11220 відвідувачів онлайн

В Бердянську російські паспорти взяли менше 1% населення

паспорт,рф

Про це повідомляє Центр національного спротиву, інформує Цензор.НЕТ.

"Так, у Бердянську з липня й майже по кінець серпня російські паспорти отримало близько 800 осіб. Зауважимо, що до війни в місті мешкало понад приблизно 113 тис. осіб, з них 88 тис. дорослого населення. Тобто російський паспорт за два місяці отримало менше відсотка мешканців. Такі цифри найкраще ілюструють рівень підтримки окупантів з боку місцевих", - йдеться у повідомленні.

В Центрі додали, що росіяни навмисно створюють на окупованих територіях продовольчу кризу й блокують соціальні виплати від України. Свою ж допомогу вони пропонують в обмін на отримання паспорта РФ.

"Та навіть за таких умов ця макулатура не має попиту серед місцевого населення", - йдеться в дописі.

Топ коментарі
+12
показати весь коментар
29.08.2022 15:01 Відповісти
+4
Сьогодні паспорт взяв, а завтра гвинтівку і в пекло.
показати весь коментар
29.08.2022 15:02 Відповісти
+4
Мій рідний(колись) Бердянськ- друзі, рідня й знайомі майже усі виїхали, по цінах- дупа(крім місцевих овочів-фруктів, та й то...), газу нема, вода пропадає, про електрику чутки ходять, що ппц і їй скоро. Бізнес виїхав, лікарі виїхали, а з 700 викладачів мого БерПеду орки набрали не більше 30(але охорони набрали 70- з диниерівців та старперів місцевих ватних). В 11-ту( мою, найбільшу в місті) школу призначили виродка з Маріуполя, але не знаю- гадаю, що вчитися діти не вийдуть... До речі, з тих, хто взяв паспорти путінські, багато бідних, хто їх узяв заради 10 тис рублів, які в комплекті заманухою йдуть. Так що реально за "рузьґємір"- менше, ніж ми навіть рахуємо, а інші зараз того "миру" нажеруться, маю надію, що партизани попрацюють- місцевих виродків все рівно видно- їх будуть в "царі" Бердянська пхати.
показати весь коментар
29.08.2022 15:29 Відповісти

Завантаження...