4592 відвідувача онлайн
2 607 50

На ранок 26 вересня до Умані прибуло майже 23 тисячі хасидів, - МВС

хасиди

В Україну продовжують прибувати паломники-хасиди, які прямують на святкування Рош Гашана до Умані. Станом на ранок понеділка, 26 вересня, до Умані прибули 22 800 паломників.

Як інформує Цензор.НЕТ, із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це  повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ України Євген Єнін.

"Станом на ранок сьогоднішнього дня до міста Умані Черкаської області прибули 22 800 паломників-хасидів. Громадську безпеку та безпеку дорожнього руху гарантують понад 600 українських поліцейських. Хочу зазначити, що цього разу держава Ізраїль утрималася від відправлення своїх поліцейських для допомоги нашим правоохоронцям, але маю наголосити, що наші поліцейські цього року впоралися на відмінно. Поліція здійснювала точно так само супровід територією України автобусів, якими прибували паломники і ще навіть продовжують прибувати. Наприклад, лише за минулу добу прибуло майже 300 осіб", - розповів Єнін в ефірі телемарафону.

Він уточнив, що поліція отримала низку звернень, пов'язаних із перебуванням паломників на Черкащині, проте ситуація залишається під контролем правоохоронців.

"За час перебування паломників-хасидів до органів поліції надійшло трохи більше ніж 80 звернень про події, пов'язані з їх перебуванням на території області. Загалом було розпочато десять кримінальних проваджень, складено 15 протоколів про адміністративні правопорушення та майже стільки ж винесено постанов про адмінправопорушення. Загалом ситуація контрольована, і ще раз хочу наголосити, що органи Національної поліції блискуче впоралися з поставленими завданнями щодо гарантування публічної безпеки", - розповів Єнін.

Топ коментарі
+11
Нафіг це все потрібно Україні в військовий час? А ще йти назустріч країні, яка не ввела санкції проти рашки та нам жодної одиниці зброї не надала? А ще закрила сумісне виробництво автоматів на прохання пуйла...
показати весь коментар
26.09.2022 20:37 Відповісти
+8
Усіх мобілізувати!
показати весь коментар
26.09.2022 20:32 Відповісти
+6
Уманці трохи бабла настрижуть. Якраз перезимувати хватить.
показати весь коментар
26.09.2022 20:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
***** мороз.
показати весь коментар
26.09.2022 20:32 Відповісти
Кому не спиться в ночь глухую?!
показати весь коментар
26.09.2022 20:47 Відповісти
Будулаю.
показати весь коментар
26.09.2022 20:49 Відповісти
Усіх мобілізувати!
показати весь коментар
26.09.2022 20:32 Відповісти
показати весь коментар
26.09.2022 20:34 Відповісти
Уманці трохи бабла настрижуть. Якраз перезимувати хватить.
показати весь коментар
26.09.2022 20:35 Відповісти
Тобто перезимувати зможуть лише уманці...
показати весь коментар
26.09.2022 20:42 Відповісти
Зарплати там зовсім не київські...
показати весь коментар
26.09.2022 20:44 Відповісти
видатки також..) одна справа в Києві з пару штук долярів а інша в периферійному місті
показати весь коментар
26.09.2022 21:15 Відповісти
.......а между тем:
https://www.reuters.com/world/us/us-congress-negotiators-set-12-bln-new-ukraine-aid-2022-09-26/ ".....В Конгрессе согласовали выделение $12 млрд на помощь Украине".....
показати весь коментар
26.09.2022 20:35 Відповісти
30 тисяч - це 5 бригад яких особисто підтримає Зеленський,та одразу буде підтримка Ізраілю .
показати весь коментар
26.09.2022 20:35 Відповісти
Скажу вам чесно: в Ізраілі їх терпіти не можуть.

Якщо Україна їх мобілізує, євреї нам ще грошей підкинуть, щоб ми їх оділи, взули та озброїли.
показати весь коментар
26.09.2022 20:38 Відповісти
показати весь коментар
26.09.2022 20:48 Відповісти
Це де вони з такими лозунгами вийшли?
Це явно не Ізраіль і не Сектор Гааза...
показати весь коментар
26.09.2022 20:51 Відповісти
Лондон. Тут тоже они подобные акции устраивают, время от времени, в Нью Йорке.
показати весь коментар
26.09.2022 20:53 Відповісти
А це точно хасиди?
Не араби переодягнуті?
По звісно, хасиди це ще тізасранці, але ж вийти з такими лозунгами...
В Ізраілі, в 70-80 роки, їх би прибили за такій демарш.
показати весь коментар
26.09.2022 20:57 Відповісти
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B5%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B5%D0%B9_%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%BE https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B5%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B5%D0%B9_%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%BE

показати весь коментар
26.09.2022 20:59 Відповісти
Нічого собі.
Навіть не чув про таке ніколи.
показати весь коментар
26.09.2022 21:00 Відповісти
звичайно, до речі ця течія зародилася в Україні виступає як опонент до ортодоксального іудаїзму
показати весь коментар
26.09.2022 21:08 Відповісти
Їх там не за релігійні уподобання не *******.
показати весь коментар
26.09.2022 21:16 Відповісти
...а перед тим сказати їм, що насправді Нахман похований десь у районі Чонгару, а не в Умані
показати весь коментар
26.09.2022 21:19 Відповісти
А євреї сефариди прямо так і говорять про євреїв -ашкеназів, що це бидло
показати весь коментар
27.09.2022 00:37 Відповісти
Нафіг це все потрібно Україні в військовий час? А ще йти назустріч країні, яка не ввела санкції проти рашки та нам жодної одиниці зброї не надала? А ще закрила сумісне виробництво автоматів на прохання пуйла...
показати весь коментар
26.09.2022 20:37 Відповісти
Вони приїдуть з грошима, а це вже чудово.
показати весь коментар
26.09.2022 20:42 Відповісти
От коли поїдуть додому без грошей - тоді це буде чудово )
показати весь коментар
26.09.2022 20:46 Відповісти
с каждого хасида по томагавку.....
показати весь коментар
26.09.2022 20:45 Відповісти
Максимум - крайня плоть )))
показати весь коментар
26.09.2022 20:47 Відповісти
показати весь коментар
26.09.2022 20:56 Відповісти
вартість ракети Tomahawk: від 607 тис. до $1,4 млн доларів;дальність ракети - до 2,5 тис. км;на підльоті до цілі ракета знижує висоту й огинає рельєф місцевості;пускова вага: 1 315 кг;декілька систем наведення та управління: за рельєфом місцевості (TERCOM), електронно-оптична (DSMAC) та GPS;перше бойове застосування ракети "Томагавк" - 1991 рік під час війни в Перській Затоці.
показати весь коментар
26.09.2022 21:16 Відповісти
Ой вэй кокакола
показати весь коментар
26.09.2022 20:48 Відповісти
Першим указом Найвжлічайшого було виплати пенсій тим категоріям, які поїхали в Ізраїль і ще там не можуть за віком отримувати пенсію і їм виплачує наш пенсійний фонд. Пам'ятники по всій Україні, особливо у "Бабиному Яру", деякі з них на козацьких похованнях (цвинтарях)..Не забуває Володя про своїх, а як попросив ППО, то вони показали велику дулю. Я не помилився 73%? Ви цього бажали, багатіли думками, як Володя домовиться з ними про зброю і підпримку?
показати весь коментар
26.09.2022 20:50 Відповісти
Щоб Володю сприйняли за рідного він у всьому повинен слухатися діаспори в США та Ізраїлі. Він єв-ашкеназ і повинен слухатися мудростей від євреїв сефаридів із США та Ізраїлю
показати весь коментар
27.09.2022 00:41 Відповісти
а він слухається Беню, боголюбова,петровського, габіновича і кацапських пейсатиї олігархів, яких навіть не вніс в санкційний список.
показати весь коментар
27.09.2022 08:21 Відповісти
🤮 )))
показати весь коментар
26.09.2022 20:52 Відповісти
Ого! Семь мотострелковых бригад.
показати весь коментар
26.09.2022 20:54 Відповісти
"Найомники"
показати весь коментар
26.09.2022 20:58 Відповісти
Ой
показати весь коментар
26.09.2022 21:02 Відповісти
було діло, летів у Нь'юЙорк, і сидів в центральному ряді літака посередині, а навкруги сто хасидів з дітьми. Гвалт і сморід неперевершені, нон стоп. Добре що колега був продвинутий харизматичний єврей, і матюкав їх час від часу на івриті чи ідиші чи хз на чому, затихали не на довго
показати весь коментар
26.09.2022 21:23 Відповісти
А хто знає що таке МІКВА і як в ній часто міняють воду?
показати весь коментар
27.09.2022 00:42 Відповісти
По карабіну та на Донецьк.
А потім:
-Ваня, а жовта кров буває?
- так
- То винось мене я вже поранений.
показати весь коментар
26.09.2022 21:47 Відповісти
Держава Ізраїль непродає нам ППО, а отже відмовляє в захисті і своїм громадянам також які перебувають в Україні..
показати весь коментар
26.09.2022 22:00 Відповісти
Це не паломники, це майбутні загарбники, шукають землю обітовану в Україні
показати весь коментар
26.09.2022 23:21 Відповісти
Правильно. Всех мобилизовать. Хватит на 3 бригады. Командирами назначить народных депутатов. Ибо они выучили державну мову и мають право командовать всеми любыми
подразделениями ВСУ. Эти бригады бросить на защиту хабадо-хасидской власти. Они обязательно добудут победу Залужному, который обещал её в интервью американскому Time.
показати весь коментар
26.09.2022 23:36 Відповісти
Как там воздушные тривоги ?
показати весь коментар
27.09.2022 04:58 Відповісти
...хава нагила
показати весь коментар
27.09.2022 05:21 Відповісти
І як це? У нас війна а пейсаті будуть гопки скакати !?
показати весь коментар
27.09.2022 14:15 Відповісти
23 тисячі!!! А сількох біженців з України прийняли?
показати весь коментар
27.09.2022 14:16 Відповісти