4648 відвідувачів онлайн
3 412 18

Верещук закликала мешканців Донеччини евакуюватися із регіону

евакуація

Влада України закликає мешканців Донеччини терміново евакуюватися із регіону.

Про це повідомила у телеграм-каналі віцепрем'єрка - міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук, інформує Цензор.НЕТ.

"На Донеччині тривають бої. Ворог продовжує цілеспрямовано руйнувати цивільну інфраструктуру: немає газопостачання, можливі проблеми з електро- та водопостачанням. Попереду осінньо-зимовий період. Тому, людей треба перевозити до більш безпечних регіонів. Особливо жінок, дітей, людей похилого віку, а також хворих і маломобільних", - зауважила вона.

За її словами, влада готує мешканців Донецької області до евакуації! Створено штаб, розгортаються сили та засоби. Області в центрі та на заході країни готуються приймати наших людей зі сходу.

"Звертаюся до мешканців Донеччини: Якщо не евакуюєтеся, коли це можливо, потім можете опинитися в ситуації, коли ви без електрики й води, без тепла та зв’язку, без ліків та їжі, під обстрілами, піддаєте себе та своїх близьких смертельній небезпеці. Немає причин так робити. Евакуюйтеся. Вчасно. Тому, будьте мудрими та готуйтеся до евакуації!", - додає віцепрем'єрка.

Топ коментарі
+10
Все, що анонсує Верещук, закінчується погано для України і її народу
показати весь коментар
28.07.2022 10:42 Відповісти
+7
Ні, це звичайно добре - евакуюватися. А куди? Може Верещучка зі своїм патроном Зєлєнскім подбала про житло, роботу, школи, садки для евакуйованих? Чи будуть жити на дорогах і їсти асфальт? Тим паче, що велике злодійництво навіть під час війни апетити не зменшило і хавальник не прикрило.
показати весь коментар
28.07.2022 10:46 Відповісти
+5
От ще придурошна зі своїми закликами. Куди евакуюватись і за який кошт?
показати весь коментар
28.07.2022 10:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ця завжди попереджує , куди буде контрнаступ.
показати весь коментар
28.07.2022 10:39 Відповісти
Все, що анонсує Верещук, закінчується погано для України і її народу
показати весь коментар
28.07.2022 10:42 Відповісти
Нафіга? Вони асвабадітєлєй чекають. Нехай там і залишаються...
показати весь коментар
28.07.2022 10:43 Відповісти
Ти,курво й.бане, чекати не станеш,кацапня ще за 300 км буде,а ти одразу дрименеш до Польщі,з повними штанями гімна.
показати весь коментар
28.07.2022 11:06 Відповісти
Тебе б таке,в твою хату... Отож би хавльника своего не тодi не роззявав
показати весь коментар
28.07.2022 12:38 Відповісти
на крыше автобуса рисуйте кресты
показати весь коментар
28.07.2022 10:43 Відповісти
Вона має рацію, бо життя сьогодні коштує нічого. Та і ЗСУ буде спокійніше без цивільних. Евакуацію треба було ще в лютому провести, а не під вогнем
показати весь коментар
28.07.2022 10:45 Відповісти
Ні, це звичайно добре - евакуюватися. А куди? Може Верещучка зі своїм патроном Зєлєнскім подбала про житло, роботу, школи, садки для евакуйованих? Чи будуть жити на дорогах і їсти асфальт? Тим паче, що велике злодійництво навіть під час війни апетити не зменшило і хавальник не прикрило.
показати весь коментар
28.07.2022 10:46 Відповісти
Усі готуються . І західні ( не заходні ) країни , щоб допомогти від щирого серця . І власники квартир , щоб підняти ціну з 20 до 25 . Свої ж люди , одна країна .
показати весь коментар
28.07.2022 10:47 Відповісти
От ще придурошна зі своїми закликами. Куди евакуюватись і за який кошт?
показати весь коментар
28.07.2022 10:48 Відповісти
влада може тільки пздіти якусь хйню і створювати штаби.
показати весь коментар
28.07.2022 10:50 Відповісти
Яка область наступна на евакуацію?
показати весь коментар
28.07.2022 10:56 Відповісти
Дніпропетровська?
показати весь коментар
28.07.2022 11:13 Відповісти
Я би закликав б, не мешканців Донеччини терміново евакуюватися із регіону, а тільки Українців! Інакше, знову рецидивісти, та гопники прийдуть до влади, як що зайвехромосоми там залишаться!
показати весь коментар
28.07.2022 11:22 Відповісти
https://youtube.com/watch?v=NbrWkEx2syc&feature=share&fbclid=IwAR0UCvgHWXyG2LOiY5jQ8b3ZXEWZM2AN3mksG_abGFSZCgvc4I0uAqgtx3o https://youtube.com/watch?v=NbrWkEx2syc&feature=share
показати весь коментар
28.07.2022 11:28 Відповісти
Взагалі у цієї Кончіти бувають якісь інші пропозиції, крім закликів до евакуації. Посаду змінила, говорить те саме. Дуже "вагома" підтримка і допомога і це називається, що вона "працює".
показати весь коментар
28.07.2022 11:51 Відповісти
Скоро Верещучка закликатиме українців евакуюватися з України
показати весь коментар
28.07.2022 12:44 Відповісти
За що люди житло винаймати будуть? В самому занедбаному селі аренда від 2000+!комунальні послуги. За що орендувати? За ті 2200 що ви платите і то з затримками???? В селах роботи немає. В містах оренда від 8 тис за однокімнатну + комунальна. Ви геть з глузду там вже поїхали?
показати весь коментар
28.07.2022 14:36 Відповісти