Ми обов’язково добудуємо цей державний кордон, - Яценюк про стіну між Україною і РФ

Про це заявив прем’єр-міністр України 2014-2016 років, голова КБФ Арсеній Яценюк, інформує Цензор.НЕТ.
Він нагадує, що українська армія звільнила тисячі квадратних кілометрів від російської окупаційної навали, за що велика вдячність і шана кожному українському військовослужбовцю.
"Збройні Сили України дійшли в Харківській області до державного кордону. Саме до того державного кордону, який розпочали будувати під керівництвом мого уряду в 2014 році. В народі це називають проєкт "Стіна", - зазначив Яценюк.
Він нагадав, що прикордонна служба, яка займалася облаштуванням кордону, "погодила цей проєкт з інститутом Служби безпеки та Міністерства оборони".
"Його проєкт так і не був змінений протягом останніх шести років, поки я вже не прем’єр-міністр. Доцільність його добудови була визнана чинним урядом. І в грудні минулого року саме чинний уряд прийняв рішення добудувати державний кордон і виділив більше 30 мільярдів гривень на те, щоб добудувати цей державний кордон", - нагадав Яценюк.
Він підкреслив, що з часів незалежності України не було побудовано жодного квадратного метра державного кордону, який би розділяв Україну і Росію.
"Я відстоював і буду відстоювати правильність свого політичного рішення щодо необхідності будівництва державного кордону. Саме за таким проєктом будують державні кордони і країни-члени Європейського Союзу. Коли Україна буде звільнена від російських окупантів, а цей час настане, ми обов’язково добудуємо цей державний кордон", - наголосив Яценюк.
Войовнича бездарність, що обрала собі клована за лідера, таких не терпить...