9578 відвідувачів онлайн
11 863 21

В окупованому Херсоні залишається дуже велике угруповання військ РФ, - Соболевський

херсон

Про це заявив перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"Насправді там дуже велике угруповання, те що відомо. Там не тільки військові, тому що в самому Херсоні у великій кількості і Росгвардія, і у великій кількості працівників ФСБ, і велика кількість поліції. Якщо спочатку вони (окупанти. - Ред.)) завозили спеціалістів з "ЛДНР", то зараз там присутні слідчі з регіонів РФ у великій кількості і вони мешкають в приміщеннях, квартирах та домівках, які наші люди були вимушені залишити. В центрі Херсону велика кількість захоплених квартир, тобто їх там ще достатньо", - розповів він.

За словами Соболевського, звільнення українськими збройними силами Херсону, означатиме велику військову і політичну поразку для російських окупантів.

Топ коментарі
+5
чому в Херсоні людям не дали зброю і все необхідне ? Зато в Полтаві поліція у фермерів забрала 10 танків ..Навіщо фермерам танки ? А поліціїї ? А в нашому музей забрали всю техніку на війну ..Навіть єкспонат танку ИС-3
показати весь коментар
14.08.2022 23:16 Відповісти
+5
В Токмаку теж бавовна. Пішло кацапу на пропасть.
показати весь коментар
14.08.2022 23:33 Відповісти
+5
Странно, 3 месяца обдрыстовичи говорили о контрнаступлении, а тут теперь оказывается их огромное количество там, как такое может быть? Загадка, надо думать.
показати весь коментар
14.08.2022 23:42 Відповісти

Завантаження...