11878 відвідувачів онлайн
2 145 31

Зеленський провів першу розмову з президентом Кенії

зеленський

Про це глава держава повідомив у Twitter,передає Цензор.НЕТ.

"Провів першу в історії двосторонніх відносин розмову з новообраним Президентом Кенії Вільямом Руто. Привітав з перемогою на виборах. Подякував Кенії як члену РБ ООН за підтримку в міжнародних організаціях", - йдеться в повідомленні.

Президент наголосив, що Україна готова й далі бути гарантом продовольчої безпеки Африки.

Топ коментарі
+11
Правильно зробив, кенійські бігуни одні з найкращих у світі, досвід переймати потрібно, коли втікати з України буде з своєю ОПою.
показати весь коментар
08.09.2022 14:07 Відповісти
+11
Поки єрмаки крадуть воно базікає...
показати весь коментар
08.09.2022 14:09 Відповісти
+7
Треба запросити до Бучі , шоб обходили московітов далече
показати весь коментар
08.09.2022 14:06 Відповісти

Завантаження...