8844 відвідувача онлайн
2 779 29

Електроенергія із ЗАЕС належить Україні, - Гутерріш

заес,аес,запорізька

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш заявив, що Росія не має права від’єднувати Запорізьку АЕС від енергосистеми України, оскільки енергія, вироблена станцією, належить Україні.

"Очевидно, що електроенергія зі Запорізької АЕС належить Україні. Цей принцип слід повністю поважати", - сказав Гутерріш, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

Раніше в НАЕК "Енергоатом" заявили, що російські загарбники готуються до зупинки ЗАЕС та відключення її від енергосистеми України.

Топ коментарі
+9
Гутерриш сказал - Гутерриш сделал. Пацан, а ****
показати весь коментар
19.08.2022 18:43 Відповісти
+7
ООН разбушевался...
показати весь коментар
19.08.2022 18:45 Відповісти
+7
Спасіба, кеп!
показати весь коментар
19.08.2022 18:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ну і ....
показати весь коментар
19.08.2022 18:42 Відповісти
Гутерриш сказал - Гутерриш сделал. Пацан, а ****
показати весь коментар
19.08.2022 18:43 Відповісти
он много что может и от его слова многое зависит.
Меньше чем нам хотелось бы.
Но больше чем можешь например ты со своего дивана.
показати весь коментар
19.08.2022 19:25 Відповісти
Ну, по крайней мере, мне не за отвечание поставят фингал, как предупреждение в первый раз. во второй раз писануут ножиком несмертельно, но больно. За третий раз я даже боюсь думать
показати весь коментар
19.08.2022 19:33 Відповісти
Если чо, я пошутил. Я не из этих, но знаю
показати весь коментар
19.08.2022 19:45 Відповісти
ООН разбушевался...
показати весь коментар
19.08.2022 18:45 Відповісти
то може ви ще й голубі каски із військ НАТО організуєте?
показати весь коментар
19.08.2022 18:50 Відповісти
1. Генсек ООН не распоряжается остылкой или не отсылкой голубых касок.
2. тем более генсек ООН не распоряжается альянсом НАТО.
3. поскольку в Совбезе ООН у России есть право вето - то ты требуешь невозможного.
показати весь коментар
19.08.2022 19:27 Відповісти
Російські окупанти вже почали вивозити свої сім'ї з Мелітополя, а місцевих колаборантів до окупованого Криму не пускають, розвертають на пункті пропуску назад.
показати весь коментар
19.08.2022 18:46 Відповісти
Это лозунги, а покажите, что за организация ООН.
Что она может сделать для Украины.
показати весь коментар
19.08.2022 18:47 Відповісти
ты читать умеешь? прочти устав ООН и будешь знать что они могут.
очень мало.
показати весь коментар
19.08.2022 19:28 Відповісти
Спасіба, кеп!
показати весь коментар
19.08.2022 18:47 Відповісти
Гутерріш просто геній...
показати весь коментар
19.08.2022 18:49 Відповісти
Може вже пора валити ЛЕП в сторону купантів (зокрема на Крим) від ЗАЕС? Та й непогано було б повбивати все що навколо ЗАЕС *************...
показати весь коментар
19.08.2022 18:50 Відповісти
во-первых, что-то уже взорвали
во-вторых - орки легко остановят подачу электрики в сторону Украины. и если не будет куда девать электрику - будет Фукусима...
показати весь коментар
19.08.2022 19:30 Відповісти
разъяренный мышонок топнул ножкой...
показати весь коментар
19.08.2022 18:50 Відповісти
Гуттеріш,не ганьбись ще більше,заликаючи до порядку того,хто тобі неодноразово харкав у вічі..Всі уже і так побачили,що ти повністю безпорадний.Розпускай свою імпотентну кормушку ООН та йди на пенсію.Як це не сумно звучить.
показати весь коментар
19.08.2022 18:51 Відповісти
Закликаючи
показати весь коментар
19.08.2022 18:52 Відповісти
Иванов, кацап, ты палишься.
Орки тут распоясались в комментах - злорадствуют что ООН с ними ничего сделать не может.
фу, гыдота...
показати весь коментар
19.08.2022 19:32 Відповісти
Без удобрений РФ в 2022 году еды не будет хватать в 2023-м, заявил генеральный секретарь Гутерріш. Тому висновок: Чим більше рашистів піде на добрива - тим більше врожай - а також більше їжі
показати весь коментар
19.08.2022 18:57 Відповісти
Путин заявил президенту Франции Макрону, что готов
пересмотреть предыдущее требование о том, чтобы МАГАТЭ
приехало на Запорожскую АЭС через российскую территорию
показати весь коментар
19.08.2022 19:02 Відповісти
прекрасная новость. Отказ Зели встречаться с Путиным подействовал отрезвляюще.
показати весь коментар
19.08.2022 20:36 Відповісти
Странный тип , странная организация . Ссутся , но деньги получают . Иногда сильно ссутся , зовут на помощь Ердогана .
показати весь коментар
19.08.2022 19:04 Відповісти
Перейменувати "оон" в "осз"-організація стурбованих закликів
показати весь коментар
19.08.2022 19:21 Відповісти
Платіть мені 1% від фінансів на утримання апарату ООН - і я буду казати те саме. Це буде величезна економія для сіх країн
показати весь коментар
19.08.2022 20:16 Відповісти
а у тебя есть власть вынести какой-то вопрос на голосование и повлиять на другие страны чтобы они голосовали против России на Генассамблее?
показати весь коментар
19.08.2022 20:42 Відповісти
Організація Обєднаних Нємощєй - здатна тільки доїти гроші із багатших країн і кормити африканських дармоїдів.
показати весь коментар
19.08.2022 20:16 Відповісти
а тебе много платят за комменты на Цензоре? сколько ты налогов заплатил в России за прошлый год? Доплачивают за то что научился пользоваться Гугл-транслейтом?
колись.
показати весь коментар
19.08.2022 20:43 Відповісти
Чего бл...ть?А кому?Зімбабве?
показати весь коментар
19.08.2022 21:05 Відповісти