У Міноборони запропонували альтернативу слову "русофобія"

Як інформує Цензор.НЕТ, відповідний допис відомство опублікувало у твіттері.
Там нагадали кремлівським ботам, що існує словник, і за ним слово "фобія" означає страх.
"Проте ніхто не боїться росіян та їхньої армії, що розвалюється. Розберімося з нашою лексикою: не русофобія, а русо-гоу-хомія (від англійської go home, йти додому, – ред.)", – написали в Міноборони.
kremlin bots keep whining about "russophobia".
— Defense of Ukraine (@DefenceU) September 3, 2022
Let’s remind them of a book they keep ignoring - the dictionary.Phobia essentially means fear of something. But nobody is afraid of russkies&their crumbling army.
Let’s get our vocabulary straight:not russo-phobia,but russo-go-homia
Як тараканкми.