11778 відвідувачів онлайн
21 346 42

У Міноборони запропонували альтернативу слову "русофобія"

міноборони

Як інформує Цензор.НЕТ, відповідний допис відомство опублікувало у твіттері.

Там нагадали кремлівським ботам, що існує словник, і за ним слово "фобія" означає страх.

"Проте ніхто не боїться росіян та їхньої армії, що розвалюється. Розберімося з нашою лексикою: не русофобія, а русо-гоу-хомія (від англійської go home, йти додому, – ред.)", – написали в Міноборони.

kremlin bots keep whining about "russophobia".
Let’s remind them of a book they keep ignoring - the dictionary.Phobia essentially means fear of something. But nobody is afraid of russkies&their crumbling army.
Let’s get our vocabulary straight:not russo-phobia,but russo-go-homia

— Defense of Ukraine (@DefenceU) September 3, 2022

Топ коментарі
+23
ruske idi naheria
показати весь коментар
03.09.2022 14:56 Відповісти
+12
Правильно. Кацапами гидують, м не бояться.
Як тараканкми.
показати весь коментар
03.09.2022 15:01 Відповісти
+12
Какое отношение имеет Русь к *********? Приклеивая им "русо" мы косвенно соглашаемся с тем, что угро-татары, чуваши и мордва наши "братья".
показати весь коментар
03.09.2022 15:09 Відповісти

Завантаження...