5183 відвідувача онлайн

Україні необхідно самій виробляти зброю, - нардеп "Голосу" Рахманін

рахманін

Таку думку висловив народний депутат від фракції "Голос" Сергій Рахманін, інформує Цензор.НЕТ.

І хоча під час активних бойових дій цього важко добитися, але потім розвиток військово-промислового комплексу має бути в пріорітеті. Саме на цьому наголошує народний депутат від фракції "Голос". 

"В рамках ленд-лізу ми так само просимо обладнання, верстати, критичні матеріали, запчастини, щоб виробляти зброю самим. Ми не можемо повністю залежати від партнерів. Уявімо, що якась країна, яка постачає нам зброю і ми залежимо від неї, змінює політичний режим і вирішує припинити постачання. Що ми будемо робити? Тому нам потрібно самим освоювати можливість випускати зброю", - пояснив Рахманін.

Топ коментарі
+27
Неначасі. Всі потужності йдуть на асфальтування.😟
показати весь коментар
13.09.2022 09:28 Відповісти
+21
Дороги ,блеать , тільки дороги ...
показати весь коментар
13.09.2022 09:29 Відповісти
+16
а пан єрмак так не вважає
йому треба на асфальті кіздить
показати весь коментар
13.09.2022 09:29 Відповісти

Завантаження...