Шольц про енергетичну кризу: Ми зможемо витримати цю зиму

Влада Німеччини підготувала енергетичну галузь країни до майбутньої зими.
Про це заявив у неділю канцлер ФРН Олаф Шольц, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".
"Ми зможемо витримати цю зиму", - наводять його слова місцеві ЗМІ.
За його словами, країна "переживає важкі часи", проте уряд ухвалив "своєчасні рішення" з метою уникнути перебоїв з постачанням енергії цьогоріч, зокрема знову запустивши вугільні електростанції і закачавши газ у сховища.
Водночас Шольц оголосив про пакет допомоги - вже третій на тлі нинішніх економічних труднощів - величиною у 65 млрд євро з метою підтримати населення на тлі зростання інфляції і підвищення витрат на енергію. План передбачає, зокрема, забезпечення населення дешевими квитками на транспорт і податкові пільги для компаній, які споживають значну кількість енергії.
Что сделал ты, чтобы в твоей стране была власть которая во время войны не сворачивала бы ракетную программу?! Меркель/шольц/шредер/макрон ничего не должны тебе, сынок! у них другие страны и их там выбирают! И их страны живут безопаснее и лучше потому что умнее.
Ты зелю напоминаешь: отдыхал, гадил на нато, случилось о чём предупреждали:
-нато закройте небо, а то кровь будет на ваших руках!