Зеленський провів першу розмову з президентом Кенії

Про це глава держава повідомив у Twitter,передає Цензор.НЕТ.
"Провів першу в історії двосторонніх відносин розмову з новообраним Президентом Кенії Вільямом Руто. Привітав з перемогою на виборах. Подякував Кенії як члену РБ ООН за підтримку в міжнародних організаціях", - йдеться в повідомленні.
Президент наголосив, що Україна готова й далі бути гарантом продовольчої безпеки Африки.
Топ коментарі
+11 krot_lub
показати весь коментар
08.09.2022 14:07 Відповісти Посилання +11 Oleh Stavynoha
показати весь коментар
08.09.2022 14:09 Відповісти Посилання +7 Sophia-Maria Duglass
показати весь коментар
08.09.2022 14:06 Відповісти Посилання