9981 відвідувач онлайн
1 743 75

Розблокування українських портів дало змогу знизити гостроту продовольчої кризи, - Зеленський

зерно,порт

Президент Володимир Зеленський заявляє, що розблокування українських портів для вивезення зерна вже дало змогу знизити гостроту продовольчої кризи у світі.

Про це президент Володимир Зеленський заявив у відеозверненні, інформує Цензор.НЕТ.

"Дуже важливо, що дає результат експортна зернова ініціатива. З початку її реалізації з українських портів загалом вийшли вже 16 суден із зерном для семи країн на трьох континентах. Це Європа, Азія, Африка. На борту майже півмільйона тонн агропродукції: кукурудза, пшениця, соняшникова олія, соя та інші товари, абсолютно необхідні світовому ринку.

Це вже дало змогу знизити гостроту продовольчої кризи, дало певну надію на спокій країнам – споживачам нашої агропродукції. І в перспективі може допомогти повністю зняти продовольчу кризу з глобального порядку денного. Звичайно, якщо партнери забезпечать виконання безпекової частини ініціативи та не допустять російських провокацій і терору на морі чи проти наших портів.

Вже прибув і перший корабель під завантаження в межах Світової продовольчої програми ООН – це постачання зерна зокрема для Ефіопії, де особливо жорстока ситуація з голодом. Зараз судно готується до відправлення з порту "Південний".

Для України це має помітну користь. За неповних два тижні з трьох наших портів – "Одеса", "Чорноморськ" та "Південний" – вдалося експортувати такий обсяг, який дорівнює всьому аграрному експорту автотранспортом за липень і більш як двом третинам експорту залізницею за минулий місяць.

Хочу ще раз підкреслити: це робочі місця для наших людей, це кошти, які необхідні для нашої посівної наступного року, і це доходи нашого державного бюджету.

Нарощувати економічну активність – це обов’язковий елемент шляху до перемоги", - заявив Зеленський.

Топ коментарі
+16
вова, годі киздіти!
йди спати !
показати весь коментар
14.08.2022 00:03 Відповісти
+12
саме так і думає, бо інакше я не бачив би сьогодні в Ашані на самому видному місці три тома:
"Місяць війни", "Другий місяц війни", "Третій місяць війни" із його вдоволеною пикою на обкладинці

вже пішов шостий місяць війни...
будемо мати ПСС зє-Лєніна
показати весь коментар
14.08.2022 01:04 Відповісти
+11
Вова дбає про голодуючих нєгрів.
Просто святий.
показати весь коментар
14.08.2022 00:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
вова, годі киздіти!
йди спати !
показати весь коментар
14.08.2022 00:03 Відповісти
Господи, як воно мене бiсить...Це як чорта кликати, ..а тут и чорта кликати не потрiбно
показати весь коментар
14.08.2022 01:53 Відповісти
Воно завжди тут як тут
показати весь коментар
14.08.2022 01:55 Відповісти
Я вже уявляю Зєлю в образі Ісуса-спасителя.
показати весь коментар
14.08.2022 00:04 Відповісти
Ну і фантазії і Вас! Чи це кошмари?
показати весь коментар
14.08.2022 00:32 Відповісти
скоріш сарказм..

статуй ще йому поставлять на березі океану..в порту..і лампу зелену...
показати весь коментар
14.08.2022 00:36 Відповісти
а мені ЗЄ-ля весь час нагадує Чарівника Смарагдового міста із його чарівними ЗЄ-льоними окулярами.

коли ми нарешті дочекаємся такого оголошення:

10 квітня 2022
Чарівник Смарагдового міста Продаж квитків зупинено
Але ви можете ознайомитись з іншими подіями категорії «ДІТЯМ»

https://kontramarka.ua/uk/children Натиснувши сюди

не лякайтесь це оголошення всього лише
Національного театра російської драми ім. Лесі Українки
показати весь коментар
14.08.2022 00:48 Відповісти
нажаль для прикриття нашого театру абсурду існує тільки одна технічна причина..
показати весь коментар
14.08.2022 01:11 Відповісти
еге ж !

припинити продаж квитків на цю ЗЄ-льону виставу та зачинити балаган
показати весь коментар
14.08.2022 01:14 Відповісти
Черчіль-Іісус із сигарою в зубах і стаканчиком віскі мужньо всміхається в борідкіу Че-Гевари

актор це пластилін, з якого можна виліпити що завгодно,
якщо ти вдалий режисер-продюсер
показати весь коментар
14.08.2022 00:36 Відповісти
а мені він нагадує останнього намісника Гондору. Війна на порозі, а він все про трон, про рейтинги курва думав, ще про якусь фігню, яка абсолютно нікому крім нього не була потрібна, а потім ще й панікувати почав, добре Гендальф посохом йому по писку заїхав.
показати весь коментар
14.08.2022 01:01 Відповісти
Для чого було здавати південь, міни, Азов разом з портами?
показати весь коментар
14.08.2022 00:04 Відповісти
в https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0%BD%D0%B4%D1%83%D0%B8%D0%B7%D0%BC индуистской и https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D0%B7%D0%BC ведийской традиции є сакральный https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B2%D1%83%D0%BA звук , изначальная https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B0%D0%BD%D1%82%D1%80%D0%B0 мантра , «слово силы»https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%BC_(%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%82%D1%80%D0%B0)#cite_note-_bce21600e9334298-1 .
це ОМ -ман !

від слова данного буйлу в ОМ-мані , не відступишся
показати весь коментар
14.08.2022 00:41 Відповісти
він не має права давати слово від нашого імені.
показати весь коментар
14.08.2022 01:02 Відповісти
е ні ! вот саме ми, в лиці 73%, звісно, погодились на право давати обіцянки від імені всього українського народу !

не про державну зраду, звісно.
але він зрозумів що саме так

ОМ !
та літак Патрушева...
показати весь коментар
14.08.2022 01:12 Відповісти
Продав свю посаду в Омані.
показати весь коментар
14.08.2022 07:15 Відповісти
ми в ом-мані ні до чого..

бо офшор - як апельсин..многа нас, а он адін)

нафіга питати, якщо відповідь знаєш наперед?
показати весь коментар
14.08.2022 01:15 Відповісти
Вова дбає про голодуючих нєгрів.
Просто святий.
показати весь коментар
14.08.2022 00:06 Відповісти
шкода що вони самі про себе подбати не хочуть, Африка багата країна, вони могли би жити як люди, багаті люди, якщо би дали раду зі своїми бандитами.
показати весь коментар
14.08.2022 01:03 Відповісти
а занаф працювати і про себе дбати, якщо знаєш, що про тебе подбають??

всіляки ООНи розбестили їх, а тепер все...ярмо..
показати весь коментар
14.08.2022 01:20 Відповісти
бо 73% вибрали не українця що привело до катастрофи....
показати весь коментар
14.08.2022 00:09 Відповісти
Такі голодні, що навіть відмовилися купувати зерно з першого корабля,
показати весь коментар
14.08.2022 00:09 Відповісти
голодні, але горді
згоден, брєд какой-то...

чи договорнячок-гешефт із буйлом ?
йому ж за цю "сдєлку" відмінили частину санкцій, включно із дозволом купувати запчастини до літаків

"яке відношення мають запчастини літаків до зерна, а тим більше до голодаючих негрів, які на літаках не літають ?" - спитаєте ви
вірно !
а ще до чого тут Абрамович ?
хоча, вот саме Абрамович і більше всіх в темі...

.
показати весь коментар
14.08.2022 00:55 Відповісти
Як же цей пістун задрав!
показати весь коментар
14.08.2022 00:10 Відповісти
Вован, ти знову коксу нанюхався, зєлєдент?
показати весь коментар
14.08.2022 00:11 Відповісти
Питання тільки навіщо брати на себе обов'язки ООН? Цей подвиг ніхто не помітить, а от зобов'язання які на себе взяли змусять виконати.
показати весь коментар
14.08.2022 00:12 Відповісти
рашку не змушують, тільки руками розводять.
показати весь коментар
14.08.2022 01:05 Відповісти
Чому ж не помітять? Агробарони, коли будуть переглядати свої офшорні рахунки, ще й як помітять! І ще так звані "зернотрейдери"...
показати весь коментар
14.08.2022 02:19 Відповісти
Інвестори! про яких весь час так печеться боневтік. мабуть, його інвестори і не відпустили.

навіть не соромиться оголошувати, що його більше піпчить зерно, ніж долі українців, азовців.
показати весь коментар
14.08.2022 08:39 Відповісти
Йди на#уй зі своєю кризою.
показати весь коментар
14.08.2022 00:13 Відповісти
Да,Зеля,что,что,а язык у тебя ну очень натренирован!
показати весь коментар
14.08.2022 00:16 Відповісти
А также дало возможность отменить парочку санкций для раши и дать попиариться кошельку Тупина и ФСБ Рабиновичу, ну и Хамоария подзаработал слегка
показати весь коментар
14.08.2022 00:22 Відповісти
Мені цікаво, а коли воно працює президентом, якщо тільки відосики записує постійно?
показати весь коментар
14.08.2022 00:22 Відповісти
а он думает,что в этом и есть его работа...
показати весь коментар
14.08.2022 00:26 Відповісти
саме так і думає, бо інакше я не бачив би сьогодні в Ашані на самому видному місці три тома:
"Місяць війни", "Другий місяц війни", "Третій місяць війни" із його вдоволеною пикою на обкладинці

вже пішов шостий місяць війни...
будемо мати ПСС зє-Лєніна
показати весь коментар
14.08.2022 01:04 Відповісти
я думала, Ви шуткуєте..а нє..то перЗедент нас тролить..

капець, по 380 сторінок брєда нарка у розділі ******** реалістичної документальної української літератури...

я то думаю, чому міносвіти рогами вперлось в перелік рекомендованої літератури для школярів...

а то вони місце під часи вивчення нєтлєнки від Зе звільняли...

капець!!! і які гонорари??? хто фінансував це видання у Фоліо в твердій (!) обкладинці??? держзамовлення??? в потім сопливить з екранів, що бюджет дирявий???
показати весь коментар
14.08.2022 01:32 Відповісти
бюджет не дірявий, він не для всіх...
показати весь коментар
14.08.2022 07:57 Відповісти
зате він нічогенько себе чухає..книжки по 170 грн за щтуку..поки їх три..трилогія 510 грн..а якщо помножити на все бібліотеки країни..нехилий підгін виходить
показати весь коментар
14.08.2022 11:55 Відповісти
Малая земля Целіна Возрождєніє
показати весь коментар
14.08.2022 02:23 Відповісти
І єто всьо о ньом !

"Малая ЗЄ, мля", "ЗЄлі, на", "Во, ЗЄліно рождєніє"
показати весь коментар
14.08.2022 04:08 Відповісти
З рештою Єрмак якось впораєтся
показати весь коментар
14.08.2022 00:28 Відповісти
ми єрмака не обирали.
показати весь коментар
14.08.2022 01:06 Відповісти
от власне що ЯКОСЬ...
показати весь коментар
14.08.2022 01:32 Відповісти
Правда зерно пішло не зовсім голодуючим неграм - але то таке. Потрібним людям - гешефт. Народу - "патріотизм".
Але оскільки народ не хоче Мудрішати - то залишається біль, кров і сльози
показати весь коментар
14.08.2022 00:27 Відповісти
Это сейчас очень "важно"
Под ракетами зерно отгружать

Зерна хватает в Мире

Просто в Украине оно очень дешевое

Особенно теперь
показати весь коментар
14.08.2022 00:30 Відповісти
Президент Володимир Зеленський заявляє, що розблокування українських портів для вивезення зерна вже дало змогу знизити гостроту продовольчої кризи у світі. Джерело:
А виграти війну? Чи питання так не ставиться?
показати весь коментар
14.08.2022 00:32 Відповісти
то не на часі..а ось голодуючі діти Африки..
показати весь коментар
14.08.2022 00:39 Відповісти
І далі будуть голодувати. А зерно піде ситим спекулянтам
показати весь коментар
14.08.2022 00:45 Відповісти
В Омані вони домовились посередині. Тільки Зеля не знав що
Херсон та Миколаїв це правоберіжжя.
показати весь коментар
14.08.2022 06:33 Відповісти
Ні, хлопці, це просто конкретна ****. Вони там голодають,все, далі ідіоматичні обороти
показати весь коментар
14.08.2022 00:39 Відповісти
Гостроту продовольчої кризи, такої кризи, що не даремно бояться приймати закон про зброю
показати весь коментар
14.08.2022 00:42 Відповісти
зеля! ти тупо просYраєш країну! тож менше пафосу і ура-заяв і більше самокритики!
показати весь коментар
14.08.2022 01:30 Відповісти
Він вже ії προςραл. Він вже не президент. Може їхати в Ростов.
показати весь коментар
14.08.2022 06:29 Відповісти
в який ростов, в сізо його
показати весь коментар
14.08.2022 08:41 Відповісти
ИДИ В ОТСТАВКУ!!! Спаситель хренов
показати весь коментар
14.08.2022 01:32 Відповісти
спасун не може самовідставитись, бо кірдик прийде від хазяїна
показати весь коментар
14.08.2022 01:51 Відповісти
Оно об Африке думает! А об Украине думать не пробовал!
показати весь коментар
14.08.2022 01:40 Відповісти
І хліб в Україні по 20 гривень...
показати весь коментар
14.08.2022 04:44 Відповісти
Український 34, білий 30, ви в ''столовке'' вр кушаєте? Це ''соціальн й'' хліб
показати весь коментар
14.08.2022 09:39 Відповісти
ми не боти. ми тут з 2014-го року сидимо, а тебе вперше бачимо. пи*дуй звідси, ботяра.
показати весь коментар
14.08.2022 08:43 Відповісти
Давай воюй падлюка а не гроші за зерно рахуй…..Що там в Песках розповідай?
показати весь коментар
14.08.2022 06:54 Відповісти
питання до оманского ботсвано-гансько-гвінея-бісайського - де розблокування українських портів дало змогу знизити гостроту продовольчої кризи? в Україні? чи на зароблені гроші будуть побудовані ******* зарносховища, переробні підприємтсвата спеціальні запасники? немає віри в оманського... розстає, як роса на Сонці...
показати весь коментар
14.08.2022 07:03 Відповісти
Так-так......Тому що були домовленності з гопниками кремля (без Британії,США,Польщі і ін ) по "зерну",відміна санкцій ( а для чого іїх тоді вводили,що б оманськийбидлоскот погрався) ...путін в відкриту шантажує світ : вомані все уже домовлено ......атепероманськікнурі знову репетують...санкції,санкції,...дайте зброю...каламойщиназ"їдає УКРАЇНУдожирає народ,ВОЇНІВ.....Нам буде ХАНА...як що не позбудемоськаламоя а інші самі порозбігаються....і даремно вже 6 місяців януович чекає на трон...
показати весь коментар
14.08.2022 07:28 Відповісти
Скул Бас , какая у вас самокритика . Зеленский , как обычно, сделал ***** , пошёл на уступки , Оркам , а теперь пытается оправдаться . Где выигрыш Украины , это то ,что с масквы санкции сняли . По всем международным законам , они не могли блокировать порты . Украину опять ******* , преднамеренно или по не знанию , это вопрос ? . Но это тоже ***** , как с отводом войск и разменированию Ченгара
показати весь коментар
14.08.2022 07:47 Відповісти
добробат з 95 кварталу на чолі з єрмком і нач .штаба арестовичем дало змогу вирішити гостру проблему на фронті.
показати весь коментар
14.08.2022 07:49 Відповісти
тихо..Абдрістовича не чіпайте - він шукає гранатомет..
показати весь коментар
14.08.2022 11:59 Відповісти
за добу від тупих жартів 95 кварталу загинуло багато орків.ще багато погибло від проповідей арестовича.нарешті ми маєм свою дієву зброю
показати весь коментар
14.08.2022 07:54 Відповісти
Бутусов, а можна не публікувати відосіки та заяви цього ЗЕублюдка?????
показати весь коментар
14.08.2022 08:10 Відповісти
Для більшості народу він давно вже не президент.
показати весь коментар
14.08.2022 08:36 Відповісти
Клоун привел страну к катастрофе