9641 відвідувач онлайн
2 284 10

Викладачі-зрадники потраплять під санкції строком на 5 років, - Мінреінтеграції

вчитель,росія,колаборанти

"Викладачі" та освітні заклади на тимчасово окупованих територіях, які поширювали освітні стандарти РФ, та визнають освітні кваліфікації, присвоєні закладами вищої освіти РФ, потрапляють під спеціальні економічні та інші санкції строком на 5 років.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Мінреінтеграції.

"Застосовуються також санкції до низки російських закладів вищої освіти та їхніх керівників і науковців, які несуть відповідальність за пропаганду агресивної війни рф проти України.

В цілому санкції поширюються на 81 фізичну та 53 юридичні особи", - йдеться в повідомленні.

Відповідне розпорядження ухвалив сьогодні Кабмін на своєму засіданні, схваливши відповідні пропозиції Мінреінтеграції. Формат реалізації цих санкційних заходів тепер розгляне РНБО.

Топ коментарі
+6
А того чувака із народу, який здав свою італійську віллу кацапам і заробив 50 тис баксів, коли накажуть санкціями? Чи знову не на часі критикувати владу?
показати весь коментар
02.09.2022 14:26 Відповісти
+3
Через п"ять років вони вже стануть патріотами України? Якісь у нас зрадники вчителі напіввагітні. Тобто зрада і покарання тепер залежить від посади?
показати весь коментар
02.09.2022 15:29 Відповісти
+2
Правительство сдало москалям своих граждан, а зрадники они?
показати весь коментар
02.09.2022 14:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А того чувака із народу, який здав свою італійську віллу кацапам і заробив 50 тис баксів, коли накажуть санкціями? Чи знову не на часі критикувати владу?
показати весь коментар
02.09.2022 14:26 Відповісти
Влада зараз продає українське громадянство корупціонерам та олігархам Московії, щоб вони уникли санкцій.
показати весь коментар
02.09.2022 15:03 Відповісти
Правительство сдало москалям своих граждан, а зрадники они?
показати весь коментар
02.09.2022 14:34 Відповісти
Да ибо нужно сопротивляться, а не быть коллаборастом
показати весь коментар
02.09.2022 14:59 Відповісти
Чем сопротивляться? Херсонская ТрО, которую сдали и подставили, сопротивлялась. Сколько выжило? много насопротивляешся когда тебе стволом в мордашку тычут , или обещают пустить отделением по кругу кого-то и твоих детей? Хорошо п**ть сидя в комфорте. Гниды везде есть, только не надо всех ровнять под одну гребенку.
показати весь коментар
02.09.2022 15:35 Відповісти
так треба бути громадянином, українцем, особистістю, а не річчю та холопом, якого можна як табуретку кудись здати або передати в користування новому "правительству"
показати весь коментар
02.09.2022 15:18 Відповісти
А що робити з залізничниками зрадниками?
показати весь коментар
02.09.2022 14:43 Відповісти
Викладачам зрадникам краще всього йти до КабМіна. Там їх ніхто не чіпатиме.
показати весь коментар
02.09.2022 14:59 Відповісти
Краще було б, від 5 років строгого режиму, с конфіскацієй!!!
показати весь коментар
02.09.2022 15:05 Відповісти
Через п"ять років вони вже стануть патріотами України? Якісь у нас зрадники вчителі напіввагітні. Тобто зрада і покарання тепер залежить від посади?
показати весь коментар
02.09.2022 15:29 Відповісти