10266 відвідувачів онлайн
4 525 18

Зрив конкурсу на директора НАБУ: Законопроєкт "слуги" Клочка хочуть винести на наступне засідання ВР, - Юрчишин

юрчишин

"Слуги народу" збираються винести на наступне засідання Верховної Ради законопроєкт Андрія Клочка, що дозволяє зірвати проведення конкурсу на посаду генерального директора Національного Антикорупційного Бюро.

Про це пише у фейсбуці народний депутат Ярослав Юрчишин, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Пригадуєте законопроект Слуги народу Клочка необхідний для зриву конкурсу на директора НАБУ? Його планують пхати на наступне засідання. В понеділок планують провести комітет", - написав він.

Юрчишин нагадує, що законопроєкт передбачає запровадження додаткових вимог для участі в конкурсі на директорів та керівників антикорупційних органів. А це створить умови для зриву конкурсу на посаду директора НАБУ.

"Не зміг Татаров блоканути призначення керівника Спеціальної антикорупційної прокуратури то вирішив через Клочка тут відігратися", - вважає він.

Нардеп також зазначив, що у випадку з цим законопроєктом не чекають висновків ні антикорупційного комітету, ані комітету з питань євроінтеграції.

Зрив конкурсу на директора НАБУ: Законопроєкт слуги Клочка хочуть винести на наступне засідання ВР, - Юрчишин 01

Топ коментарі
+13
Єлдак - то і є влада, і піськограй при ньому
показати весь коментар
03.09.2022 12:02 Відповісти
+12
Як же вони вже всіх відверто ЗАІБАЛИ!!!!!! Або влада арештує Єрмака з компанією, або таки прийдеться брати України в дійсно в зовнішнє правління на час війни!!!
показати весь коментар
03.09.2022 11:54 Відповісти
+11
********
показати весь коментар
03.09.2022 11:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
цкаво які додаткові умови? типо під одну конкретну особу? так це легко вираховується, під кого ті конкурсні умови..
показати весь коментар
03.09.2022 11:53 Відповісти
Як же вони вже всіх відверто ЗАІБАЛИ!!!!!! Або влада арештує Єрмака з компанією, або таки прийдеться брати України в дійсно в зовнішнє правління на час війни!!!
показати весь коментар
03.09.2022 11:54 Відповісти
Єлдак - то і є влада, і піськограй при ньому
показати весь коментар
03.09.2022 12:02 Відповісти
Слуги вороги.
показати весь коментар
03.09.2022 11:57 Відповісти
********
показати весь коментар
03.09.2022 11:59 Відповісти
всі герої , здатні на вчинок, на фронті, в тилу не лишилось нікого щоб згуртуватисьт і навести порядок в антиукраїнській раді , на жаль, антиукраїнська банда коломойші , це знaє, тому і краде в УКраїни європейську перспективу, по завданню ************, на яких працюють!(((
показати весь коментар
03.09.2022 12:02 Відповісти
показати весь коментар
03.09.2022 12:12 Відповісти
та ми всі вийдемо, тільки свисни. так а хто буде лідером? Гудименко поранений, ледве дише, Рух опору капітуляції воює, Азов в полоні. Борислав Береза хіба - його одного мало.
показати весь коментар
03.09.2022 12:22 Відповісти
береза це той , хто ховався від ь повістки в церкві чи монастирі? я правильно розумію? до того ж, я і написав, що ті хто здатні на вчинок в армії, а в тилу шлак, залишився, тому маємо те, що маємо!
показати весь коментар
03.09.2022 12:27 Відповісти
Шановні форумчани,це тільки мені,чи вже всім надоїли ці ігри в різні конкурси,їх зриви,не явки конкурсантів,наявність кворуму...А толку???Скільки в нас ОРГАНІВ,що борються з корупцією?Я вам скажу ,чисто по спортивному-як версій в боксі.Є х%єва купа чемпіонів світу по різних версіях-які ніколи один з одним не зустрічалися...Но там витрати на цих чемпіонів беруть батьки,тренери,клуби.Ми ж українці повинні оце все контролююче зібрання-годувати за свій рахунок.А там питання про середній прожитковий рівень не стоїть.Так може ,ну їх всіх на %уй? Все рівно толку ніякого...
показати весь коментар
03.09.2022 15:33 Відповісти
Як завжди..задумка гарна - виконання фігове..

З початку, всі закони про державні закупівлі вигадали для того, щоб всіляка бидлота й гівнокомпанії не пролазили..конкурсну документацію так прописували..

Але потім купка падлюк розвернули ті закони в іншу стророну й стали прописувати конкурсну/тендерну документацію так, щоб можно було або відразу провести під статтею під одного учасника, або зривати процедуру - типу нічого не підпадає під умови і проводити за процедурою одного учасника у звязку з нагальною необхідністю..і вигравала якасі курва, яка була вигідна

З таким стикалась по тендерах/конкурсам на надання послуг, наврядчи конкурс на посаду сильно відрізняється..тільки, мабудь розмірами відкатів та послуг при владі
показати весь коментар
03.09.2022 16:57 Відповісти
Забродський десь воює. А в нього вистачило б мізків і на велику політику.
показати весь коментар
03.09.2022 12:28 Відповісти
Генерального!
показати весь коментар
03.09.2022 12:03 Відповісти
набу - это мертворожденное дитя. от него не было толку, и не будет
показати весь коментар
03.09.2022 12:15 Відповісти
Це значить, що зегниди вже зробили свій вибір між ЄС і диктатурою?
показати весь коментар
03.09.2022 12:40 Відповісти
Так !
показати весь коментар
03.09.2022 12:45 Відповісти
показати весь коментар
03.09.2022 14:43 Відповісти
Вже на часі зміна кольору у ВР.
показати весь коментар
03.09.2022 15:57 Відповісти