- Це полковник ВВС РФ Анатолій Стасюкевич.
- А чому волохате?
- ****** накрився.
показати весь коментар
25.07.2022 02:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
пропал без вести в воронке от удара об украинскую землю.
показати весь коментар
25.07.2022 01:39 Відповісти
Тепер в пеклі літать буде з горящим пердаком для тяги
показати весь коментар
25.07.2022 01:41 Відповісти
Пущай теперь пролетает, чучело!
показати весь коментар
25.07.2022 01:44 Відповісти
Ого. Целый полковник. Ещё немного, и ху*ло в истребитель запихнут.
показати весь коментар
25.07.2022 02:01 Відповісти
Непонятно, зачем Цензор размещает на своих страницах фотографии бандитов и убийц в таком формате, на полстраницы, да ещё в цвете?.. Для них вполне сгодится черно-белая фотография где-нибудь в углу, на 3х4 см, для мразей и так сойдет..
показати весь коментар
25.07.2022 06:55 Відповісти
А ще перекладає мордорські назви та прізвища на украінську й пише з великоі літери... Чи, можливо, редактор не зовсім на своєму місці?
показати весь коментар
25.07.2022 07:20 Відповісти
якби він у них був, у них все пишуть кацапською, а потім роблять переклад на українську причому якимось кривим перекладачем.
показати весь коментар
25.07.2022 08:47 Відповісти
Нехай щастить
показати весь коментар
25.07.2022 02:06 Відповісти
Это Су-25 сегодняшний?
показати весь коментар
25.07.2022 02:09 Відповісти
Это обстрел штаба дивизии пару недель назад. Там ещё одного из штаба дивизии успокоили.
показати весь коментар
25.07.2022 03:03 Відповісти
- Що це таке: серед уламків літака лежить щось пошматоване, обгоріле і волохате?
- Це полковник ВВС РФ Анатолій Стасюкевич.
- А чому волохате?
- ****** накрився.
показати весь коментар
25.07.2022 02:20 Відповісти
🤣
показати весь коментар
25.07.2022 08:05 Відповісти
ПАЛковнiк
показати весь коментар
25.07.2022 02:23 Відповісти
показати весь коментар
25.07.2022 02:32 Відповісти
Міг би жити, так ні, його приперло сюди. Ще й когось встиг позбавити здоров'я чи навіть життя, точно що якоїсь шкоди таки та натворив, питається, нащо йому оце все ? Нормальниє ваєниє бухають і тирять все підряд, знаю , бо служив в савецкой армії. Льотчики тирили спирт і курточки кожані пілота, та продавали, ну і інше, по мєлочі, типу дюралеву драбинку в погріб, чи колеса з віртальота на садову тачку саморобну
показати весь коментар
25.07.2022 02:59 Відповісти
Ти служив у "підводній авіації"? На підводі відходи харчові возив на свинарник? Бо я бачу - у тебе рівень "розмишлізмів" - на рівні "підводчика" (Ну, "на крайняк" - "курка" з роти охорони!) "Льотчики тирили спирт і курточки кожані пілота, та продавали" Поясни мені, як льотчик міг "тирить спирт", якщо він до нього доступу не мав? Його отримували техніки для обслуговувавння ЛА Зливать спирт з системи (коли йому летіть на тому борту) - буде тільки ідіот! "Курточки" дозволялось собі залишать після закінчення подвійного строку носіння - це було інвентарне майно, яке підлягало здачі на склад після закінчення строку експлуатації А "дюралеві драбинки" чи "дутіки" списувалися через визначений строк експлуатації і підлягали утилізації
показати весь коментар
25.07.2022 04:32 Відповісти
Я би сказав що ви обидва праві. Певно один пан служив у полку де більшість москалі - тому і бардак. А ви, певно служили там де кацапів було поменше - звідти і порядок.
показати весь коментар
25.07.2022 05:54 Відповісти
Я просто дуже добре знаю "внутрішнє господарство" авіачастин І знаю як людина що розбирається саме в системі матеріального забезпечення вертольотних полків (половину кадрової служби саме в них прослужив) А він прослужив два роки строкової і думає що він "все знає"
показати весь коментар
25.07.2022 06:31 Відповісти
Колись сусід прибігав позичити спирт "бо завтра польоти, а все випили". Він медиком був в вертольотчиків.
показати весь коментар
25.07.2022 08:14 Відповісти
Якась брехня! Я строкову служив механіком АО І працював також зі спиртовмісними сумішами) Літальні апарати після польотів завжди проходили післяпольотну підготовку До неї входило поповнення різноманітних "розхідних матеріалів" (пального спецрідин масел та сумішей - в тому числі і "спиртовмісних") ЛА повинен після цього буть готовим до вильоту (лише могли ********** в мирний час не загружать - якщо борт не стояв на бойовому чергуванні) Якби вранці повинні були буть польоти - то виявлення "небоєздатного" ЛА - це "надзвичайна подія"! Там техніка ЛА та всю ІАС ескадрильї "тягали-б як свиня куфайку"- бо призначили-б службове розслідування Дійшло-б і до "особіста"!!!
Крім того - перед польотами льотчики старалися не пить - бо на медогляді вранці кров"яний тиск відразу-б це показав А відсторонення від польотів за медичними показниками льотчики боялися як вогню - бо це могло буть "дзвіночком" для загубленої кар"єри
Та й лікар не мав ніякого стосунку до аеродрому та технічного 96%-го спирту (вони отримували медичний 98%-ий по своїх каналах забезпечення) Просто медик був алкаш і йому треба було "срочно догнаться" От у це - повірю! У нас начмед полку (Захаров) саме таким був Так командир полку в наказному порядку заборонив йому доступ до аптеки!
показати весь коментар
25.07.2022 08:33 Відповісти
Не знаю, як і де був порядок, але мій хороший знайомий "кусок" тягав спирт з військового аеродрому. Твердо знаю, бо сам в нього "отоварювався" з 20-и л каністри. Називався в нашому оточенні той 60% спирт "Шпагою". Це був кінець 70-х початок 80-х.
показати весь коментар
25.07.2022 08:53 Відповісти
З аеродрому чи зі складу ПММ? Бо в таких обсягах в ІАС ( на аеродром та ще прапорщикам) спирт не видавався! Якшо потрібна була спиртово-водяна (чи якась інша) суміш на основі спирту то вона робилася не ІАС а спеціалістами складу ПММ - там для цього ціла лабораторія є! Уточняй будь ласка!
показати весь коментар
25.07.2022 09:28 Відповісти
Я служив в ОБАТО (Стрий) в нас льотними ніштяками прапор завідував , а в спирт(так нам казали) керосин добавляли
показати весь коментар
25.07.2022 08:18 Відповісти
Ту-22?
показати весь коментар
25.07.2022 08:28 Відповісти
Брехали! Гас - має "жирнувату" консистенцію Як ти протреш ТАКИМ контакти на апаратурі? Яка там електропровідність буде? А якщо залить таку "бодягу" у бак охолоджувача стартера-генератора висотного перехоплювача МіГ-23? Там 280 літрів 60%-го розчину спирту в воді ("шпаги") за один політ "вилітало" Та й в "султигу" таке не ризикували додавать (спирто-гліцеринова суміш яка працювала у хвостовому гвинті Мі-4)
Це ви всі наслухалися авіаційних "байок" - а в авіації подібні "вольності не допускалися Бо вони оберталися падінням ЛА А це - ТЮРМА! а кому з ІАС ризикувать хочеться? Як саме безкарно красти в авіації спирт - знаю Але писать не буду Я - не "довідкове бюро"!
показати весь коментар
25.07.2022 08:49 Відповісти
Дякую за докладну лекцію.
показати весь коментар
25.07.2022 11:30 Відповісти
Однажды приходит ко мне в кабинет начальник особого отдела полка капитан Тихолозов и говорит: "Николай Иванович, в дежурном звене летчики при передаче смены дежурства пьют спирт, домой приезжают пьяные". Я остолбенел: "Тимофей Григорьевич, если это правда, сделай так, чтобы я лично в этом удостоверился". Намечаем операцию "захвата на месте".

Утром на построении полка объявляю, что получил информацию от жен, что летчики после дежурства домой приходят "под мухой". Есть предположение, что сливается с самолетов спирт, поэтому старшему инженеру полка майору Кизилову даю указание, чтобы все слышали - в антиобледенительные спиртовые бачки сегодня же залить по 0,5 л ядовитой жидкости "И" (что это такое, все авиаторы знают). Кизилов под козырек: "Есть, товарищ командир!" Через час я попросил его вместо жидкости "И" взять у доктора марганцовки и окрасить спирт в бачках самолетов, заступающих в ДС (дежурные средства).

Получив через пару дней доклады о готовности, вместе с замполитом и доктором неожиданно появляемся в дежурном домике как раз в тот момент, когда летчики за час до смены напоили Рыжего - собаку-дворняжку, которая жила в "ДС". Она бегает, резвится - пьяная.

Удостоверясь в безопасности спирта, летчики развели его водичкой 50 на 50 и выпили. Собака, набегавшись на солнышке, под окном уснула. Спрашиваю: "Кто пил отравленный спирт?" Молчат. Доктору: "Немедленно в мою машину сажай обоих летчиков и в санчасти принимай меры к спасению немедленно! Собака-то сдохла!" Увидев лежащую без движения собаку, побледнев, летчики через 15 секунд убыли в санчасть, где врач Виктор Проноза сделал им клизмы. Осталась трезвая, только что заступившая пара. Приказываю командиру пары:

- Открой тумбочку.

Открывает.

- Бери отвертку.

Достает.

- Отверни винт от кроватной спинки.

Отворачивает.

- Вынимай шланг, через который откачивали из самолета спирт.

Вынимает. На нем свежие капли спирта. Деваться некуда, признались. Вот так оперативно работал начальник особого отдела капитан Тимофей Тихолозов.

Москвителев Николай
Линия жизни. 60 счастливых лет в авиации
показати весь коментар
25.07.2022 18:48 Відповісти
Чергова "байка" "из жизни авиации" Так - були випадки коли льотчики (під час вильоту) не включали "противооблединилку) а потім домовлялися з техніком літака і зливали спирт (ділячись з ним) Чому? Так кришка бачка після заливки рідини "контриться" А льотчики цього правильно зробить ніколи не могли Зірвана "контровка" - "надзвичайна подія"! Крім того - навіщо "шланг", якщо у будь-якому бачку для "спецрідин" внизу є краник для їх зливу?(адже при регламентних роботах всі рідини зливаються і заміняються!) Але зить і списать спирт можна тільки "після вильоту" А "Чергова зміна" може просидіть увесь час на "старті" Як списувать спирт? Якщо там ідуть записи у формулярі? І як потім ставить літак на стоянку з пустим бачком? Це ж літак "небоєготовий" (а на "БЧ" стояли полки перехоплювачів) Думать трохи треба головою перед тим як подібне писать! Хоч і казали у нас, що льотчики - тупі, стосовно всього, що не стосується польотів - але ж не до рівня "курка" з роти охорони!
Тринітроетилфурфуроловий спирт - безбарвна рідина і ніякої зміни кольору при змішуванні його з іншими рідинами не стається! Так навіщо тоді марганцовка?
показати весь коментар
26.07.2022 05:36 Відповісти
Тут мова йде про МіГ-19.
показати весь коментар
26.07.2022 17:38 Відповісти
Земля ему бетоном!
показати весь коментар
25.07.2022 03:10 Відповісти
это все Zов кобзона
показати весь коментар
25.07.2022 03:38 Відповісти
Мне кажется порою, что солдаты,
С донбасских не пришедшие полей,
Не в землю эту полегли когда-то,
А превратились в белых Жигулей.
показати весь коментар
25.07.2022 03:54 Відповісти
Поболее б так груZить выродков, которые возмнили себя супердержавою и суперармией. Да вот лишь - без прокукареканного на пьяной деревенской завалинке блицкрига, зато с 40 тыс особей своей радимай падали. Классная аримия? - Не так ли тов. полковник, бывший?
показати весь коментар
25.07.2022 04:15 Відповісти
Полковники на посадах комполків і вище піднімаються в повітря не в складі груп літальних апаратів, а в одиночку тільки в одному випадку - коли у них закінчилися підлеглі капітани чи старлєї або у підлеглих з"явилася "стінгеробоязнь" Таке в Афгані було в останні роки війни Льотчики вишукували будь-які причини, аби тільки не летіть на бойові завдання!
показати весь коментар
25.07.2022 04:41 Відповісти
А морда не дуже кацапська. Мабуть, предок був Стасюк. Дослужився окупантам, гівнюк.
показати весь коментар
25.07.2022 05:47 Відповісти
Швидше за все він білорус.
показати весь коментар
25.07.2022 07:29 Відповісти
Собаці собача смерть, хоча собак дуже жалко, а на орка плюю.
показати весь коментар
25.07.2022 05:55 Відповісти
- Толик всьо
- Ойц!
- Теперь можете купить "Жигули"
- У нас уже есть
- Так и запишем: от компенсации отказались
показати весь коментар
25.07.2022 06:28 Відповісти
🤣🤣🤣
показати весь коментар
25.07.2022 08:04 Відповісти
Примите мои искренние И Х#Й С НИМ!
показати весь коментар
25.07.2022 07:17 Відповісти
Згорів на роботі
показати весь коментар
25.07.2022 07:26 Відповісти
А в нього вибору не було - або згоріти від нашої ракети, або згоріти від їхньої горілки (судячи по фейсу пАлковніка).
показати весь коментар
25.07.2022 07:58 Відповісти
Хороший кацап - это дохлый кацап. Проверено и доказано ВСУ.
показати весь коментар
25.07.2022 07:41 Відповісти
Бульбаш,але все одно гівно!
показати весь коментар
25.07.2022 08:15 Відповісти
Стасюкевич кормит стасиков.
показати весь коментар
25.07.2022 09:30 Відповісти
Гаспада афіцєрі,
Ваша жись пат пріцєлам... (с)

показати весь коментар
25.07.2022 10:18 Відповісти
Отсосюкевич
показати весь коментар
25.07.2022 12:46 Відповісти
Не тратьте, куме, сили. Спускайтеся на дно....
показати весь коментар
27.07.2022 14:37 Відповісти
Последние дни одни коклы московитские 200 ся, кондовых кацов нет, не удивлюсь если падаль родилась и выросла в Украине. Как московитам удаётся пускатькоклов на мясо без опасок за их лояльность? Как мозги моют чтобы голос предков вытравить от слова совсем?
показати весь коментар
08.08.2022 02:24 Відповісти